Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


hanka - 03.05. 2010 v 19:39
Dnes je to úplný románek. Takže Vás ostatní pouštím ke slovu a pište si.Ať je tady kupa názorů na český rock. Ať to není ve stadiu umírání. Tak to má být - různé názory různých generací.Ještě musím prozkoumat to vedení fanclubu.


hanka - 03.05. 2010 v 19:35
To bylo určeno pro webmastera. Jiné názory se stále očekávají,aspoň se tady něco konečně děje díky fanouškům. Ale v tom týmu fanclubu to trochu properte. Ať to trochu slušně reprezentuje,jo???


hanka - 03.05. 2010 v 19:30
Poznala jsem to z těch různých příspěvků. Pepu asi osobně neznáš.A pokud jo,tak máš o něm jiné mínění než já. O tobě si myslím,že vzhledem k Tvé slušnosti,můžeš reprezentovat skupinu Kabát. Nejsi sprostý a útočný. Jinak to jsou tady názory, já jsem starší, Ty asi mladší, o hodně mladší. Já ale tady nechci prosazovat komplexdědy vševědy. Teď to tak totiž působí. Chtěla jsem zachránit Kabátí slušnost. V poslední době se dopustili řady podivných chyb,tak proto já tady působím. asi to dělám kvůli Pepovi. Chci aby zůstal u rocku.


hanka - 03.05. 2010 v 19:25
Evito,prosímtě,nevolej členům skupiny Kabát. Praha a její blízké okolí dnes šílí! Ty tam máš red star jo a vystupuješ jako reprezentantka skupiny Kabát - jo??? Já padám do kolen. Prober se a přenechej činnost jen tomu Danovi. Mám dost,už se ke Kabátům raději nevyjadřuj. To je úplná hrůza a děs. Ten tvůj styl, ta hrubost. To není o rocku to je o podvracení. Úplný děs.


Dan Fiala (webmaster) - 03.05. 2010 v 19:22
to hanka: Můžeš mi prosím odpovědět na pár mých otázek?

1.) Jak souvisí mé hudební znalosti s tím, že jsem ti psal, že Pepa je poslední, kdo má vliv na datum vydání nové desky ? (což jsem mimochodem racionálně vysvětlil)
2.) Jak jsi poznala šíři mých hudebních znalostí?


hanka - 03.05. 2010 v 19:22
A já nechci rozbíjet tento web kritiköu jednotlivců,to asi ne. Není to o věku, je to opravdu o názorech. Tak je nutné zůstat slušní a ohleduplní.A asi nechlácholit spíš říct krutou pravdu : Kabát už není ten pravý Kabát.


evita - 03.05. 2010 v 19:19
hankaa o co ti vůbec jde? Nějak nepobírám...a namé zanlosti českého a světového rocku se vys.rDo těch ti nic není, jako já se nes.ru do tvých.TEČKA.


hanka - 03.05. 2010 v 19:17
to Dan: Jsi slušný,to se bere. Ale chybí hudební zkušenosti, to se pozná, to není o věku.Mně ten můj věk vůbec netěší. Ale je divné,že tady útočí členové nebo reprezentanti fanclubu.Ty některé názory jsou málo znalé, prostě bez přehledu. Já těch kapel znám moc,ale přesto zůstávám věrná Pepovi. Tomu jeho voice. OK. Nechci být k Tobě útočná,máš zase přehled přes jiné věci - máš hezké stránky. To se cení!! Ok. Ok.


hanka - 03.05. 2010 v 19:12
to evita: je vidět,že se probíráš,ale dosti blbě.Nebýt JURY,tak to tady vůbec není o rocku. Proboha,kde to jste? Jemu je 20 a zachraňuje vám to tady.Členové fanclubu žijí úplně někde jinde. Mám dojem,že jim chybí dobové rockové zkušenosti a právě proto tady speak o kopírování. Jejda jejda. Říká ti něco Kurt Cobain, evito. Tam by jsi měla začít to je basic literature a pak převeksluj na Kabáty. Vždyť vy je úplně položíte. To jste jako fanoušci jo?


Dan Fiala (webmaster) - 03.05. 2010 v 19:13
to hanka: Názor ti neberu - tobě mé příspěvky přijdou blbé, mě zase přijde, že příspěvky, které jsi psala, náleží jnému věku, než nám bylo párkrát z tvé strany předesíláno.


evita - 03.05. 2010 v 19:12
Jura:no ještě jsi nepřeskočil, tak neříkej hip hop


Jura - 03.05. 2010 v 19:12
Ale nee uz se pomalu dostavame od muzikalu k jinym kapelam


evita - 03.05. 2010 v 19:08
Ahoj všem a všude!přátelé tady někdo pořád dokola kopíruje nějaký vzkazy, ne?


Jura - 03.05. 2010 v 19:03
Rockeri sice byvaji (nebo byli vzdy predstaviteli tech tvrdsich veci), ale za jakekoliv nazory tu rozhodne nikdo nikoho neposle natvrdo do hajzlu. Pepa je samozrejme hvezda ceske rockove sceny o tom zadna, ponevadz ma vyborny hlas a zvlada i ruzne styly hudby jak tu romantiku, tak muzikaly. A jinak ano jsem mladsi, bude mi zanedlouho 20 ;-)


hanka - 03.05. 2010 v 19:04
A pro tvůrce těchto pages: chce to tu změny. Chtělo by to tady doplnit o něco novějšího.I ta anketa je tady moc dlouho. Jinak ok.


hanka - 03.05. 2010 v 18:58
A teď padnul asi i ten fanclub! Asi jo!Mám dost. Jsem zvědavá,jaký názor se tu do večera objeví nebo leky leky. To snad neee!! Rockeři jsou přece hard ne? Ale není to tu patrné. Tedy až na pár vyjímek. Jinak chlácholy chlácholy, ale to jim nepomůže. Kabáti musí přijít s něčím novým. A tak diskutujte ať mám co číst.


hanka - 03.05. 2010 v 18:44
Slušný JURA má přehled,i když je asi mnohem mladší než já.Samozřejmě že muzikály jsou o něčem jiném a patří na jiné stránky.Diskuse o Kabátech bude stále dokola,protože je stop stav,ale aspoň je tu humor. Dnes jsem se strašně zasmála a A se chechtá taky. Je třeba si ujasnit kategorie a styly hudby.Tehdy těch skupin nebylo mnoho a měly to velmi těžké. Dnes je to spíš o konkurenci.Sama o sobě si myslím,že mám hodně moc velký přehled. Některé věci tu píšu tak trochu schválně. Chtěla jsem prozkoumat členy fanclubu skupiny COAT. A můžu vám říct,že jsem zděšená. Opravdu moc. kabátovec to trochu přehnal. Doufám,že to není člen skupiny. MY GOD: úplně jsem se lekla. A prostě - když mám v oblibě Pepu pro jeho názory, tak mi to, proboha, neberte. On je hvězda. Jako třeba Metallica, Scorpions nebo jiné světové star.Pro mně je PEPE hvězda,ale odvádět řeč někam jinam a takhle blbě....to asi ne.Směrem k Pepovi je to u mně fakt a ne chlácholení. Každý z nás má právo svobodné volby a nemusí vše číst přece.Ale aby webmaster napsal takhle blbé příspěvky - My god. Úplný úlek dnes. Tak reagujte a probuďte se.


hanka - 03.05. 2010 v 18:38
A taky tady máme českého slídilíka,který mně zkoumá jak a s kým si píšu.Ha a ha nebo taky haf. To sis musel /a/ dát germánskou přezdívku,jo? Psát se dá snad i jinak. Dnes se Praha asi bude hodně chechtat......a to kvůli mně. Jsem TAM totiž VERY ***** takže jsem se nyní opravdu rozchechtala nad slabinou některých jedinců......


Jura - 03.05. 2010 v 18:35
Ale o muzikalech tu padlo slovo tusim jen 2x. Jednou jako reakce na tvuj text a jednou jako ukazka jak tam Pepa vubec zpiva. Kdybysme chteli resit nejaky muzikal pujdem na forum tam. A je milion temat ktere tu muzeme resit i mimo kabatu kdyz se jak rikas ZASTAVILI. A rekl bych ze zrovna tahle generace na muzikalech ani tak neujizdi jako na nejakych drumech, hip hopu a podobnych stylech.


hanka - 03.05. 2010 v 18:33
Konečně jeden český rozumný JURA. Tak tohle je názor. Opravdu česká rocková scéna není jen Kabát. Skupiny,které uvádíš,beru a to na 150 procent. Jsem opravdu ráda, že tady ty skupiny jsou. Na mnohých jsem byla a dá se to.....tak asi bych to napsala.