Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Jura - 03.05. 2010 v 19:03
Rockeri sice byvaji (nebo byli vzdy predstaviteli tech tvrdsich veci), ale za jakekoliv nazory tu rozhodne nikdo nikoho neposle natvrdo do hajzlu. Pepa je samozrejme hvezda ceske rockove sceny o tom zadna, ponevadz ma vyborny hlas a zvlada i ruzne styly hudby jak tu romantiku, tak muzikaly. A jinak ano jsem mladsi, bude mi zanedlouho 20 ;-)


hanka - 03.05. 2010 v 19:04
A pro tvůrce těchto pages: chce to tu změny. Chtělo by to tady doplnit o něco novějšího.I ta anketa je tady moc dlouho. Jinak ok.


hanka - 03.05. 2010 v 18:58
A teď padnul asi i ten fanclub! Asi jo!Mám dost. Jsem zvědavá,jaký názor se tu do večera objeví nebo leky leky. To snad neee!! Rockeři jsou přece hard ne? Ale není to tu patrné. Tedy až na pár vyjímek. Jinak chlácholy chlácholy, ale to jim nepomůže. Kabáti musí přijít s něčím novým. A tak diskutujte ať mám co číst.


hanka - 03.05. 2010 v 18:44
Slušný JURA má přehled,i když je asi mnohem mladší než já.Samozřejmě že muzikály jsou o něčem jiném a patří na jiné stránky.Diskuse o Kabátech bude stále dokola,protože je stop stav,ale aspoň je tu humor. Dnes jsem se strašně zasmála a A se chechtá taky. Je třeba si ujasnit kategorie a styly hudby.Tehdy těch skupin nebylo mnoho a měly to velmi těžké. Dnes je to spíš o konkurenci.Sama o sobě si myslím,že mám hodně moc velký přehled. Některé věci tu píšu tak trochu schválně. Chtěla jsem prozkoumat členy fanclubu skupiny COAT. A můžu vám říct,že jsem zděšená. Opravdu moc. kabátovec to trochu přehnal. Doufám,že to není člen skupiny. MY GOD: úplně jsem se lekla. A prostě - když mám v oblibě Pepu pro jeho názory, tak mi to, proboha, neberte. On je hvězda. Jako třeba Metallica, Scorpions nebo jiné světové star.Pro mně je PEPE hvězda,ale odvádět řeč někam jinam a takhle blbě....to asi ne.Směrem k Pepovi je to u mně fakt a ne chlácholení. Každý z nás má právo svobodné volby a nemusí vše číst přece.Ale aby webmaster napsal takhle blbé příspěvky - My god. Úplný úlek dnes. Tak reagujte a probuďte se.


hanka - 03.05. 2010 v 18:38
A taky tady máme českého slídilíka,který mně zkoumá jak a s kým si píšu.Ha a ha nebo taky haf. To sis musel /a/ dát germánskou přezdívku,jo? Psát se dá snad i jinak. Dnes se Praha asi bude hodně chechtat......a to kvůli mně. Jsem TAM totiž VERY ***** takže jsem se nyní opravdu rozchechtala nad slabinou některých jedinců......


Jura - 03.05. 2010 v 18:35
Ale o muzikalech tu padlo slovo tusim jen 2x. Jednou jako reakce na tvuj text a jednou jako ukazka jak tam Pepa vubec zpiva. Kdybysme chteli resit nejaky muzikal pujdem na forum tam. A je milion temat ktere tu muzeme resit i mimo kabatu kdyz se jak rikas ZASTAVILI. A rekl bych ze zrovna tahle generace na muzikalech ani tak neujizdi jako na nejakych drumech, hip hopu a podobnych stylech.


hanka - 03.05. 2010 v 18:33
Konečně jeden český rozumný JURA. Tak tohle je názor. Opravdu česká rocková scéna není jen Kabát. Skupiny,které uvádíš,beru a to na 150 procent. Jsem opravdu ráda, že tady ty skupiny jsou. Na mnohých jsem byla a dá se to.....tak asi bych to napsala.


hanka - 03.05. 2010 v 18:25
Točí se to tu dokola, protože Kabáti se totiž zastavili. To bude asi ono. A opravdu naše generace vyrostla na rocku. Tehdy to tak bylo. Nechci se tím chválit. Jen jsem tím chtěla zdůraznit,že ta doba taková byla. Chlácholení každý chápe jinak. Nemám ráda osobní útoky, to se sem asi nehodí. Je vidět,že muzikálová generace to bere jinak. Tak si pište o muzikálech na stránkách Kabátů. A mějte se hezky.


Tygy - 03.05. 2010 v 18:28
To ještě nemáme konec roku a času na něco nového je dost. Harlej, Alkehol a Škwor by rádi na podzim vydali CD a pokud ho vydá i Kabát tak mě osobně čeká hodně velká euforie


Jura - 03.05. 2010 v 18:25
Jo a jinak ja si rozhodne nevsiml, ze by ceska rockova scena sla do sracek. Ceska rockova scena neni jen Kabat. Plno kapel vydalo loni nebo dokonce uz i letos sve nove alba. Ale kdyz hold nekdo zna jen jednu rockovou kapelu tak je to tezky.


Schinderhanes - 03.05. 2010 v 17:58
Tygy: Nedopisuje. Napsala jeden vzkaz na její stránky a to je asi tak celé dopisovaní.


Tygy - 03.05. 2010 v 17:35
hanka: ještě bych dodal, že není špatné diskutovat (ano aspoň se tu něco děje), ale musí se opravdu diskutovat a netočit se na místě. Pokud si skutečně dopisuješ s Jovkou, zeptej se jí na nějaký podrobnosti. My budem jedině rádi


Tygy - 03.05. 2010 v 17:31
hanka: webmaster rozhodně není ten kdo tu chlácholí. Přečti si tvoje příspěvky. Je to pořád dokola. Neustále nám dáváš najevo, že jsi Josefa ročník, ale já se ptám: No a? Mám plno přátel s tímto věkem, ale nikdo mi ještě netvrdil, že jeho muzikály jsou naškodu Kabátům. Nevím tedy co vaše generace cítí...
Nadále Kabát opravdu nestojí na Pepovy. Ano hlas má výborný, ale o tom jestli bude deska a kdy rozhodně nerozhoduje...


Jura - 03.05. 2010 v 16:10
kabatovec.cz: jediny co na to muzu rict je SOUHLAS


kabatovec.cz - 03.05. 2010 v 16:02
Hanka už si znás dělá očividně prdel . . . Nebo už fakt nevím Hanko odpusťte ale to vy chlácholíte o ničem...a navíc pořád dokola . Nezlobte se ale nemá smysl na vás neustále reagovat...aspoň z mého pohledu .


hanka - 03.05. 2010 v 15:56
Právě teď jsem si prohlížela stránky Jovanky Vojtkové a můžu Vám říct,že tam má moc hezké fotografie. Stojí to za to tyto stránky navštívit. Pepa se tam stále směje jako obvykle.


hanka - 03.05. 2010 v 14:46
A bohužel opravdu vidíte,že kvalitní český rock fakt odplouvá někam pryč. Nevím kam, ale je to tak. A proto nemá cenu číst chlácholení webmastera a říct si na rovinu,že ty koncerty v Česku chybí a Kabát má období prázdna a sucha. Záleží jen na nich,jestli berou názory fans a určitě není dobré žít z 1 megaúspěchu v Praze na Vypichu. Spíš budou chybět nové písně a Pepovy názory na Pohodu a hlavně na ROCK. Asi je to škoda,kterou my starší fans Pepovy generace těžko ovlivníme. Tak zase tady čekám jiné názory od Vás ostatních. Jediná příležitost na pokec. H.


hanka - 03.05. 2010 v 14:40
Samé dobré zprávy. Aspoň jsem to tady trochu rozběhla a něco nového už vím: pán Vojtek - tak vidíte,že je to tak. Jinak ty myšlenky jsou pořád o koncertě, ale jak vidím, tak to Slovensko jedině. Uvidíme. Jovanka má moc hezké stránky. Hlavně ohledně kosmetiky a má tam i pěkné fotky. Názory webmastera jsou opravdovým chlácholením o ničem. To já aspoň stále vyzvídám. Tak hezký den a zase mi tu něco napište. H.


Bill - 03.05. 2010 v 13:03
jollik a ostatní: mně se Traktor taky líbí. Jejich nová deska je skvělá a řekl bych že v poslední době jedna z nejlepších.


jollik - 03.05. 2010 v 10:46
koukněte na kapelu TRAKTOR - velmi dobrá kapela