Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


hanka - 03.05. 2010 v 19:22
A já nechci rozbíjet tento web kritiköu jednotlivců,to asi ne. Není to o věku, je to opravdu o názorech. Tak je nutné zůstat slušní a ohleduplní.A asi nechlácholit spíš říct krutou pravdu : Kabát už není ten pravý Kabát.


evita - 03.05. 2010 v 19:19
hankaa o co ti vůbec jde? Nějak nepobírám...a namé zanlosti českého a světového rocku se vys.rDo těch ti nic není, jako já se nes.ru do tvých.TEČKA.


hanka - 03.05. 2010 v 19:17
to Dan: Jsi slušný,to se bere. Ale chybí hudební zkušenosti, to se pozná, to není o věku.Mně ten můj věk vůbec netěší. Ale je divné,že tady útočí členové nebo reprezentanti fanclubu.Ty některé názory jsou málo znalé, prostě bez přehledu. Já těch kapel znám moc,ale přesto zůstávám věrná Pepovi. Tomu jeho voice. OK. Nechci být k Tobě útočná,máš zase přehled přes jiné věci - máš hezké stránky. To se cení!! Ok. Ok.


hanka - 03.05. 2010 v 19:12
to evita: je vidět,že se probíráš,ale dosti blbě.Nebýt JURY,tak to tady vůbec není o rocku. Proboha,kde to jste? Jemu je 20 a zachraňuje vám to tady.Členové fanclubu žijí úplně někde jinde. Mám dojem,že jim chybí dobové rockové zkušenosti a právě proto tady speak o kopírování. Jejda jejda. Říká ti něco Kurt Cobain, evito. Tam by jsi měla začít to je basic literature a pak převeksluj na Kabáty. Vždyť vy je úplně položíte. To jste jako fanoušci jo?


Dan Fiala (webmaster) - 03.05. 2010 v 19:13
to hanka: Názor ti neberu - tobě mé příspěvky přijdou blbé, mě zase přijde, že příspěvky, které jsi psala, náleží jnému věku, než nám bylo párkrát z tvé strany předesíláno.


evita - 03.05. 2010 v 19:12
Jura:no ještě jsi nepřeskočil, tak neříkej hip hop


Jura - 03.05. 2010 v 19:12
Ale nee uz se pomalu dostavame od muzikalu k jinym kapelam


evita - 03.05. 2010 v 19:08
Ahoj všem a všude!přátelé tady někdo pořád dokola kopíruje nějaký vzkazy, ne?


Jura - 03.05. 2010 v 19:03
Rockeri sice byvaji (nebo byli vzdy predstaviteli tech tvrdsich veci), ale za jakekoliv nazory tu rozhodne nikdo nikoho neposle natvrdo do hajzlu. Pepa je samozrejme hvezda ceske rockove sceny o tom zadna, ponevadz ma vyborny hlas a zvlada i ruzne styly hudby jak tu romantiku, tak muzikaly. A jinak ano jsem mladsi, bude mi zanedlouho 20 ;-)


hanka - 03.05. 2010 v 19:04
A pro tvůrce těchto pages: chce to tu změny. Chtělo by to tady doplnit o něco novějšího.I ta anketa je tady moc dlouho. Jinak ok.


hanka - 03.05. 2010 v 18:58
A teď padnul asi i ten fanclub! Asi jo!Mám dost. Jsem zvědavá,jaký názor se tu do večera objeví nebo leky leky. To snad neee!! Rockeři jsou přece hard ne? Ale není to tu patrné. Tedy až na pár vyjímek. Jinak chlácholy chlácholy, ale to jim nepomůže. Kabáti musí přijít s něčím novým. A tak diskutujte ať mám co číst.


hanka - 03.05. 2010 v 18:44
Slušný JURA má přehled,i když je asi mnohem mladší než já.Samozřejmě že muzikály jsou o něčem jiném a patří na jiné stránky.Diskuse o Kabátech bude stále dokola,protože je stop stav,ale aspoň je tu humor. Dnes jsem se strašně zasmála a A se chechtá taky. Je třeba si ujasnit kategorie a styly hudby.Tehdy těch skupin nebylo mnoho a měly to velmi těžké. Dnes je to spíš o konkurenci.Sama o sobě si myslím,že mám hodně moc velký přehled. Některé věci tu píšu tak trochu schválně. Chtěla jsem prozkoumat členy fanclubu skupiny COAT. A můžu vám říct,že jsem zděšená. Opravdu moc. kabátovec to trochu přehnal. Doufám,že to není člen skupiny. MY GOD: úplně jsem se lekla. A prostě - když mám v oblibě Pepu pro jeho názory, tak mi to, proboha, neberte. On je hvězda. Jako třeba Metallica, Scorpions nebo jiné světové star.Pro mně je PEPE hvězda,ale odvádět řeč někam jinam a takhle blbě....to asi ne.Směrem k Pepovi je to u mně fakt a ne chlácholení. Každý z nás má právo svobodné volby a nemusí vše číst přece.Ale aby webmaster napsal takhle blbé příspěvky - My god. Úplný úlek dnes. Tak reagujte a probuďte se.


hanka - 03.05. 2010 v 18:38
A taky tady máme českého slídilíka,který mně zkoumá jak a s kým si píšu.Ha a ha nebo taky haf. To sis musel /a/ dát germánskou přezdívku,jo? Psát se dá snad i jinak. Dnes se Praha asi bude hodně chechtat......a to kvůli mně. Jsem TAM totiž VERY ***** takže jsem se nyní opravdu rozchechtala nad slabinou některých jedinců......


Jura - 03.05. 2010 v 18:35
Ale o muzikalech tu padlo slovo tusim jen 2x. Jednou jako reakce na tvuj text a jednou jako ukazka jak tam Pepa vubec zpiva. Kdybysme chteli resit nejaky muzikal pujdem na forum tam. A je milion temat ktere tu muzeme resit i mimo kabatu kdyz se jak rikas ZASTAVILI. A rekl bych ze zrovna tahle generace na muzikalech ani tak neujizdi jako na nejakych drumech, hip hopu a podobnych stylech.


hanka - 03.05. 2010 v 18:33
Konečně jeden český rozumný JURA. Tak tohle je názor. Opravdu česká rocková scéna není jen Kabát. Skupiny,které uvádíš,beru a to na 150 procent. Jsem opravdu ráda, že tady ty skupiny jsou. Na mnohých jsem byla a dá se to.....tak asi bych to napsala.


hanka - 03.05. 2010 v 18:25
Točí se to tu dokola, protože Kabáti se totiž zastavili. To bude asi ono. A opravdu naše generace vyrostla na rocku. Tehdy to tak bylo. Nechci se tím chválit. Jen jsem tím chtěla zdůraznit,že ta doba taková byla. Chlácholení každý chápe jinak. Nemám ráda osobní útoky, to se sem asi nehodí. Je vidět,že muzikálová generace to bere jinak. Tak si pište o muzikálech na stránkách Kabátů. A mějte se hezky.


Tygy - 03.05. 2010 v 18:28
To ještě nemáme konec roku a času na něco nového je dost. Harlej, Alkehol a Škwor by rádi na podzim vydali CD a pokud ho vydá i Kabát tak mě osobně čeká hodně velká euforie


Jura - 03.05. 2010 v 18:25
Jo a jinak ja si rozhodne nevsiml, ze by ceska rockova scena sla do sracek. Ceska rockova scena neni jen Kabat. Plno kapel vydalo loni nebo dokonce uz i letos sve nove alba. Ale kdyz hold nekdo zna jen jednu rockovou kapelu tak je to tezky.


Schinderhanes - 03.05. 2010 v 17:58
Tygy: Nedopisuje. Napsala jeden vzkaz na její stránky a to je asi tak celé dopisovaní.


Tygy - 03.05. 2010 v 17:35
hanka: ještě bych dodal, že není špatné diskutovat (ano aspoň se tu něco děje), ale musí se opravdu diskutovat a netočit se na místě. Pokud si skutečně dopisuješ s Jovkou, zeptej se jí na nějaký podrobnosti. My budem jedině rádi