Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Tygy - 03.05. 2010 v 17:31
hanka: webmaster rozhodně není ten kdo tu chlácholí. Přečti si tvoje příspěvky. Je to pořád dokola. Neustále nám dáváš najevo, že jsi Josefa ročník, ale já se ptám: No a? Mám plno přátel s tímto věkem, ale nikdo mi ještě netvrdil, že jeho muzikály jsou naškodu Kabátům. Nevím tedy co vaše generace cítí...
Nadále Kabát opravdu nestojí na Pepovy. Ano hlas má výborný, ale o tom jestli bude deska a kdy rozhodně nerozhoduje...


Jura - 03.05. 2010 v 16:10
kabatovec.cz: jediny co na to muzu rict je SOUHLAS


kabatovec.cz - 03.05. 2010 v 16:02
Hanka už si znás dělá očividně prdel . . . Nebo už fakt nevím Hanko odpusťte ale to vy chlácholíte o ničem...a navíc pořád dokola . Nezlobte se ale nemá smysl na vás neustále reagovat...aspoň z mého pohledu .


hanka - 03.05. 2010 v 15:56
Právě teď jsem si prohlížela stránky Jovanky Vojtkové a můžu Vám říct,že tam má moc hezké fotografie. Stojí to za to tyto stránky navštívit. Pepa se tam stále směje jako obvykle.


hanka - 03.05. 2010 v 14:46
A bohužel opravdu vidíte,že kvalitní český rock fakt odplouvá někam pryč. Nevím kam, ale je to tak. A proto nemá cenu číst chlácholení webmastera a říct si na rovinu,že ty koncerty v Česku chybí a Kabát má období prázdna a sucha. Záleží jen na nich,jestli berou názory fans a určitě není dobré žít z 1 megaúspěchu v Praze na Vypichu. Spíš budou chybět nové písně a Pepovy názory na Pohodu a hlavně na ROCK. Asi je to škoda,kterou my starší fans Pepovy generace těžko ovlivníme. Tak zase tady čekám jiné názory od Vás ostatních. Jediná příležitost na pokec. H.


hanka - 03.05. 2010 v 14:40
Samé dobré zprávy. Aspoň jsem to tady trochu rozběhla a něco nového už vím: pán Vojtek - tak vidíte,že je to tak. Jinak ty myšlenky jsou pořád o koncertě, ale jak vidím, tak to Slovensko jedině. Uvidíme. Jovanka má moc hezké stránky. Hlavně ohledně kosmetiky a má tam i pěkné fotky. Názory webmastera jsou opravdovým chlácholením o ničem. To já aspoň stále vyzvídám. Tak hezký den a zase mi tu něco napište. H.


Bill - 03.05. 2010 v 13:03
jollik a ostatní: mně se Traktor taky líbí. Jejich nová deska je skvělá a řekl bych že v poslední době jedna z nejlepších.


jollik - 03.05. 2010 v 10:46
koukněte na kapelu TRAKTOR - velmi dobrá kapela


evita - 02.05. 2010 v 22:18
Víš, že ani nevím?Ale zítra mu budu volat ohledně nějakých techtlí a mechtlí, tak se ho zeptám, jestli nezapomenu


kabatovec.cz - 02.05. 2010 v 22:03
evita : No co ?? . Kdepak se byl Ota podívat ?


evita - 02.05. 2010 v 20:49
kabatovec.cztrvalé chlácholení!to je dobrý! No ale máš pravdu, co psát...?Ota se dnes vrátil s dovči, Milan se vrátí až 25.5...Pepa už byl a čeká až se bude moci učit nový texty, co Milan přiveze...tak držte palce, co můžem dělat víc? A v létě aspoň jedno to Slovensko, pro Mraváky to musí být pohoda za rohem...třeba se tam uvidíme!Fanklub jede až na ten poslední do Terchové


kabatovec.cz - 02.05. 2010 v 20:34
Jak už řekla Evita Mnoho slov , málo myšlenek a skvěle to vystihla Hanka tady interpretuje dvě myšlenky vytrvale celý den ( chce aby někdo něco vyzvídal od Josefa ) a ve finále z ní vyleze , že si píše s Jovkou . Neberte to zle ale už tady asi 5x padnul důvod , proč se nejezdí koncerty . Vážně tvorba kapely nestojí na Pepovi Ten to podle jeho slov "pouští mezi lidi" . Josef se vůbec nepodíli na psaní písniček nebo textů. Tímpádem má pán Vojtek volno a vylňuje ho tím , co ho baví...přece mu nebudete mít za zlé , že si ve volném čase dělá co chce .

Tak si příště prosím přečtite to "trvalé chlácholení" webmástera a uštříte si nějaký ten čas , který trávíte u psaní příspěvku


evita - 02.05. 2010 v 20:05
Dobrej večír!Mnoho slov, málo myšlenekale mě zaujalo, že si Hanka píše s Jovankou a chce po nás nějaké novinky od PepyJá myslím, že asi budem uhánět tebe, hanko, abys nám prozradila, co je u Vojtků nového
Jura:taky nejsem muzikálovej typ, ale už delší dobu se na nějaký s Pepou chystám...ale obávám se, že tak jak říká hanka, že kvalitní český rock odplouvá, tak že jsem ten pravej muzikálovej boom prošvihlaale jak říkáš, Juro, je dobré pro všeobecný přehled se na něco do divadla podívat.


hanka - 02.05. 2010 v 19:27
A tímto webem si hezky vyměníme různé názory. Ten koncert totiž tak rychle nebude, máš pravdu,je období sucha. A stejně to tady neovlivníme. Tak dnes OK a zase někdy příště. Ale na ten slovenský koncert stejně vyrazím. Chci je vidět. Ale jak jsem se na ty koncerty dívala, tak jsou většinou 2denní. Tak nevím,jestli to nebude moc. Uvidíme.


hanka - 02.05. 2010 v 19:22
to Jura: Věřím,že muzikál s Pepou zaujme, ale já na to nejsem. Jsem příznivec rocku. On má ten pravý rockový chraplák. A jak jsem již napsala - bez něho by Kabát nebyl Kabát. Je ale pravda, že různé věkové skupiny tohle hodnotí různě. Já mám Pepu v oblibě hlavně pro jeho názory na život,na svobodu, na pohodu a tak. Prostě je to typ zpěváka upřímného,který se umí odvázat. Je to vůdčí osobnost Kabátů.Tak nezbývá, než jim držet pěsti,aby hráli dál. Uvidíme a necháme to osudu. H.


hanka - 02.05. 2010 v 19:18
to Dan: Ještě musím dodat: Já jsem tím chtěla především říct, že kvalitní český rock Kabátů odplouvá. Důvody jsou různé. Bez Pepy /ať už má jakékoliv slovo ve skupině/ už to není Kabát. Ta pauza je moc velká a už to bude asi o tom, že se bude hrát to staré. Ta kvalita tam samozřejmě je, ale novinky budou výhledově chybět. Jak říkám, je to můj názor a Pepova generace to tak cítí.


hanka - 02.05. 2010 v 19:13
Tak pro dnešek všem skalním rockerům hezkou dobrou noc a doufejme, že rock přežije v této těžké době.


Jura - 02.05. 2010 v 19:01
hanka: ale Pepa nedal prednost muzikalum pred kapelou. Ale ponevadz on hudbu ani texty nesklada tak si muze dovolit bez problemu ucinkovani v muzikalech. Kabat nepadne. Az se vyda nove album tak zas nastatne nejaka ta euforie, turne, , mozna dvd. V TV vystupovat nechcou ponevadz nemaj nove veci a se staryma tam jit nechcou, pokud je to zive tak televize v cechach jeste nejsou schopny zarucit takovou kvalitu prenosu, aby tam byl kvalitni zvuk. A jinak zajdi si na jeho muzikal, uvidis ze te to prekvapi a mozna i zaujme. Pokud jsi tak velky fanda Pepy a Kabati maj momentalne obdobi sucha tak nevidim duvod nezajit se na to mrknout. A az budou novinky, tak se to objevi doufejme na ofiko webu.


Dan Fiala (webmaster) - 02.05. 2010 v 18:58
to hanka: Já ti názor neberu, ale přijde mi to dost úsměvný... tím chceš říct, že Pepa řekne ostatním: ,,Tak kluci, paráda. Desku máme hotovou, ale všude říkejte, že se na ní ještě pracuje... já si jdu zatím dělat muzikály, protože na turné se mi teď nechce."... To je nesmysl.


hanka - 02.05. 2010 v 18:52
Jinak já si píšu i s jeho ženou Jovankou. Takže ok.Ta podle mně patří k muzikálům a mám ji ráda. Pepa je rocker. Pevně doufám,že se ještě vrátí k rocku tak, jak to bývalo dříve. V opačném případě Kabát padne.Jak vidíte - na Andělech ani nebyli.A to není fér. Je tu hodně super skupin,které už vytvořily tvrdou konkurenci. Taková je skutečnost. Písně Kabátů jsou super,a proto bude škoda,když si nechají ujet předposlední tramvaj. Tak to zatím vypadá.Chce to už hodně změn, ale Pepa to ví.Proto asi jeho vstup do muzikálů je na místě. Uvidíte,že za rok ta situace bude ještě horší. Dej na má slova. I když jsi webmaster,musíš brát i kritiku. Trvalé chlácholení není a good way ahead.....H.