Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


evita - 02.05. 2010 v 22:18
Víš, že ani nevím?Ale zítra mu budu volat ohledně nějakých techtlí a mechtlí, tak se ho zeptám, jestli nezapomenu


kabatovec.cz - 02.05. 2010 v 22:03
evita : No co ?? . Kdepak se byl Ota podívat ?


evita - 02.05. 2010 v 20:49
kabatovec.cztrvalé chlácholení!to je dobrý! No ale máš pravdu, co psát...?Ota se dnes vrátil s dovči, Milan se vrátí až 25.5...Pepa už byl a čeká až se bude moci učit nový texty, co Milan přiveze...tak držte palce, co můžem dělat víc? A v létě aspoň jedno to Slovensko, pro Mraváky to musí být pohoda za rohem...třeba se tam uvidíme!Fanklub jede až na ten poslední do Terchové


kabatovec.cz - 02.05. 2010 v 20:34
Jak už řekla Evita Mnoho slov , málo myšlenek a skvěle to vystihla Hanka tady interpretuje dvě myšlenky vytrvale celý den ( chce aby někdo něco vyzvídal od Josefa ) a ve finále z ní vyleze , že si píše s Jovkou . Neberte to zle ale už tady asi 5x padnul důvod , proč se nejezdí koncerty . Vážně tvorba kapely nestojí na Pepovi Ten to podle jeho slov "pouští mezi lidi" . Josef se vůbec nepodíli na psaní písniček nebo textů. Tímpádem má pán Vojtek volno a vylňuje ho tím , co ho baví...přece mu nebudete mít za zlé , že si ve volném čase dělá co chce .

Tak si příště prosím přečtite to "trvalé chlácholení" webmástera a uštříte si nějaký ten čas , který trávíte u psaní příspěvku


evita - 02.05. 2010 v 20:05
Dobrej večír!Mnoho slov, málo myšlenekale mě zaujalo, že si Hanka píše s Jovankou a chce po nás nějaké novinky od PepyJá myslím, že asi budem uhánět tebe, hanko, abys nám prozradila, co je u Vojtků nového
Jura:taky nejsem muzikálovej typ, ale už delší dobu se na nějaký s Pepou chystám...ale obávám se, že tak jak říká hanka, že kvalitní český rock odplouvá, tak že jsem ten pravej muzikálovej boom prošvihlaale jak říkáš, Juro, je dobré pro všeobecný přehled se na něco do divadla podívat.


hanka - 02.05. 2010 v 19:27
A tímto webem si hezky vyměníme různé názory. Ten koncert totiž tak rychle nebude, máš pravdu,je období sucha. A stejně to tady neovlivníme. Tak dnes OK a zase někdy příště. Ale na ten slovenský koncert stejně vyrazím. Chci je vidět. Ale jak jsem se na ty koncerty dívala, tak jsou většinou 2denní. Tak nevím,jestli to nebude moc. Uvidíme.


hanka - 02.05. 2010 v 19:22
to Jura: Věřím,že muzikál s Pepou zaujme, ale já na to nejsem. Jsem příznivec rocku. On má ten pravý rockový chraplák. A jak jsem již napsala - bez něho by Kabát nebyl Kabát. Je ale pravda, že různé věkové skupiny tohle hodnotí různě. Já mám Pepu v oblibě hlavně pro jeho názory na život,na svobodu, na pohodu a tak. Prostě je to typ zpěváka upřímného,který se umí odvázat. Je to vůdčí osobnost Kabátů.Tak nezbývá, než jim držet pěsti,aby hráli dál. Uvidíme a necháme to osudu. H.


hanka - 02.05. 2010 v 19:18
to Dan: Ještě musím dodat: Já jsem tím chtěla především říct, že kvalitní český rock Kabátů odplouvá. Důvody jsou různé. Bez Pepy /ať už má jakékoliv slovo ve skupině/ už to není Kabát. Ta pauza je moc velká a už to bude asi o tom, že se bude hrát to staré. Ta kvalita tam samozřejmě je, ale novinky budou výhledově chybět. Jak říkám, je to můj názor a Pepova generace to tak cítí.


hanka - 02.05. 2010 v 19:13
Tak pro dnešek všem skalním rockerům hezkou dobrou noc a doufejme, že rock přežije v této těžké době.


Jura - 02.05. 2010 v 19:01
hanka: ale Pepa nedal prednost muzikalum pred kapelou. Ale ponevadz on hudbu ani texty nesklada tak si muze dovolit bez problemu ucinkovani v muzikalech. Kabat nepadne. Az se vyda nove album tak zas nastatne nejaka ta euforie, turne, , mozna dvd. V TV vystupovat nechcou ponevadz nemaj nove veci a se staryma tam jit nechcou, pokud je to zive tak televize v cechach jeste nejsou schopny zarucit takovou kvalitu prenosu, aby tam byl kvalitni zvuk. A jinak zajdi si na jeho muzikal, uvidis ze te to prekvapi a mozna i zaujme. Pokud jsi tak velky fanda Pepy a Kabati maj momentalne obdobi sucha tak nevidim duvod nezajit se na to mrknout. A az budou novinky, tak se to objevi doufejme na ofiko webu.


Dan Fiala (webmaster) - 02.05. 2010 v 18:58
to hanka: Já ti názor neberu, ale přijde mi to dost úsměvný... tím chceš říct, že Pepa řekne ostatním: ,,Tak kluci, paráda. Desku máme hotovou, ale všude říkejte, že se na ní ještě pracuje... já si jdu zatím dělat muzikály, protože na turné se mi teď nechce."... To je nesmysl.


hanka - 02.05. 2010 v 18:52
Jinak já si píšu i s jeho ženou Jovankou. Takže ok.Ta podle mně patří k muzikálům a mám ji ráda. Pepa je rocker. Pevně doufám,že se ještě vrátí k rocku tak, jak to bývalo dříve. V opačném případě Kabát padne.Jak vidíte - na Andělech ani nebyli.A to není fér. Je tu hodně super skupin,které už vytvořily tvrdou konkurenci. Taková je skutečnost. Písně Kabátů jsou super,a proto bude škoda,když si nechají ujet předposlední tramvaj. Tak to zatím vypadá.Chce to už hodně změn, ale Pepa to ví.Proto asi jeho vstup do muzikálů je na místě. Uvidíte,že za rok ta situace bude ještě horší. Dej na má slova. I když jsi webmaster,musíš brát i kritiku. Trvalé chlácholení není a good way ahead.....H.


hanka - 02.05. 2010 v 18:44
to Dan: Pepa dal přednost muzikálům, to je jasná zpráva.Já jsem totiž starší. Kabát bez Pepy není Kabát, a proto Pepe je ten,který je number 1 ve skupině. On sám mnohé ví, ale neřekne.. Tak jsem si myslela, že vedení fanclubu ví něco víc. Ale to nevadí. Neříkej mi, že nezáleží na Pepovi. I když to třeba takhle řekne, skutečnost je jiná. Ale jak říkám Kabát bez Vojtka není Kabát. Podle mně je to rocker, česká jednička. Tak ho bere moje generace,a proto nemáme v oblibě muzikály, které tak trochu odsunuly rock do pozadí.Je to názor můj, není třeba to vyvracet. Tak až budou novinyk, tak nám to sem třeba napíšeš. Ale já mám dojem, že dlouho ještě koncert nebude. OK. H.


Dan Fiala (webmaster) - 02.05. 2010 v 18:26
to hanka: Když se neví, kdy vyjde deska, nemůžou se přece termíny koncertů - to je logické, ne? Možná města, ale to se nebude zveřejňovat tak brzy před turné, protože se to stejně ještě bude měnit...

A to, že v dnešní době vedou muzikály a proto Pepa nepospíchá je absolutně zcestná věta... muzikály nemají na chod kapely žádný vliv a Pepa je ten poslední, který by mohl ovlivnit vydání desky - hudbu a texty dělají ostatní členové a až to mají hotové, Pepa to teprve může jít nazpívat...


hanka - 02.05. 2010 v 18:07
A je tu on line 30 lidí a chodí jich tu stále hodně, vidím to tady. tak by také někdo mohl napsat ostřejší názor. Třeba se to pak pohne směrem ke koncertům. I když muzikálová scéna převálcovala rock. To je opravdová hrůza. Fans to jistě cítí tak jako já. Ale asi je to dobou a money hrají roli. Tak zase dáme prostor jiným a třebas mladším fans. ahojjjj. H.


hanka - 02.05. 2010 v 18:03
Ale jistě by stálo zato, říct Pepovi, že dal přednost muzikálům. Bohužel je to tak. Tak to vidím nejenom já. A kapela k tomu mlčí, to je jasné. Tím pádem je rock našich rockerů trochu odsunut a to je škoda. Jsem Pepův ročník, tak snad mám právo na názor. OK . H.


hanka - 02.05. 2010 v 17:57
Já si stejně myslím, že oni už ví,kde a kdy budou hrát. Můj názor je ten, že v dnešní době vedou muzikály.A právě proto Pepa nepospíchá. Ale ta představa, kde vystoupí a kde nevystoupí, tak to už oni určitě ví. Tak jsem to myslela. Deska nebo cd to už je věc jiná. Vím, že napřed bude deska a pak koncerty. To jo. Ale opravdu asi pojedu na to Slovensko. Třeba se mi k tomu tady někdo ozve...Zdravím,máš hezké stránky /to Daniel/. H.


Dan Fiala (webmaster) - 02.05. 2010 v 17:34
to hanka: Nerozumím tvému příspěvku. Tygy ti to napsal tak, jak to je.
Kapela pracuje na nové desce (ptát se na termíny je blbost, protože tomu nejde poručit - až dorazí múzy, deska se dodělá), po vydání desky bude turné po ČR.
Do té doby nám nezbývá nic, než se těšit a nebo se na ně zajet podívat na některý slovenský festival.


hanka - 02.05. 2010 v 17:30
to Tygy: Já vím,že to tak je. Ale mám na mysli, že členové skupiny již nyní mají určitou představu,kdy asi a kde by ty koncerty byly. Jako která města plánují. To víš,že mně jako stoletou Pepovu fan to zajímá. Proto pořád toto téma otvírám a věřím,že je tu někdo , kdo se sním zná osobně. A nejen s ním. Jistě je spousta názorů a uvidíme. O nic nejde, ale je to škoda, že nás válcují muzikály.


hanka - 02.05. 2010 v 17:27
Všem: Jinak jsem našla tolik hezkých příspěvků od Kabátů a speciálně od Pepy. Škoda,že to sem nejde napsat. Tak hledejte. Dnes ode mně vše a fans - mějte se hezky a do koncertu buďme v Pohodě. H.