Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


knizepekel - 26.04. 2015 v 21:50
Já vím Mašle. Ten nápis známAle musím Tě opravit. Koncert je 16.6.Tu reklamu od funebráka nakonec dostal jeden závodník, co bydlí kousek od Janinky. Žena je lékařka-abstinentka, takže Tě klidně odveze. Poznáte ji také.


Mašle - 26.04. 2015 v 21:43
Míšo, tak zatím to vypadá, že 13.6. v Lbc bude jeden z nejlepších dnů v roce. Kabátí smršť na pódiu a pak smršť s knizepekel v nějakýhospodě. Jestli teda nepojedu radši autem, ale tzv. "sockou" , tak doufám, že maj ve Student agency velký pytlíky na blití -, až se jim ráno překlopím na sedačku rovnou z hospody.
knizepekel: to by byl ale docela dobrej džouk mít na mašině reklamu na pohřební ústav. Tak trochu černej humor. Jako mě třeba pobavil nápis na autě společnosti TOI TOI - "vaše hovna, naše radost". A to jako fakt nejsem nechutná, to jen cituju.


Janinka - 26.04. 2015 v 21:11
knizepekel: OK


Schinderhanes - 26.04. 2015 v 21:05
Ondra: CD Dole v dole vyšlo 14.10. 2003. V ten den se konal první koncert z turné Dole v dole na území Čr konkrétně v Olomouci.


Ondra - 26.04. 2015 v 20:48
Špalek:Dole v dole vyšlo k prvnímu koncertu?DVD Dole v dole se skládá ze ddvou disků.První je z roku 2003 a to je prej predzvěst nového cd a 2004 je jakoby kdesce.Nebo jak to je?


knizepekel - 26.04. 2015 v 20:38
Ahoj holky. Jo silný paže ještě mám. Zbytek ale umdléváUděláme super akci. Míšo jak to myslíš s poštou? Cedule na palici mi asi u manželky neprojde, i když už je zvyklá na dostBude lepší, když se spojíme přes mejl. Rychlost stopade není nic, ale obdivuju Tě, že se nebojíš. Moje žena se mnou na mašinu nikdy nesedne. Naopak jsem se jí loni na jedněch závodech složil i s motorkou k nohám a předloni jsem si 3dny před odletem na dovolenou zlomil na trati nohu. Byl jsem pak celých 14 ní debil.Přijeď se podívat na závody, jak jezdíme my. Letos to vypadá nadějně. Loni se moc nedařilo.Jste s Mašlí srdečně zvány. Janinko já nemám profil na facebooku. Nějak to není pro mě. Písni na mejl knizepekel@email.cz a já Ti na sebe pošlu nějaký kontakt. Veřejně ho sem psát nechci, i když není tajný. Jo Pepa je nás společný známý funebrák. Před lety mi cpal na motorku reklamu blbec. A umí moc dobře dělat maso na rožni.Takže po koncertu bude kalba až do rána? Mám začít trénovat?


Míša - 26.04. 2015 v 20:34
Mašle no tak snad má knizepekel i silný paže tak ještě potrénuj, jinak jasný.


Mašle - 26.04. 2015 v 18:47
Míšo, tak Liberec dám, jak jsem psala už messengerem, akorát se fakt musím domluvit s tebou, kde a v kolik se srazíme, bo nevím, jestli ukecám synátora a vzhledem k příslibu alkoholického pokračování v kabátí noci od knizepekel, to bude asi lepší. Sice už je Tade zocelenej, a to od tý doby, co mě vezli s tatínkem na kárce z čarodejnic a já přes celou vesnici volala - na Bělehráád - Do dneška to všem vypráví, a to je tomu asi pět let zpátky, bylo to cca 3 roky po té mé bouračce, tak jsem to sváděla na netrénovanost, protože jsem nemohla alkohol dlouho pít, takže mi stačilo pár panáčků a bylo .
Milanovi díky za vyjádření a příslib placky . Konečně naše těšení začíná nabývat konkrétních rozměrů . Jupíí čerté.


džein - 26.04. 2015 v 17:37
Milan skvelé info,dík


Andy - 26.04. 2015 v 16:52
Masle a Martin
To se pak člověk zamysli nad tim, že i když se mi v živote hodně věcí sere, tak ze jsou starosti a starosti.


Janinka - 26.04. 2015 v 15:59
knizepekel: no manžel tady dostal před dvaceti lety práci, tak jsme se sem přestěhovali. Takže teď to mám k Míše do Liberce daleko. A jestli myslíš funebráka Pepika, tak to jó, to máme společného známého . Na koncert jdu do Hradce, máme tam sraz s @ndym a samo i s dalšími fanklubáky. Do Liberce bych taky ráda, ale bohužel pracovní nasazení mi neumožňuje absolvovat tento koncert.

A když pojedeš přes Poličany, tak můžeme dát kafe. Máš profil na facebooku? Že bychom se pak mohli domluvit přes zprávy.


Míša - 26.04. 2015 v 15:46
Knizepekel: Tak to nevím, máš tajemný nick, ale jednoho motorkáře závodníka mám doma, zrovna včera to se mnou valil do Pekelých dolů asi stopadesátkou a to moc dobře ví, že se mnou se musí pomalu a že vetší rychlost snesu jen v 5D kině, prostě využil toho, že na mašině ho nemůžu seřvat tak jak v autě A když mě pak sundal z motorky, mezi asi 200 divoce vypadajích motorkářů, zmlkla jsem úplně a zalezla si do těch děr dát pivo
Vyber si poštu,pokud nás chceš poznat, nebo si napiš před koncertem nick na čelo, at poznáme my tebe.


knizepekle - 26.04. 2015 v 15:15
Janinko Bílé Poličany znám. Občas přes ně jedu a taky ve Dvoře Králové máme rodinnou chatu. Kdysi jsem tam jako mladej spoluzakládal závody motorek. Kde ses tam vzala? Z Jablonce je to celkem kus světa. Takže až Ti kolem oken proletí černý Land Rover s podivnou značkou a podivným logem na pátých dveřích tak jsem to já Jinak znám ještě funebráka co tam u Vás bydlí, nebo alespoň bydlel a máte hroznou silniciMůžeme někdy zajít na kafe když budeš chtít až budu okolo Poličan. Na koncert jdeš v Hradci?


Martin - 26.04. 2015 v 13:30
BURLACI
já Vás zdravím a chci poděkovat jak kapele za vynikajicí ,,kultůru,,kterou pak múžeme šířit dál,tak svojí přítelkyni,která ač nemocná rakovinou a těšila se na společný zážitek,tak po láskyplné dohodě múžu jecd do Plzně sám(abyh si to užil...aspoň já).
Díky a moc se těším


Martin - 26.04. 2015 v 13:29
AHOJ


Janinka - 26.04. 2015 v 12:44
Knizepekel: já jsem z Bílých Poličan, ale lidí z okolí moc neznám


Andy - 26.04. 2015 v 12:40
knizepekel
Nebejt to tak az moc z ruky, tak si dam klidne i 3ti koncert, ale Liberec je daleko.

Milan Spalek
Tak vy makejte a slavit jdeme my


Janinka - 26.04. 2015 v 12:36
Milane, díky za info. Já jsem ani na chvíli nepochybovala . Moc se těším na CD i na koncerty a přeji Tobě i celé kapele, abyste si to turné po všech těch stresech parádně užili a my vám k tomu uděláme patřičnou atmosféru


Špalek - 26.04. 2015 v 12:07
Přátelé album rozhodně vyjde a já budu nejšťastnější člověk na světě.Věřte že sem asi nej fanoušek z vás,protože na to čekám jak na smilování.Sem mnohem víc šedivej než před čtyřmi roky,poněvadž děláme s Cimfetem i noční.Opravdu to není prdel .Deska Má jí motorovou trvala 7 dní a vůbec jsme to neřešili ,protože nikdo nic nevěděl ,málo kdo tušil ....a taky to šlo .Jenže to nám bylo 23 let nebo tak nějak.To máte: Obal,mastering,foto,distribuce....atd.Vše dělala firma a my to jen slavili .Věřte že kdyby šlo jen o prachy tak něco vyprsknem objedeme pár štací,v létě festy a několik večírků pro zámožný firmy a bude to doma.Ale večírky odmítáme z principu ,a pěněz nám nabízejí moc a moc(neznám kapelu která by takový příležitosti odmítala)a festy počkaj.Tak že cd vyjde nejpozději v den prvního koncertu stejně jako Dole v dole.


knizepekel - 26.04. 2015 v 12:27
Ano Janinko jezdím. Šestky a litry, když teda zrovna mašiny nestávkujou nebo já nejsem rozbitejA taky historiky. Odkud jsi? Já mám v okolí Hořic hromadu známých