Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Míša - 25.04. 2015 v 23:14
ok Mašle takže dokup Liberec, knizepekel bude platit.


Míša - 25.04. 2015 v 23:13
Ale jsem z Ruprechtic jako vážně


Míša - 25.04. 2015 v 23:12
Doubí


Mašle - 25.04. 2015 v 23:07
Pocházíme s manželem oba z Kladna a teď jsme od roku 2000 u Rakovníka. No Liberec koupený nemám, mám Prahu a Teplice. Prahu kvůli vzdálenosti a Teplice kvůli atmošce domácího hřiště . Takže vidíš, že mě neva, když nebude cd, klidně jdu na dva stejný koncíky 4 dny po sobě Ale když i Míša bsnude v Lbc v první lajně, tak si asi koupím i Lbc a půjdeme to pak společně zapít. Co uzavřít sázku. Když bude nové cd před turné a zazní z něj nový pecky, tak platí knizepekel. Když ne, tak platím já a Míša


knizepekel - 25.04. 2015 v 23:09
Tak jo. Tak se tam někde uvidíme. A jak se poznáme?Takže znáš Ruprechtice?Nechodíš náhodou k mojí manželce coby k obvoďákovi doufám?


Míša - 25.04. 2015 v 23:01
No tak já jsem taky liberečák, takže knizepekel uvidíme se v první lajně

Hele doma to máme stejný, já to taky furt poslouchám dokola od manžela a co tam bude nového atd... pak jsou z toho rozhovory na dvě hodiny jen o Kabátu.
No já si listek koupila hned první den,ještě volám manželovi kam mu to mám koupit, on se drží zpátky a jde raději dozadu nebo na sedačky, ty u nas stejně nejsou..takže listek hned nechtěl a dneska se ho ptala tchýně, jako jasný že bude muset hlídat tak jako jestli jde a on řekl že bohužel nemá lístek....


knizepekel - 25.04. 2015 v 23:03
Tak vidíš. Třeba se někdy někde potkámeJsi asi človíček se kterým bych rád pokecal. My jsem zvláštní sorta. To je fakt. Odkud jsi Ty?


Mašle - 25.04. 2015 v 22:57
knizepekel: jo, tak tos měl napsat rovnou, žes Liberečák. Máme tam kamarády a myslím, že patří do skupiny těch fakt dobrejch. Pro mě jsou "liberečáči" zvláštní sorta lidí, a to v dobrým slova smyslu, na rozdíl třeba od "pražáků" - sorry pražané .


knizepekel - 25.04. 2015 v 22:49
Mašle jsem rozený v panně a ještě 13. Nejhorší znamení na světě říká manželkaJo rejpal jsem a budu. A je to taky daný tím, že od 17cti provozuju tvrdej a bolestivej sport ve kterým oprávněná kritika je základ úspěchu. Ale protože říkám co si myslím, bez ohledu na cokoliv, tak musím jasně napsat toto. Jak Ty Mašle, tak Ty Míšo jste fajn baby. Solidně jste mě rozebraly


knizepekel - 25.04. 2015 v 22:41
Tak byla doba, kdy mi to dupnutí k něčemu bylo. Posledních asi 10 let už neSpíš někdy je lepší nedráždit býka...Manželka se mě taky ptá, co nového na koncertu uvidíme oproti Výpichu loni. A co jí na to mám říct? Vždycky si rejpne a já můžu držet hubu. Nápad jít na koncert a koupit lístky je moje aktivita. Zatím jediný plus je, že nemusíme jet do Prahy, ale koncert máme doma v Liberci. Já už dokonce slíbil úplatek babičce, aby nám hlídala dvojčata.


Mašle - 25.04. 2015 v 22:46
Míšo, taky mám doma rejpala. co naděláme. Pak bude zase říkat, až budu pouštět nový Kabáty - to je dobrý, to mi hoď do mobilu


Mašle - 25.04. 2015 v 22:42
knizepekel: no vidíš, tak ty naše kluky tak nestresuj. A je tu jasnej rozdíl mezi mužským a ženským pohledem na věc. My jsme takový citovky srdcovky a co si budeme povídat - Kabáti jsou (podle mě teda) pěkný chlapi, takže jim my, holky (haha, i ty starší ročníky), odpustíme víc, než kluci, asi. No a já jsem beran, tebe tipuju na blížence.


Míša - 25.04. 2015 v 22:34
knizepekel: jde o to, jestli ti to dupnutí doma k něčemu je hele já jí chci taky, to asi každej tady, zas doma od manžela dvakrát denně slyším, jestli už jí vydali a nebaví mě mu na to furt odpovídat.

Mašle: Před tebou klobouk dolů, víš když jsme měli loni sraz s fanklubem na zvukovce kapely před Vypichem, tak kromě obrovskýho optimismu a dobrý nálady, jsem na tobě nic nepoznala...jj co tě nezabije, to tě posílí.


knizepekel - 25.04. 2015 v 22:20
Mašle vím, o čem mluvíš. Já závodím a taky jsem se rozsekal na hadry, ale nepoučil jsem se a závodím dál. Je to jako droga... Určitě mi nepřijdeš jako blbka bez názoru! To bych si s Tebou tady nepsalJá Míšo nechci nic střílet. Já chci novou desku včas a chci a chci, nebo si dupnuJo jako doma. Taky každou chvíli kapky za nic


Mašle - 25.04. 2015 v 22:07
knizepekel: no nechtěla jsem to nikdy ventilovat, ale tvůj výrok, že "zkosnu v životě asi vše" trochu zavádí k tomu, že jsem asi blbka bez názoru, kterou opije rohlíkem kde kdo, ale po té co v lednu 2007 hodil orkán Kiril na naše projíždějící auto strom a já skončila ve Střešovicích 2 měsíce v umělým spánku s: proraženýma plícema, na hlavě a obličeji jen se spodní čelistí vcelku, kontuzí a otokem mozku, zlámanými žebry, natrženou bránicí, slezinou na cucky, oslepeným levým okem z důvodu zrakového nervu v čudu... 8 hodin jedna operace za další týden druhá dalších 8 hodin ... Nejistota, jestli budu chodící a myslící bytost - a ejhle - díky doktorům, rodině, přátelům a i trochu mě, jsem tu. Takže to, jestli cd bude 1. nebo 19. 5. je sice pro mě důležitý, ale ne životně. Takže asi máš pravdu, po tom, co jsem se dotkla dna, asi zkousnu úplně všechno.
Ale Kabátům bych zpoždění s plackou odpustila asi i tak. Jejich hudba pro mě není byznys a koupě něčeho, ale srdcová věc, energie do života a skvělej poslech skladeb, který mi seděj jak pr... na hrnec.


Míša - 25.04. 2015 v 22:07
knizepekel: No vidíš, tak to tu máš jak doma ale já jsem bohužel ryba, divný to znamení.

Lístek v pohodě střelíš u brány, my to tak děláme běžně, když někdo koupí lístky i pro někoho kdo nakonec nepřijede, jen je třeba malinko slevit, pajdu, ta tě nezabije....ale proč to pořád řešíš?Copak je někde napsaný, že deska do turné opravdu nebude?

Jo mimochodem, šla jsem na Corridu, to bylo taky venku a u brány si mě někdo odchytil, prý jestli nechci listek za litr... v tý době stál listek tuším kolem třístovek...ale nechci kecat už je to dlouho,ale nevím jestli prodal, měla jsem svůj.


Janinka - 25.04. 2015 v 22:02
knizepekel: já si teda myslím, že Milan tu múzu "škádlí" průběžně. Těch textů, co vím, napsal hodně, ale taky jich hodně vyselektoval.

Hele já obyčejně píšu za fanklub básničky pro kluky k narozeninám. Ale protože jsem jich taky už "pár" napsala, tak už to jde hodně ztuha, přijít s něčím novým, aby se to neopakovalo. Například teď jsem Tomášovi na fcb fanklubu napsala jen přání bez básničky, protože mě tentokrát fakt nic kloudného nenapadlo. A tu básničku, kterou jsem tam dala v lednu pro Hurvajse, tak tu jsem vymýšlela rok a půl a původně jsem mu ji chtěla dát loni k jeho pětačtyřicátinám. Ale bohužel ta múza nepřišla, v půlce jsem se zasekla a nemohla jsem s tím hnout až do letoška.


knizepekel - 25.04. 2015 v 21:53
Janinko máš pravdu. Já bych si to třeba netroufl. Ale při mém přístupu k životu a k podnikání bych nejel turné jako bejk bez toho, aniž bych si byl 100% jistý že dodržím co slibuju. Já osobně takový prostě jsem. Jsem vychovaný v duchu slovo dělá chlapa, a když ho nemůžu dodržet tak to narovinu přiznám. Mně vůbec nevadí, že Kabát vydává desku každých 5let. Já taky chápu, že ta pověstná můza může stávkovat, ale když nevydávám desku každé 2roky, tak přece tu můzu můžu škádlit průběžně. Ne ji týrat 3-4 měsíce pod tlakem jako kráva...na to škádlení mám přece 5 let


Janinka - 25.04. 2015 v 21:47
Já už dlouho nepíšu do této kecárny, protože mi přijde docela plýtvání energií dohadovat se tady dokola s někým, kdo si "jede pořád to svý a nevidí, neslyší..."

Osobně bych taky byla ráda, kdyby Kabát vydával nová CD v kratších časových intervalech. Ale na druhou stranu vím, že to prostě někdy nejde tak, jak si to člověk nalajnuje. Mám totiž osobní zkušenost s přípravou a nahráváním písničky pro Milana, kterou mu fanklub nahrál k jeho 45. narozeninám. Mohu vám všem říct, že to fakt nebyla žádná procházka růžovou zahradou. A těch věcí okolo, o kterých se mi ani nezdálo... Zkrátka celá akce od prvotního nápadu až po předání dárku oslavenci trvala skoro půl roku. A to jsme "dělali" jen jednu písničku. Je jasné, že my jsme amatéři a ty možnosti má kapela bezesporu větší. Ale i tak, vymyslet cca 12 písniček, aby to nebyla totální kravina, no hlavně ty texty, já bych se z toho picla. A když jsem pak během toho předávání dárku mluvila s Milanem, tak jsem se ho ptala, jak to dělá, že vždycky vymyslí takové báječné texty a kde bere ty nápady, tak mi odpověděl, že už ho nic nenapadá. No to jsem mu teda nevěřila, protože jeho vždycky něco napadne. Ale asi už je to o hodně těžší než na začátku, vymyslet něco naprosto "kabátovského", aby se to neopakovalo, aby se to setkalo s kladným ohlasem u fanoušků atd. Ono napráskat 12 písniček o lásce by nebyl zřejmě takový problém, ale má-li to mít ten "kabátí punc", na který jsme zvyklí, tak to se nedá vysypat z rukávu. A když ta múza nejde, tak se pro ní holt nedá dojít, jako pro housku do krámu.
Milanovi věřím, že to dá tak, jak jsme zvyklí a že deska vyjde před (byť těsně) před turné a držím kapele pěstičky.

A ráda bych viděla, kdo z vás si troufne do určitého termínu vymyslet 12 smysluplných básniček a vyrukovat s nima před veřejnost.


knizepekel - 25.04. 2015 v 21:25
Že Milan vysvětluje není blbý, ale férový. Navíc předpokládám, že texty snad už má. Do turné už jsou přece cca 3 týdny. Lístky prodat nechci, protože není komu. Si je každý koupí v den koncertu u brányTo je výhoda open air a já to tak měl udělat. Jinak mi holky připomínáte moji drahou ženuNejste rozený v býku?