Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Míša - 25.04. 2015 v 21:08
Mašle jenže knižepekel už si lístek koupil, takže to potřebuje vědět teď hned a hodně rychle i když by ho vlasně mohl prodat ne?

A basu tu asi nikdo nevyhraje, kdyby si každý přečetl pořádně to co bylo psáno, nevznikají tady takový dohady kdy a co. A stejně jak s tím singlem, nikde nebylo napsáno, že vyjde ani nevím co to bylo za den, ale pouze jen že bude jasno a že se pustí mezi fandy co nejrychleji to půjde, konkretní datum nikde nebylo, ale to tu taky nikdo nechtěl slyšet a pak se lehce kope do kapely že?

Milane prosím piš dál... tu propisku snad udržíš, ono to vždycky nějak dopadne a nikdy se nezavděčíš všem, pořád nás je dost co ty tvoje texty mají rádi


Mašle - 25.04. 2015 v 21:07
Jo a přijde mi docela blbý, že textař Milanova formátu musí něco vysvětlovat a místo psaní textů číst tady ty naše bláboly.


Janinka - 25.04. 2015 v 21:04
Mašle


Mašle - 25.04. 2015 v 20:52
knizepekel: bohajeho, asi by tě měli jmenovat NEJ fandou Kabátů, bo na ně myslíš 24 hodin denně. Bez informace, jestli bude nové cd do 19.5. asi ani neusínáš a zřejmě na tom závisí celý tvůj život. Zkus to brát trochu víc s nadhledem a s lehkostí. Tak když cd nebude, tak na turné nepudeš. Myslím, že to Kabáti přežijou. Až cd vyjde, tak si ho koupíš a půjdeš třeba na další turné za pár měsíců nebo let nebo Vypich 3 nebo na Kabáty už nikdy nepůjdeš, budeš poslouchat někoho jinýho, kdo plní slipy i jindy než o vánocích, svým fanouškům posílá smajlíky na mobil, vydává cd 5x do roka, koncertuje každý měsíc a nevynechá jediný město a vesnici, po koncertech dělá non stop 24hodinový autogramiády, každýho pátýho návštěvníka koncertu vezme na večeři a prohlídku svýho domu ...


knizepekel - 25.04. 2015 v 20:36
Milane díky za info, ale to podstatné chybí. A předpokládám, že to jako kapela už víte. Bude deska do 19.5. kdy začíná turné? Nepotřebuju znát název alba, nepotřebuju ukázky. Jen chci vědět, jestli ve chvíli až půjdu na koncert nová deska na trhu bude nebo nebude, protože si ji chci hned přesně jako všechny předešlé desky koupit. Nic víc nic míň, protože ono to milá Mašle zase tak jasný vyjádření neníA pro Tebe Andy! Ano, my jsme si předem koupili a zaplatili lístky na turné k novému CD!!!Tak je turné od první chvíle všude prezentováno Takže jsme fanoušci, ale také zároveň zákazníci.


Mašle - 25.04. 2015 v 20:22
Všichni kritici: konečně Milan přišel, viděl, zvítězil - přeloženo k týhle situaci: napsal, vysvětlil, zavřel pusu všem kritikům, kteří vědí prd a jen křičí Milane díky za jasný vyjádření, už to bylo potřeba, protože zkrátka Češi jsou Češi, šťouraj, šťouraj, dokud něco nevyšťouraj .


Andy - 25.04. 2015 v 18:15
Milan Špalek
Děkujeme za vyjádření a ať už je to jak chce Já osobne jsem s vámi


Ondra - 25.04. 2015 v 17:38
Špalek:Jak to tedy teď vypadá s cd?Zveřejníte nějaké ukázky,název a obal?Možná je asi ještě brzo pokud má cd vyjít těsně,snad den před prvním koncertem.Napřed jste slibovali že by jste chtěli cd vydat do výpichu,pak že 1 května a nakonec vyjde den před turné?


Poseiidon - 25.04. 2015 v 17:26
Je to z obou stran něco za něco. Na většině CD je psáno, že kapela nejvíc děkuje fanouškům, bez nichž by to jejich vrzání nemělo smysl. To je pravda. Ale interperet zase musí nabídnout něco, aby to vrzání mělo smysl, co lidi zaujme a čím si ty fanoušky získá, zaslouží, takže je to 1:1 Kabát se 5 let řídil mottem "Proč mám běžet, když mě nikdo nehoní" No a teď už je honí termín Jen by mohli snížit prodlevu mezi CD z pěti let na ty 2 až 3 jak si předsevzali po vyjití BDP. Texty Kabátu jsou vesměs hodně zajímavý na nápady, každej o něčem jiným a schopně napsaný. Ale poslední deska, která se mi opravdu líbí, je Dole v dole. Třeba Elvis nebo Fábera jsou tam best of Na Corridě a hlavně na BDP si toho už najdu mnohem míň co mě baví. Na BDP je vrchol Projdu zdí a hitovka Don Pedro.


Ondra - 25.04. 2015 v 17:26
Andy:Pokud vím tak listky se kupujíalatí už daleko před koncetem takže vlastně mi fanoušci jsme akoví zákazníci.Jelikož co dají lidi na koncert tak z toho kapelatěží.Nevim jak je to s cd.Tam dostanou asi jen menšinu ale obě věci jak prodejnost cd tj.prodaných kusů,tak počet prodaných lístků to je vlastně živí.K tomu ještě něco určitě stojí pronajmutí plocha koníní koncertu.To by rovnou mohli dělat koncerty zadarmo a nové cdčka dávat ke stáhnutí zadarmo.Já si tedfa nové cd stáhnu ale ne z důvodu že bych na Kabáty nějak zanevřel.Naopak ale z důvodu že stažení je v mp3 a nezabere tolik místa v mobilu ale koupím si i originál jako vždy o tom žádná.


Špalek - 25.04. 2015 v 16:47
Ahoj.Koukám že tady dostáváme pěkně na prdel.Pár mých vysvětlení
Album bylo nahraný ve studiu v roce 2013 v podobě která nám nepřipadala v pořádku.Chtěli jsme vylepšit kytary a aranž.Jasně že nebyli texty ,ale to je stará písnička.Na jaře 2014 se začalo intenzivně pokračovat v práci.Proto se odřekli festy a udělal se jeden koncert na Vypichu.Bohužel nám nedošlo že příprava na tak velký koncert bude tolik náročná ,ohledně toho že se musí používat timecode(kapela hraje podle metronomu a bubeník spouští prakticky pult ze světlama,protože osvětlovač nemá tolik rukou)což bylo poprvé .První Vypich ze ještě obešel bez toho.Tak že nazývat nás lháři je trochu hustý.Mimochodem až někdo ukáže článek kde je mnou řečeno že vydáme album do Vypichu dám mu svojí basu.Rozdíl je v tom....vydáme, nebo rádi bychom vydali.To že to trvá je prostě věkem kapely a jinak už to nebude,za to se omlouváme.Dane k těm textum,naprosto chápu o čem mluvíš (já jsem vubec rád že ještě udržim propisku po tolika korbelech a jedů různých nedobrých)ale je potřeba počkat na cd a jak zní na něm jeden text v písni Valkýra: Tajemná zazní loutna,ČÁRY SE SPOJÍ V KRUCH, ještě nehoří už doutná a pročistí se vzduch


Andy - 25.04. 2015 v 16:27
Borci, prestante proboha pouzivat to souslovi, ze jsme Fanousci/zakaznici.
Proboha vy jste si neco objednali? Predem zaplatili? Dali jste zalohu? urcite si nove CD koupite a nestahnete? Je to uz trochu trapne.


Schinderhanes - 25.04. 2015 v 16:15
Ondra: To už se řeklo a je to i tady na webu v novinkách, že 1. května deska nebude, ale vyjde až těsně před prvním koncertem tj. 19. května.


Max - 25.04. 2015 v 12:59
Jelis, lístků bude letos plná prdel. Koupíš na pokladně před koncertem.


jelis - 25.04. 2015 v 12:22
hledám lístky na Kabát do Brna ?? máte někdo komu se to třeba nehodí ??


jelis - 25.04. 2015 v 12:20
hledám lístky


PaulB - 25.04. 2015 v 12:14
Dan: samozřejmě že to vím, že jsi s Otou nejvíc v kontaktu, on je totiž jediný kdo jakž takž komunikuje. Ale chválit musíš, na kritiku kapely je Ota velmi háklivý a pravdu nějak nezkousává. Proto má kapela okolo sebe hodně chváličů a pochlebovačů, kteří ale kapelu nikam neposunou. No a výsledky za posledních cca. 5 let jsou vidět......bohužel


Ondra - 25.04. 2015 v 11:56
Začínám si myslet a dokonce to tak i vypadá že toho 1 kvetna to nevyjde.V současné době by měl být venku už i nazev alba popř.nějaké ukázky ale zkusím skouknout zítra ten Flashback a třeba se dovím víc.Je to takové dost zamotané a nevím proč ale je veká škoda že Kabáti už dosvé práce nejsou tak zapálení jako před 10 lety.Aspoň to tak působí.Nakonec to dopadne tak,že svou karieru zapichnou,protože kvůli takovému přístupu se na ně vyseredost fanoušků.Oni jsou vlastně takoví prodejci a mi zákazníci a všichni víme že když není dobrý přistup od nějaké firmy která pořád jen slibuje a slibuje a nic z toho tak ten zákazník přejde jinam.Kabátovic firma sere na své fanoušky(zákazníky).Každpádně na novécd se moc těším a už by se všichni v kabátové branži meli vspamatovat a polepšit.


Andy - 25.04. 2015 v 11:50
Rozumim. Taky se me nejdrive zdala DPDN hodne polepena a mozna i je. Ale nakonec me sedla.


Dan Fiala (webmaster) - 25.04. 2015 v 10:20
to PaulB: Nevím, kde jsi na to přišel, ale já jsem Otovi (a nakonec i ostatním) vždy říkal co si myslím a i přesto jsem s ním v největším kontaktu z celé kapely :-)

to Andy: Nechci ty texty tak pitvat, ale nepsal jsem, že by neměly myšlenku, jen že se mi zdají šroubované.

to Vojta a 3nity: Dík. Píšu, co si myslím.