Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Míša - 13.04. 2015 v 19:13
Taky klidně zahlasuji do ankety....

Colorado mám zas ráda, Nejsem z USA je pro mě naprostá pecka, textově dost dobrá...čerti taky super, nebo Až pro mě přijdou.


Mašle - 13.04. 2015 v 18:58
patmull: souhlas, co píšeš a mám asi podobnej vkus na kabátí písničky jako ty. Třeba S čerty nejsou žerty patří k těm nejvíc oblíbenejm. Jak hudbou, tak textem - úplně mi mluví z duše, jak si flanďáci hrají na svatý, stačí se vyzpovídat, sníst odpustek a hurá do světa dělat hříchy .
Udělat nějakou anketku nejoblíbenější cd je dobrej nápad. Tak jdeme na to?


Andy - 13.04. 2015 v 18:46
Poseiidon
Nejsem clovek co by tu zvachtlal neco do vetru

patmull
Z certy nejsou zerty, Moje holka je batman.... vyborny CD. Ale me se libi vsechny.
Klidne zahlasuju :-)

PitrP
Ja prvnimu kvetnu pevne verim a jestli to neklapne, tak to bude asi posledni kapka i pro me.

Jak rikam na ten singl sere pes, ale jak nebude stat deska za to a koncert to same, tak uz to budu mit pocuchany i ja :-)


PitrP - 13.04. 2015 v 18:09
Z Faceboku ofic. kabátů 2.4.2015 :
Skladba BROUSÍME NOŽE pro hokejový gladiatory se táhne jak tequilla plná ledu,tudíž koresponduje s textem písně.. a to nás baví.Příští týden se můžete těšit na nášup zvaný DO PEKLA DO NEBE .Pecka bude mít něco málo přes dvě minuty, a asi vám dojde proč.Mimochodem Hurvajs si při jejím nahravání zamotal nohy tak, že ho dodnes rozmotáváme.Postupně přidáme ještě nějakou další...
Jen pro tu tvrdí, že nic takovýho Kaboši neslíbili.
Jinak to fakt nemá obdobu ... po těch všech slibech udělaj ještě tohle... to je fakt tak těžký když něco slíbím to splnit ? Popřípadě když ne a mám dobrý důvod tak se omluvit ? Takhle se profesionálové nechovaj .. toto by neudělala ani průměrná zabavová skupina . Jesli je ted problém vydat singl, tak za 154 dní vydat album je úplně nemožný ... Fakt mě mrzí že skupina ke které jsem měl vztah, ještě než se stala “slavná“ se k fanoušků chová, tak jak se chová .


patmull - 13.04. 2015 v 16:48
Neslabší album Kabátů je podle mě Colorado. Jsou tam trochu nedoceneněné písně jako Sem klidnej, nebo S čerty nejsou žerty a bylo to první album, které se dostalo do širokého povědomí (prý, nepamatuju si tu dobu ), ale celkově to není nic extra oproti ostatním albům. I když se mnou možná někteří nebudou souhlasit, Banditti di Praga není vůbec špatné album. Je možná jedno z těch horších, ale pořád mi připadá silné. Skvělé jsou hlavně texty (Matky a závity, Mouse decadence, Potkali se v Paříži, Projdu zdí), kterým uškodilo možná jen dodělávání na poslední chvíli. Právě proto mě překvapilo a zklamalo Brousíme nože. Když to porovnám s BdP a postavím k jakémukoliv songu z něho, tak hudebně u mě "porazí" možná 2, textově žádnou.

Jinak....
Tak mě napadlo... co takhle udělat takové malé fanouškovské hlasování o nejlepší album Kabátů, ať se trochu rozptýlí to napětí před vydáním nového alba, které tady v poslední době pořádně houstne ? Znám pár dobrých stránek pro tohle, kdyžtak bych tady pak hodil odkaz a "neoficiálně" bychom si zahlasovali


Poseiidon - 13.04. 2015 v 15:56
Mašle: To máš jedno, je to jen blbej nick


Mašle - 13.04. 2015 v 15:22
Promiň, zkomolila jsem ti nick, zdvojila jsem jiný písmeno.


Mašle - 13.04. 2015 v 15:21
Posseidon: no všichni stárneme Já taky v 90.letech dělala některý věci častěji než teď


Poseiidon - 13.04. 2015 v 14:24
Andy: Singl vyleze tento týden? Nikde jsem nečetl slib na tento týden, ty jo? :-)
Mašle:V 90tých letech plodili desku každý rok a byly to blitky? Ty prodlevy mezi alby stoupaly se zvyšující se popularitou. Hodně se tu rojí názory, že BDP je nejslabší deska a jak dlouho se na ni čekalo? Nejde o singl, každej už to vydrží do celé desky, ale někdo tu vesele opakovaně lže fanouškům a vůbec ho to nesere.Nevím důvod, ale podle mě nedodržení druhé ochutnávky není nestíhačkou :-)


Schinderhanes - 13.04. 2015 v 14:13
Abych se přiznal, já ani nezachytil, že má ještě nějaký jiný singl po brousíme nože vyjít. Nicméně věřím, že CD do turné na 100 % vyjde, to by si nedovoli už ani kabáti, proto mi přijde zbytečné, pouštet do světa další věc, když celé CD bude venku za dva až tři týdny.


Aleš - 13.04. 2015 v 11:49
Andy, před Vypichem se taky pilně pracovalo na novým CD a na koncertě měly zaznít nějaký nový skladby. Chápu, že tohle je turné k nový desce, ale já už to beru hodně s humorem a nadhledem.


Andy - 13.04. 2015 v 11:22
Aleš - tak pevne verim ze podelat tohle uz si nedovoli ani Kabati....


Aleš - 13.04. 2015 v 11:01
Ondro, ale chápeš, že "za 3 týdny" je dalším z mnoha termínů, které, jak vidno, se kapele nedaří plnit? Takže bych na to radši tak nespolíhal.


Ondra - 13.04. 2015 v 10:22
Nové cd by už mělo vyjít za 3 týdny tak vydržme.Jeden song jsem slyšela moc mně zaujal.Teď už mně zajímá celé cd i když dát sem ukázky by nebylo na škodu.


Andy - 13.04. 2015 v 08:02
Taky me to vadi, ale nejsem naivni. Vedel jsem, ze to potrva a singl vyleze az tenhle tyden. Proste kabatovina.
Ja jsem v klidu a jak tu nekdo psal, stejne me uz jde vyhradne o cele CD a ne jednu pecku.


Mašle - 13.04. 2015 v 07:57
Přesně tak. Nemá cenu to řešit. Zase si říkám, že je lepší, když vyjde cd po letech a je dost dobrý, než kdyby vycházelo každý rok nějaký a byly to blitky. Nejsem ani muzikant a už vůbec ne textař, ale myslím si, že asi není jednoduchý psát texty takový, aby byly o něčem, člověk neomílal něco pořád dokola nebo se nevědomky neopičil po jiných. Za to Milanovi obdiv a díky, že jeho texty jsou takový jaký jsou a nemaj prostě chybu . Múze asi neporučíš a na objednávku se dají dělat akorát tak boty, rohlíky, auta a další spotřební věci *


Míša - 12.04. 2015 v 23:04
oldagency: Když už jsme u těch dětí....po tom, co vyšlo BdP jsem syna vedla poprvé do školky, byli mu tři roky, mezitím jsem si zajela pro lístek na koncert, ptal se mě, jestli může jít se mnou, má je rád...tak mu říkám, teď ještě ne,jsi malej, ale příště určitě..... nějak jsem tušila proč mu to říkám a vzala ho aspoň na autogramiádu, aby sebou vzteky nefláknul o zem a tam se vyfotil s Pepou a měl pocit, že byl na Kabátech,takže máš pravdu, než vyjde další deska, dítě ti odroste, teď je v první třidě a může se mnou jít.Ale to asi nemá cenu řešit, takhle to je a to nezměníš....taky bych jako fanda byla raději, kdyby to vycházelo častěji....ale..


oldagency - 12.04. 2015 v 22:24
Tak jinak. Mají držet hubu o termínech, když nemůžou zaručit absolutně nic a především je to o tom říct nebo napsat to blbý sorry! Mě nezajímá singl a už jsem to tady psal. Mě zajímá CD.Hned? Na album čekáme 5let!To by dítě odrostlo a šlo pomalu do školy. Tak jaký hned?? A pokud by náhodou album nevyšlo, tak se jedná o klamání spotřebitele ( zákazníka). Zní to trapně, ale je to tak. Já s manželkou navštívil skoro všechny koncerty za poslední roky co bylo možné a všechny byly na stejný brdo. Neříkám že špatný ale stejný. Na další takový už bych neměl důvod jít. Co tam? Chodí někdo do kina 5 let na stejný film, akorát promítnutý na jiném plátně? A teď na férovku. Kolik z Vás tady poslouchá Kabát od první chvíle? Kolik z Vás tady je zná ještě jako barovou kapelu a zažil je tak? Já ano. O to větší zklamání pro mě je tento přístup kapely. Chci alespoň věřit, že album bude stát za to když tak dlouho čekáme čteme sliby jak od malého dítěte a nebude ani náhodou ve stylu podprůměru Brousíme nože.


Míša - 12.04. 2015 v 22:07
Přesně tak jak píše Mašle, malé info se hodit mohlo.A stejně tak mi tu připomnělo situaci kdy moje dítě, jak nemá něco hned...práskne sebou vzteky o zem ....prostě klasika

Neřekla bych, že Kabát má fandy za kretény....jen to prostě nestihli...jako vždy, tak se z toho hned nepokládejte...to chce klídek...oni to daj...dřív nebo později to bude, ale taky se těším.


Mašle - 12.04. 2015 v 21:55
Jj, klasika. Už stahujeme kalhoty a brod je ještě daleko. Turné začíná v půlce května a někdo už chce vracet peníze za lístky, protože co když to nebude k novýmu cd. Ach jo, takhle nějak se občas vztekalo moje dítě, ale to mu byly dejme tomu 3 roky max., pak pochopilo, že nemůže mít všechno hned a na 100 %. Taky jsem se těšila na další song Do pekla, do ráje. Ale klidně se na něj budu ještě dál těšit, bo mě to baví, to těšení na něco, co mě pak nikdy nezklame. Vzhledem k tomu, že jsem se v roce 2007 málem zabila při bouračce, tak jsem se naučila řešit podstatný věci. Jestli bude nové cd Kabátů, je pro mě určitě dost podstatný, ale ne už to, jestli bude každý týden nová píseň nebo pak všechny najednou. Je fakt, že někdo z manažerů mohl na kabat.cz hodit zprávu, že sorry, ale nestíháme, ale nemá cenu to dramatizovat.