Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Jack - 15.04. 2015 v 06:13
FruscianteLove : Mluvíš mi z duše


FruscianteLove - 15.04. 2015 v 01:26
s Kabátem se stává to co s Lucií a Danem Landou , první alba jsou to nejlepší pak přijde průměr a pak definitvní vyčerpání dobrých nápadů , asi to je tou slávou , Lucie vydavala do roku 1998 dobrý desky , pak přišla Slunečnice (podle mně nejhorší album od Lucie) a naposledy Dobrá Kočzka.... která byla sice o trochu lepší ale i tak v porovnání se starší tvorbou to byl šmuk a pokus dál ždímat následně přišel konec za což sem docela rád protože v nejlepším se má přestat , ale zase sem rád že po letech koncertují a doufám že to nebyly jen sliby když Michal Dvořák oznámil že za dva roky budou hrát zase , přeci jen je to jedna z našich nejlepších kapel , Landa je ten samej případ jen měl víc štěstí , na Valčík , Chcíply Dobrý Víly a Pozdrav z Fronty nedám dopustit , jsou to dokonalý desky , pak přišel Smrtihlav jehož duvod vydání , myšlenka a význam toho alba chápu a cením si ho , a písně který tam zpíval Dan jsou mezi jeho největšími hity , ale zbytek stál za h***** když opomenu pár skladeb , poté přišel Konec kterej do dneška nedokážu vystát kromě songu Vrána a Rapsodie Vlků , pak si dal Dan záležet (asi klesly prodeje) a vydal další 2 úžasné desky 9mm argumentů a o něco slabší Neofolk no a nakonec skončil u Nigreda který považuju za jeho nejhorší a sem zvědavý jestli teda vydá další album i když ty jeho nový singly mě nijak nenadchli , už je to něco uplně jinýho , no a Kabát se řítí do ****** kvuli komerci a hlavně chování k fanouškům , není to fér , ale proč se slavní čeští umělci zhoršují ? jedna z mých teorií je i stáří , snaží se ze sebe dělat rozumbrady jak jsou vyspělí , rozumní , všechno ví všechno znají a všude byli 3x , melou o tom jak si dávají záležet na melodii , na textech ale na to není Český národ připraven , o vyspělosti můžou mluvit kapely jako Metallica , Red Hot Chili Peppers.... ale rozhodně ne kapely zaměřené na České publikum , jinak nejsem zaujatý a všech výše jmenovaných hudebníků si nadevše vážím , P.S. Lordi vydali v říjnu 2014 parádní album : Scare Force One , vracejí se k původní energii a výbušnosti rozhodně stojí za poslech ;) youtube. com/watch?v=dxGS83UFEgM - zejména tento singl je pecka doporučuji , opravdu stojí za to:)


Poseiidon - 14.04. 2015 v 23:43
M Špalek po vyjití BDP myslím řekl, že rozhodně už nehodlají dělat takový prodlevy mezi alby a další desku chtějí vydat snad do dvou let. Jenže sláva a klídeček zlenošuje, tak to prostě je. Tady zajímavý rozhovor s Helešicem.
youtube.com/watch?v=6_Q6u-lY19w


PitrP - 14.04. 2015 v 22:06
Několikrát tu někdo psal, že hlavně at nespíchají že je lepší když na cd makaj 5 let ,že to bude o to lepší ... Jen pro pořádek .. Loni na Vypichu 4 roky od minulé desky nebyli schopni zahrát ani jednu novou písničku . Což znamená , že neměli ani jednu písničku napsanou .. Takže na tomto cd se pracují maximálně rok ale, vzhledem k tomu, že je problém vůbec vydat singl , a cd je furt v nedohlednu tak se na něm „maká pár měsíců “.Takže bych si o tom jak jsou poctivý a makaj na cd 5 let moc iluze nedělal. A pokud byla už před rokem nějaka písnička napsaná , tak potom co se prodávalí lístky na koncert s tím, že bude nový cd a vono nakonec nic, by byla velká prasárna tam nezahrát aspoň jednu novou písničku.


Aleš - 14.04. 2015 v 20:38
Pan Havlíček má zatím zaregistrovanou jen ochrannou známku. Byznys se rozjede co nevidět. Jak praví Max.


Aleš - 14.04. 2015 v 20:37
oz.kurzy.cz/oz/radek-havlicek/saman-energeticky-napoj-p520220zu.ht
ml


Max - 14.04. 2015 v 19:58
Aleš: manažer Havlíček byl je a bude pohromou pro kapelu. Má svůj byznys a fanoušci? To je to poslední.....


Mašle - 14.04. 2015 v 19:57
Aleši, ten odkaz není na energeťák Šaman. Není v odkazu nějaký překlep? Díky


Aleš - 14.04. 2015 v 17:15
oz.kurzy.cz/oz/radek-havlicek/saman-energeticky-napoj-p520220zu.ht
mloz.kurzy.cz/radek-havlicek/saman-energeticky-napoj-p520220zu.htmr


džein - 14.04. 2015 v 16:19
To že sa posúvajú termíny neteší ani mňa.Ale na druhej strane si počkám na kvalitu. A od Kabátov sa ani nič iné čakať nedá. Radšej posunú termín, ako by mali pustiť nejakú blbosť. A tej je hudobnej scéne viac než dosť. Radšej jedno CD za päť rokov plné kvalitnej hudby a skvelých textov, ako každé dva roky niečo priemerné.


Mašle - 14.04. 2015 v 13:41
Míša: zase souhlas co píšeš. Do pekla do nebe nemá chybu, ale asi se nikdo nikdy nezavděčí všem. Někomu to zase přijde málo tvrdý, někomu jednoduchý text ... Ale to je normálka. Milión lidí = milión názorů. Stejně jako při hokejových utkáních je u obrazovek minimálně 5 miliónů hokejových trenérů a z toho jich asi jen milión vlastně stál kdysi na bruslích.
patmull: asi máš recht, lepší nechat tu anketu až se to trochu uklidní, pak to bude zajímavější.
knizepekel: no s tím, že se nemaj děti učit lhát naprosto souhlasím a taky se tím řídím, ale jinak teda s tebou nesouhlasím ani náhodou. Pořád tady Kabátům vyčítáš sliby chyby, ale ona ta mašinérie asi není jednoduchá a výsledek závisí na tolika lidech a okolnostech, že se nedivím věčným posunům termínů. Ale to je asi o toleranci fanoušků, která sice taky má svoje meze, ale u mě teda ještě tyhle meze překročený nebyly. U tebe zjevně jo, tak ale nevidím důvod, proč se tím pořád zabýváš. Mě když někdo zklame a přestane mě zajímat, tak ho vymažu a jedu dál. To, že se tím zabýváš znamená, že ti na Kabátech přeci jen trošku pořád záleží ne?
Andy: super odpověď, nasmála jsem se tady až jsem se za břicho popadala, fakt trefný. Máš talent odpovědět, utřít a neurazit


Jirka N. - 14.04. 2015 v 12:08
Do pekla do nebe není špatný. Sice v ní chvílemi slyším asi 5 starých písniček (Banditi, Burlaci ...), ale jsou to starý dobrý Kabáti - pivní agropoprock. A Milanův text opět bez chyby.


Vojta - 14.04. 2015 v 12:03
stejně tam zahrají tak dvě ,tři nový věci. Jinak to bude furt to samý. Lístky si ani nekoupím, nemá to cenu. jsem zklamaný.


Aleš - 14.04. 2015 v 11:46
Já bych z toho takovou vědu nedělal. Tak si holt poslechnete na koncertě dvě nový skladby, a jinak pojedete klasiku - Malá dáma, Burlaci, žízeň, Pohoda....


Andy - 14.04. 2015 v 11:25
Jo uznavam, ze vy co mate koncert hned pri vydani .....jo to je na hovno. :-(


Ladas - 14.04. 2015 v 11:24
Ja na koncert nejdu...


Vojta (původní) - 14.04. 2015 v 10:08
Na koncert 19.5. v K.Varech se těším o dost méně a jsem dost zklamaný. Říkal jsem si, že když album vyjde k 1. květnu, že to snad stihnu do koncertu naposlouchat. Ale teď nemám ani jistotu, že nové songy do koncertu vůbec uslyším. :-( Ani nejsem tak naštvanej, jako spíš smutnej.


Andy - 14.04. 2015 v 10:07
Podle me zazni 3-5 pisnicek, tak jako ke kazdemu albu. 2 jsou uz venku a treti by mela bejt do vydani placky.
Nevidim v tom zadnej horor.
Neprijemny to je a pravda je ta, ze takthle se to nedela, ale co uz. Proste kdo chce necht si to uzije a kdo ne, tak at pozada o to skvele reseni - vraceni penez.
Ja mam Brousime noze v hlave davno a tyhle veci davam taky tak tyden.


Aleš - 14.04. 2015 v 09:45
Jste tu všichni opravdu věrní a trpěliví fandové, věru Termíny se dále slibují, dále nedodržují, a vy opět slevujete a věříte Nyní je stanoven další termín 19. května. Nevěřím, že to tak bude. A to ještě třeba počítat s tím, že se nestihnou "naučit" a nazkoušet ty nový věci, tak na turné zahrají dvě, aby měli klid a mohli říct, že opravdu nové věci zazněly.


Ladas - 14.04. 2015 v 09:31
HK: Můžeme se na turné těšit i na nové písničky z alba?
Kabát: "Samozřejmě, album chceme vydat k 1. květnu, proto tak kvaltujeme. Abychom my měli čas se to naučit a fanoušci si to naposlouchat. Takže ano, na turné se můžeme těšit na nové písničky."