Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Rocker-Tialk - 13.11. 2009 v 23:03
tak já meřikám, že je nemám rád, ale že mě rozesmívají... to je rpzdíl... jinak nepochopíš, že prudí? on spíš jen provokoval.. už podle těch slov "nepoprděli" je vidět, že to nejni obyčejný vypatlaný hovado, co má v hlavě místo mozku z píva kostku..já vyrůstal na kabátu, katapultu, arakainu, ac/dc, ale i pohodovejch peckách a na dalo by se říct country.. díky tomu poslouchám defakto od black death, speed, power a já nevim jakýho všeho metalu přes klasickej rock'n'roll, hard rosk, blues, vážnou hodbu, punk, všechno možný až třeba po ska nebo popík.. nejvíc bys mě asi uctil v prvý řadě Beatles, pak nějakou klasickou peckou z období nový vlny britskýho heavy metalu, nakonec asi nějakym propracovanym severskym power metalem nebo něřim syrovym klidnym hardrockovim... jinak to já v telefonu nemám žádnou muziku.. furt sem ztrácel pamněťovku, tak sem se na kupování další už vykašlal.. muziku poslouchám formou náhodnýho přehrávání v kompu z disku, když mi zrovna nehraje nějaký nový cd ve věži.. přiznám se, že mám spíš problém rozlišit zahraniční kapely a ty mladý český, než českou klasiku, konkrétně arakain, jak řikám, pokud nejde o nové desky, je jasnej od prvního tónu. ale to je prostě věc názoru.. k tý originalitě, samozřejmě vim,jak si to myslel, jen řikám, že je originalita a originalita, že to nelze brát jen takhle.. jinak ten odkat byl tady... V kabátech je slyšet fakt hodně "cizích" vlivů, ale to už je takovej kolorit českejch kapel a čechů vůbec, že napodobujou, ne-li přímo kopírujou to, co má úspěch


kabatovec.cz - 13.11. 2009 v 22:44
Taky nemám rád příspěvky nějakých třináctek... Ale nepohopím to , že někdo, kdo očividně nemá kabáty v lásce napíše aby jsme se z těch našich hvězd nepoprděli. Arakain mám taky moc rád ale vyrostl jsem na komerční zaprodané Teplické skupině a taky na ně nedám dopustit. S tou originalitou jsem to myslel jinak . Mám v telefonu mraky metalu. ( od arakainu po slayer ) a u mnoha písniček mám problémy rozeznat kdo hraje . Ale když začne hrát kabát tak to poznám v momentě . Motorovka je přebraná...tu písničku tady myslím denávno někdo dával ( nevím jestli tady nebo na druhém webu ) .Často jsou slyšet i prvky Motorheadu ( jasný že nemyslím Blues Folsomské věznice neboli Ace of Spades ) . Někdy v kabátech slyším i Redhoty . Ale prostě když hraje kabát ...takt to člověk pozná . Tím jsem myslel tu "originalitu" .


Neboj. Přístě se na takové jako je on vyseru. Měj se.


Rocker-Tialk - 13.11. 2009 v 22:44
a vůbec, arakain nepatří do týhle diskuze... když můžou kabátníci a arakaiňáci spolu chlastat v kainu, proč se tady musej hádat..


Rocker-Tialk - 13.11. 2009 v 22:29
to kabatovec.cz: ale sakra, on tady nic nehrotil s velkou částí jeho příspěvku souhlasim a to, s čim nesouhlasim, sem už napsal. Co čekal? nevim, nevidim mu do hlavy.. Ale mě osobně příspěvky typu "Kabáti ste best" rozesmívají. Jeho zřejmě taky, ale navíc ho popadlo nutkání to napsat.. Co se týče toho arakainu, nedám na brichtovskej arakain dopustit. a že by Kabát byl absolutní originál vteřinu od vteřiny, to se taky říct nedá... odkazy na západní nebo severský kapely sou tu často taky patrný.. třeba když sem před lety poprvé slyšel Malou dámu, resp. její první tóny, vybavily se mi melodie jedný písničky od HIM (bohužel si už nevzpomínám, která to byla, ale bývala dost hraná tak rok před vydáním corridy).. nebo motorovka - jako přes kopírák metallica z osmdesátek.. Zatím co v Arakainu jsou patrné jen pokud jsou úmyslné, jinak musíš hledat.. tim myslím éru 1982-2002, ne součastnost.. a upřímě, tvojí naštvanou reakci sem čekal, nedalo se na to reagovat jinak.


Martin - 13.11. 2009 v 22:37
Tohle je web kabátů tak arakain tu neplette


kabatovec.cz - 13.11. 2009 v 22:23
Rocker-Tialk - Já nic nehrotím . Jen mi řekni , jaký má ten jeho příspěvek význam. Co čekal ? Že mu tady každý dá za pravdu ? Já neurážím Arakain...to sis asi špatně přečetl . Já jen řekl svůj názor na něj . Jestli jsi ty Arakain tak prosím...v tom případě urazil spartakus mě a moje reakce docela na místě.

Asi sis to špatně vyložil ty...a né Tygy .


Rocker-Tialk - 13.11. 2009 v 22:06
to spartakus: dobrý, v poho, jen sem to začal předběžně uklidňovat, než se tu zase spustí ta stále stejná hádka alá Kabát je mrdka z krutýho krtka vs. Kabát sou bozi.
to kabatovec.cz: hohohohohooo.. brzdi kámo nevim, co tu hrotíš... myslim, že spartakus tady tim druhym příspěvkem vysvětlil, jak to myslel. Nejni na tom přece nic špatnýho. A propos, diskuze na arakainu byla zrušena právě kvůli takovejm prudičum. A laskavě neurářej Arakain, urážíš tim mě a já bych se tu nerad s někym hádal. Jestli chceš rozvádět dál diskuzi na Arakain nejni nic originálního, jsem k dipozici na emailu (viz moje přezdívka, stačí kliknout) nebo na icq 267771405, sem to nepatří, je to mimo topic.
to Martin: Jebat Arakain? v tom případě tebe ať zjebe rohatej do řiti...
to Tygy: tak to bych do tebe neřekl kámo... přečti si pořádně, co tu píše..

KISS


kabatovec.cz - 13.11. 2009 v 22:01
Slyšeli jsme slovo boží


Tygy - 13.11. 2009 v 21:56
kabtovec: amen


Martin - 13.11. 2009 v 21:28
Jebat Arakain...KABÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT


kabatovec.cz - 13.11. 2009 v 21:04
Nevidíte že sem přišel jen provokovat?

Rozdíl ve fansje je takový , že ti co fandí kabátu (myslím normální fans , né vychlastané pobudy, kteří je znají z hospodských jukeboxů) nechodí na stránky české filharmonie nebo na stránky Arakainů zhazovat to co mají rádi. Jen prostě zakomplexovaný fanoušek Arakainu vleze na stránky kabátů a začne je srovnávat s tím co je u něj na prvním místě. Jinak si to nedovedu vysvětlit. . Řekni mi , podle čeho se dá říct jaká kapela je nejlepší? Je rozdíl mezi nejlepší a nejoblíbenější kapelou. A abych řekl svůj názor , tak Arakain není nic originálního...jen česky zpívaný západní metal. Kabáty poznáš od první vteřiny. Tak prosím...nech si kecy . Na stránkách své kapely si piš ci chceš a nedělej zlou krev tady.


neo - 13.11. 2009 v 21:08
spartakus: Po delším zamyšlení s tebou v lecčem souhlasím. Ale třeba srovnávat fanoušky skupiny "A" s fanoušky skupiny "B" je, myslím, taky hloupost.


Rocker007 - 13.11. 2009 v 20:17
spartakus: Upřímě... o fanoušcích Arakainů mám své mínění. Ale to sem nepatří.


spartakus - 13.11. 2009 v 19:28
to Rocker-Tialk: však jo já jen abyste z těch vašich světových hvězdiček nebyli moc poprděný.


Rocker-Tialk - 13.11. 2009 v 19:18
to spartakus: a podle čeho to hodnotíš? hmm? je to jen tvuj subjektivní názor. Neo má taky svuj názor. Hmm.. takže klid, jo?


spartakus - 13.11. 2009 v 19:11
to neo: O Kabátím prvenství mezi českými kapelami je dost pochyb - existuje mnóóóóóóóhem lepších kapel. jenže nejsou zaprodaný komerční skupiny jako někdo z Teplic a tudíž spousta lidí o nich neví. Ale dám ti třeba jeden příklad - Arakain je mnohem kvalitnější i co se týče hudební kvality a o fanoušcích ani nemluvě


moravak7 - 13.11. 2009 v 18:00
já mám objednaný DVD i CD z superstarshop.cz což bylo první místo kde jsem to našel. a jak se tak dívám tak to tam mají nejlevnější ale co, na ceně nezáleží. KABÁT


neo - 13.11. 2009 v 17:44
ulba: Zatím jsem se všude setkal také jen s DVD...
David Ouský: O Kabátím prvenství mezi českými kapelami není pochyb. Kor zde na tomto webu. Ale rčení "nejlepší severočeši z celé republiky" mi přijde poněkud "zmatené"


David Ouský - 13.11. 2009 v 17:22
Pepa Vojtek a spol jste nejlepší severočeši s celé republiky


David Ouský - 13.11. 2009 v 17:18
jste nejlepší severočeská kapela kterou mám hodně rád a poslouchám všechny vaše písničky.