Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Monika - 01.10. 2009 v 19:36
Evi, vzpomínáš naprosto přesně. Myslím, že Milan o tom ví. Chodil na web jako partyzán. Nikým nepozorován. Měl přehled co se tu děje. Ale od věci by to nebylo... Tantiemy bych tedy nechtěla. Jsem bohatá dost - zkušenostmi a myšlenkami. Jé, jak jsme tady tenkrát vymýšleli, jak proneseme sedmimetrák do Arény...


evita - 01.10. 2009 v 19:17
Moniko, myslíš chviky poezie?No tak každá doba něco nese, že?Ale napadlo mě, že poslat odkaz Milanovi, možná tam objeví inspiraci...pro ostatní - sekce ostatní, podsekce improvizovaná poezie*11...ani bychom nechtěli tantiemy, že?


evita - 01.10. 2009 v 18:58
Je mi ctí přivítat opět mezi námi Dr.Frustráta, dvorního psychiatra fanklubu a přátel žehu, který se vrátil ze své studijní cesty po jižní Americe.Mimo jiné, zdraví zde kolegu dr.chocholoušekglobuse, svého dobrého přítele
Již jsme se dohodli na pokračování spolupráce a znovu obnovení poradny pro širokou kabátí veřejnost.
Schinderhannes: naprosto s tebou souhlasím, ale dnes jsme se toho moc nedozvěděli, nic jsme nevyřešili a názory tu zněly taky stále dokola, Mr.Black Jack se už ani neozval...i když mu jeho názor neberu, nemám náladu ho přesvědčovat o něčem, co slyšet nechce.
Co se týče novinek, jak psala Monika na FK webu, těšíme se na sobotní pokec s částí kapely a novinky tajit nebudem


Monika - 01.10. 2009 v 19:03
Zdravíme naše renomované odborníky z řad lékařů. Souhlasím s Schinderhanesem, taky jsem ráda, že se tu něco děje, byť je to možná mlácení prázdné slámy. Dokud se to nezvrhne tak, aby se kecárna zavřela (což už se taky na pár webech stalo), ať lidé řeknou svůj názor. I když mě osobně se tu nejvíc líbilo loni v zimě a na jaře. Kdo pamatujete, vzpomeňte se mnou.


Schinderhanes - 01.10. 2009 v 18:54
Dr. Frustrát: Kecárna je od toho, aby se tu kecalo, nebo diskutovalo. Já jsem za tuhle diskuzi rád, aspoň se tu něco řeší a neodpovídá se pořád dokola na dotazy, kde se dá koupit tričko atd. Rád si přečtu názory různých lidí .


Dr.Frustrát - 01.10. 2009 v 18:34
Přátelé, je moc hezké sledovat, jaké máme vyspělé diskutéry, ale musím se také zasmát tomu, jak nás Black Jack, neboli Voko bere, hezky doběhl.Už jen úvodní věta třetího odstavce jeho příspěvku nám měla napovědět dost zásadní věc, cituji:Už se těším až se do mě zase pustíte...tím nám tak trochu rozkryl své sebemrskačské choutky, které jsme zde plně ukojiliale proti gustu...
Zatímco on v klidu absolvoval poradu a spokojeně opustil pracoviště, my jsme tu zatím ztratili pár drahocených minut života...ale zase jsme mu splnili jeho přání, že?
Takže Honzo Tesáku, plně s tebou souhlasím, nejlepší je neodpovídat, protože nic nového se stejně nedozvíme, jen mrháme časem...
A Juro, neboj, kapela kritiku snáší celkem dobře, vždyť je na ní za tu dobu zvyklá, určitě na tyto stránky nezanevře, nejsou to kokoti...


IvaJakl - 01.10. 2009 v 18:42
Souhlasím s Honzou Tesákem a ostatními, nemá cenu nikomu vyvracet jeho názor . Jen je vidět, že panu Black Jacku stojíme za to, aby tu s námi trávil čas a pokoušel se vyprovokovat debatu o ničem


pavlušák - 01.10. 2009 v 18:40
jo a na koncertu jsem byl a šel jsem domu moc spokojený byl to zážitek


Schinderhanes - 01.10. 2009 v 18:29
macik: Asi proto aby nám zdělil svůj názor, který je bohužel jiný, než by jsi si přál. Buď trochu tolerantní. K těm textům, je jasný, že se to nedá napsat na povel, otázkou je, jak moc tomu jde Milan naproti. Logicky už do toho nemůže být tak zapálenej jako před dvaceti lety, kdy se to všechno pořádně rozjíždělo, ale dělá pro to opravdu všechno ? Nechci mu sahat do svědomí, ale několikrát sám prezentoval, že je strašně línej, takže jak často nad texty přemýšlí, jak často si poslouchá již téměř hotovou muziku, jak často hledá inspiraci ? Za posledních šest let vydali kabáti dvě cédéčka to je 24. písniček a to se mi zdá málo. Rád bych aby cédéčko vyšlo do března, pokud nevýjde budu čekat dál a dál a dál.


pavlušák - 01.10. 2009 v 18:21
nejsem kabátovec a myslím, že kritika může být, ale nic se nemá přehánět


macik - 01.10. 2009 v 18:13
Black Jack: Nezbývá mi nic jiného než říct Ti následující : UBOŽÁKU PROČ SEM TEDA VŮBEC LEZEŠ !


Monika - 01.10. 2009 v 17:09
Ještě poslední věc: než začnu kritizovat někoho jiného, měla bych mít nejdřív zameteno před vlastním prahem. Protože jen ti, kdo jsou bez viny (potažmo kazu), můžou hodit kamenem. Netýká se to stylu muziky, nemůže se všem líbit stejný styl. Týká se to především práva na soukromí a práva mít vlastní názor. Když děláme třeba rozhovor s někým z kapely, tak jsou pro nás tabu témata týkající se politiky, náboženství a sexu. Protože do toho nám není absolutně nic. Možná byste tohle právo na soukromí mohli taky respektovat. Nebo se můžeme začít ve stejném duchu bavit o někom z nás... A můžeme začít Blackem Jackem.... Jsi katolík nebo muslim? Koho volíš? ...


alca - 01.10. 2009 v 17:18
Tygy: hlasuju pro B


Tygy - 01.10. 2009 v 17:08
Hlasuji pro změnu ankety:
a) Špalek povahu klidnou, vyrovnanou má
b) Špalek se nasere a složí písničku a lidech co kritizují Kabát
c) Špalek se nasere a složí něco jako za mlada
__________________________________
Jinak Špalka se musím zastat. Osobmě ho sice neznám, nikdy jsem s ním neměl tu čest posedět u jednoho stolu, ale vždy když je s ním rozhovor, nebo napíše mezi nás sem do diskuze, vždy působí klidným dojmem a, že to v tej palici má srovnaný


dr.chocholoušekglobus - 01.10. 2009 v 17:02
pane Black jacku, jste duševně nemocen, zastavte se prosím v nejbližší psychiatrické léčebně! Je nutné akutně začít s vaší léčbou. Děkuji dr. CHocholoušek.


kabatovec.cz - 01.10. 2009 v 16:49
Abych byl úpřimný tak je mi z toho smutno. Ať už napíšu cokoliv , tek budu jen citovat Monču , Rockera ,Dana a ostatní. Použiju názor , který tu někdo nedávno prezentoval . Zamyslete se... Nemám něco rád ? Tak nevidím důvod lozit na stránky týkající se něčeho tak "trapného" jako kabát. Do hajzlu už ! Tak sem snad nevlezu ne??? A je vyřízeno . Já taky nelozím na stránky Chinaski nebo Evy a Vaška a nepíšu jim do diskuze jak jsou trapní a kde mají a nemají zpívat. To je nad moje chápání .Chodit někam dělat zlou krev. Těmto lidem odstřihnout klávesnici ...ať si posílají třeba holuba ale aspoň tady bude klid. Chápu je to tvůj názor...ale proč to sem proboha psát? Kor když je záporný a napsaný s takouvou nehoráznou drzostí. . Raději utíkejte na jednání a nechte nás omezené a hluché fanoušký dál snít o světové megastár Kabát .


Já být Pepou tak se jen směju. Protože abych dokázal srát tolik lidí :D To musí mít člověk talent.

Ale to že sem a na ostatní diskuze chodí lidi na kabáty nadávat ukazuje jen na to , že jim nejsou ani zdaleka ukradení a že jim ten ubohý kabát stojí aspoň za těch pár řádků.


Honza Tesák - 01.10. 2009 v 16:57
ježiš nechte ho bejt. to takhle chcete reagovat na každej kritickej názor takovýma proslovama? Akorád se to potáhne dál a dál... Chtěl napsat názor, tak ho napsal. Teď on bude reagovat na vaši X příspěpů a dalších XX lidí bude reagovat zase na ten jeho.. serte na to.


Rocker007 - 01.10. 2009 v 16:36
Black Jack: Už všechno, co jsem měl na srdci zde napsala Monika, Tialk a Dan, ale přeci jen bych tě chtěl trochu hecnout... nyní tě budu citovat: ,,Kabát jsem poslouchal od Má ji motorovou ale bohužel tehdy, před deseti lety a dnes to je úplně jiná kapela". Album Má jí motorovou vyšlo roku 1991. Letos je rok 2009... pokud se nepletu a matematické zákony se nezměnily, tak je to 18 let... takže, máš vůbec jasno, co kdy vyšlo komu? Jinak cos napsal je snůška nesmyslů, který může napsat člověk, který svět pozoruje skrz bulvární deníky typu Blesk, Aha a Pestrý svět. O tom, jaký je, např. zrovna Milan Špalek, víš totální hovno, takže prosím se již nevyjadřuj. Nevíš nic.


Jura - 01.10. 2009 v 16:37
Kvuli takovym negativnim kecum jako ma "Černý Jenda" se kapela za chvili prestane zajimat i o tento web a muzem pak jen cekat. Kazdy muze mit nazor ale ne tu v kazdem prispevku opakovat to same. Kdyz se nekomu nelibi pocinani kapely nebo jejich nove CD at sem nechodi a prestane je poslouchat a ne porad rypat kdyz sam nedokazal nic. Uz by se tu taky mohli zacit psat klady. Je jich urcite vic nez zaporu!!!


Monika - 01.10. 2009 v 16:09
Ahoj. Zdravím. Černý Jendo, proč sem taháš Pepeho alimenty? Ty je za něj platíš, nebo on je platí za tebe? Jinak nevidím jediný důvod, proč se o ně starat. Ve tvém okolí nikdo alimenty neplatí? Pokud ano, napiš nám taky něco o něm. Nevidím rozdíl mezi alimenty Pepeho a Lojzy od vedle z baráku. Začala bych se o to starat, až když by tím, že fotr neplatí, začaly trpět děti. A pokud Pepe bere kšefty "vedle", aby mohl platit třeba právě ty alimenty, pak je to v pořádku. Zřejmě budeš asi dost nakažený bulvárem. Jestli ti můžu poradit: nečti to. Fakt. Zblbneš.
A co týče pana Špalka (v české gramatice se vlastní jména píšou s velkým písmenem na začátku) - můžu jen závidět, že jsi s ním v denním styku. Taky bych to brala. Jinak bys asi nevěděl tak přesně, co dělá nebo nedělá (vulgarity neopakuji). Jak už napsal Dan, texty asi opravdu nemůžeš sekat jak Baťa cvičky. Taky si ráda počkám, protože konkrétně u Kabátů se čekání vyplatí.