Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


evita - 02.12. 2017 v 08:18
Lukáš: souhlas.


Lukáš - 01.12. 2017 v 16:20
evita: Já bych to bojkotoval. Ta soutěž zoufale potřebuje hlasující už dneska a když se jim na to všichni vykašlou, tak se to před sponzory bude vysvětlovat blbě. Ode mě už sms neuvidí.


evita - 01.12. 2017 v 15:54
Lukáš pak už záleží jen na nás. Resp. všech co posílají hlasy. Když se na to vys. i oni nebude se o čem bavit a vznikne nám další AndělTaky doufám, že se na ně karlovarský pták vykašle. A doufám, že se nenajde jinej .


Jirka N. - 01.12. 2017 v 15:27
evita:


Lukáš - 01.12. 2017 v 12:48
Poseiidon: Souhlasím. Z těch letošních lží se už nevymotá. A dokonce bych si i tipnul, jak ta úprava pravidel bude vypadat. Všechno zůstane při starém, ale vyloučíme Brodéna (protože je moc populární a jeho existence nás zaskočila a bojíme se, že má víc fanoušků než Kája) a Ortel (prostě proto). A zbytek zůstane stejná nuda a šeď. Pořád tajně doufám, že mu ta Mattonka dá košem.


evita - 01.12. 2017 v 11:36
Jirka N.


Jirka N. - 01.12. 2017 v 10:40
Oprava : ... v domnělých či skutečných křivdách.


Jirka N. - 01.12. 2017 v 09:45
"Management a skupina Kabát" nás (tak trochu) vyzvali, ať už necháme Slavíka Slavíkem a píšeme o turné. Napsat něco pozitivního je vždy složitější než se hrabat v domnělých či skutečných či křivdách. A navíc - vše již bylo napsáno v regionálních i celostátních denících. Ale zkusím to.

Úterní pražský koncert byla stominutová super jízda, kde písnička střídala písničku. Kombinace chytrých textů, tvrdé muziky a neskutečné energie, která z kluků šla, vytvořila zas ten krásný koktejl úžasné zábavy. Měl jsem to štěstí sledovat koncert z bezprostřední blízkosti (poprvé) a bylo to úžasné. A jak už se tak špičkovým kapelám stává, některé písně jako Pohoda, Šaman či Moderní děvče dokonale zlidověly; sborový zpěv diváků byl toho důkazem.

Syrovej rytmus jedou dál a jenom BUM BUM TEQUILLA ráj !


evita - 01.12. 2017 v 07:15
A teď něco velmi velmi velmi pozitivního! GRATULACE DANOVI! Citace z jeho profilu:
Daniel Fiala
Jedním slovem neskutečné!!! Vysledky Křišťálové Lupy 2017 - Ceny českého internetu jsou pro me totiz následující: 1. misto v kategorii “One (wo)man show”, 2. misto v Ceně popularity a 3. misto v “Nástroje a sluzby”. Moc Dekuji vsem, kdo jste mi dali hlas, nebo mi jen věříte


evita - 01.12. 2017 v 07:08
Ortel je prostě pro určitou část veřejnosti nepřijatelný a pořadatel slavíka si myslí, že on je ten, který to má právo řešit. NENÍ, JSME TO MY FANOUŠCI. BEZ NÁS TA ANKETA NEMÁ VÝZNAM. POŘÁDAT TO MŮŽE KDOKOLI.

Tady mám závěr prohlášení kapely:
...Porušil-li někdo pravidla, měla by agentura jednoznačně popsat, kdo a jak je porušil, a hlavně kolik takto dle jeho pravidel neplatných hlasů, a z toho vyplývajících bodů, vyřadila.
To je to, na co čekáme! Má-li tato anketa dále do budoucna pokračovat, je nevyhnutelné, aby pořádající agentura tyto fakta předložila, zveřejnila, a v neposlední řadě i obhájila! Jestli má pocit, že určitá zájmová skupina lidí zneužila jejich anketu k prosazování svých názorů, a že se nejedná o status popularity v hudebním průmyslu, musí to nezpochybnitelně zakotvit do pravidel ankety.
Celou neděli, kdy se tato nešťastná kauza objevila, a my neměli dostatek informací co se děje, nám plno opravdu „charakterních a inteligentních“ lidí psalo, ať uděláme to či ono… Jaký jsme bezcharakterní sráči, jak jsme získali tuto cenu podvodem, atd. Ti samí lidé, nám po prohlášení, že žádáme agenturu o vysvětlení, začali psát, jaký jsme borci, a opět nám radili, jak máme postupovat dále…
Nestojíme o tyto rady! Nestojíme ani o takové fanoušky a sympatizanty! Máme vlastní rozum, a dokážeme se rozhodovat sami. Jsme kapela, děláme muziku, a to nás baví! Tak to bylo, a tak to i zůstane!
Dali jsme, a dáváme pořádající agentuře prostor, aby vše uspokojivě vysvětlila, obhájila, a dořešila. Berte to prosím jako projev slušnosti, která se všeobecně vytrácí! To je podle nás správný postup, a nenecháme si do toho od niko žvanit!
Management a skupina Kabát
A TAKTO "NASRAT" BYCHOM SE MĚLI PŘEDEVŠÍM MY , FANDOVÉ. JSOU TO NAŠE HLASY A NAŠE VŮLE. A S TOU SI NESMÍ BEZDŮVODNĚ NIKDO HRÁT. A AGENTURA BY SE O TOM MĚLA DOZVĚDĚT, ŽE TO NENÍ JEN PĚT CHLAPŮ Z KABÁTU, ALE KAŽDÝ KDO TAM TY HLASY ZA SVÉ PENÍZE A V DOBRÉ VÍŘE O EXISTENCI O FAIR PLAY POSÍLÁ. STAČÍ PÁR VĚT...to je můj názor.


Poseiidon - 30.11. 2017 v 22:37
Lukáš: -- Těšínský řekl, že se změní pravidla. Ta podle jeho slov budou upravena tak, aby se anketa týkala více muziky a méně interpretů, kteří si svoji popularitu a hlasy vybudují díky politickým názorům a postojům. Nemůže podle něj docházet k tomu, aby se nějaký interpret zviditelňoval "popularizoval, získával oblibu u lidí" nějakou svou politickou tezí...Já myslím, že tím jasně přiznal, že lže a pravej důvod machinace s hlasy byla cenzura interpreta, který interpretuje to, co není pro režim vhodné. Takže nic novýho, než ještě větší a tvrdší cenzura. Kam až to dojde? To že si to lidi zvolí sami z jakéhokoliv důvodu, se tolerovat nebude.Takže tenhle skandál asi k pořádku nepovede, ono se ještě přitvrdí. Bůhví, kdo z vyšších pater tahá za nitky. A soutěž si pojede vesele dál podle svých pravidel a nějaká komise bude posuzovat, jestli hlasování daného interpreta umožní, nebo ne. Já myslím, že je jasný, o čem to je.


evita - 30.11. 2017 v 14:58
Myslím, že nevykašle. Podívej, kolik se jich přidalo ke Kabátu, Nikdo nechce, aby vraceli slavíky, když se jich to netýká, ale podporu vyjádřit mohli. Pro hodně interpretů je tohle příležitost se zviditelnit, stejně jako bulvár, na kterej všichni nadávaj a přitom si je ještě objednávaj...


Lukáš - 30.11. 2017 v 11:05
Ale víte co je největší sranda? Že pokud se tahle soutěž z těch letošních sraček ještě vyhrabe tak: 1) dost umělců se jim na to vykašle rovnou, protože to poškozuje i je 2) Ortel vyhraje i zpěváka a to bude teprve legrace. I když oni na ty svoje sviňárny spíš dojedou a Těšínský bude chodit kanálama.


Mašle - 29.11. 2017 v 20:28
rusalka: přesně tak ...


rusalka - 29.11. 2017 v 17:19
Zlatí slavíci Kabáty nedělají. Kabáty dělají vyprodané haly a koncerty, které si vždycky užiju na plné pecky. Takže i kdyby toho slavíka neměli ani jednoho, stejně jsou nejlepší!!!!


evita - 29.11. 2017 v 14:01
jiri Horak: díky


jiří Horák - 29.11. 2017 v 10:59
Zdravím jsem fanoušek ortelu a musím kabatum zatleskat


Jirka N. - 29.11. 2017 v 09:55
Ano. Ve věci Slavíka zcela jistě správné rozhodnutí. Děkujem.
p.s. Nejsme žádné Rychlé šípy.


Míša - 28.11. 2017 v 22:36
Evito souhlas, něco by jsme napsat měli, klobouk dolů před kluky, jak se k tomu postavili a za mě zbytečná trapárna ze strany pořadatele, jak dostat tu nej kapelu u nás do debilní situace, měla to být fér hra....bohužel není i když nepochybuji o tom, že kdyby hlasy byly sečteny spravedlivě Kabát by byl stejně vítěz!!!! Teď šli proti proudu a to dá dneska málo kdo.


evita - 28.11. 2017 v 21:09
Dnes 19:12 - Praha
(Aktualizováno: 20:18 )


„Kabát nemá jiné řešení než Slavíka vrátit pořádající agentuře Musica Bohemica. Ta má teď prostor a čas na to, aby vysvětlila všem, kolik hlasů kdo dostal, kolik jich bylo odečteno a proč,” sdělil novinářům před úterním koncertem Kabátů v pražské O2 aréně Radek Havlíček, manažer skupiny.

„Nenapadáme tím agenturu Musica Bohemica, ani anketu, nicméně je třeba říct, jak se věci mají, tedy vše vyjasnit. Vysvětlení, které jsme od agentury dostali v úterý odpoledne, pro nás není dostačující. Až se věci vyjasní a bude jasně řečeno, kolik bodů Ortel dostal a kolik mu jich bylo odečteno, rádi uslyšíme jméno skutečného vítěze,” dodal Havlíček.

Řekl také, že Kabát cenu agentuře Musica Bohemica předá během středy. Osobně ji do její kanceláře doručí. „Nejsme žádné Rychlé šípy, chceme jen, aby ve výsledcích bylo jasno,” uzavřel Havlíček.