Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Mašle - 13.04. 2015 v 15:21
Posseidon: no všichni stárneme Já taky v 90.letech dělala některý věci častěji než teď


Poseiidon - 13.04. 2015 v 14:24
Andy: Singl vyleze tento týden? Nikde jsem nečetl slib na tento týden, ty jo? :-)
Mašle:V 90tých letech plodili desku každý rok a byly to blitky? Ty prodlevy mezi alby stoupaly se zvyšující se popularitou. Hodně se tu rojí názory, že BDP je nejslabší deska a jak dlouho se na ni čekalo? Nejde o singl, každej už to vydrží do celé desky, ale někdo tu vesele opakovaně lže fanouškům a vůbec ho to nesere.Nevím důvod, ale podle mě nedodržení druhé ochutnávky není nestíhačkou :-)


Schinderhanes - 13.04. 2015 v 14:13
Abych se přiznal, já ani nezachytil, že má ještě nějaký jiný singl po brousíme nože vyjít. Nicméně věřím, že CD do turné na 100 % vyjde, to by si nedovoli už ani kabáti, proto mi přijde zbytečné, pouštet do světa další věc, když celé CD bude venku za dva až tři týdny.


Aleš - 13.04. 2015 v 11:49
Andy, před Vypichem se taky pilně pracovalo na novým CD a na koncertě měly zaznít nějaký nový skladby. Chápu, že tohle je turné k nový desce, ale já už to beru hodně s humorem a nadhledem.


Andy - 13.04. 2015 v 11:22
Aleš - tak pevne verim ze podelat tohle uz si nedovoli ani Kabati....


Aleš - 13.04. 2015 v 11:01
Ondro, ale chápeš, že "za 3 týdny" je dalším z mnoha termínů, které, jak vidno, se kapele nedaří plnit? Takže bych na to radši tak nespolíhal.


Ondra - 13.04. 2015 v 10:22
Nové cd by už mělo vyjít za 3 týdny tak vydržme.Jeden song jsem slyšela moc mně zaujal.Teď už mně zajímá celé cd i když dát sem ukázky by nebylo na škodu.


Andy - 13.04. 2015 v 08:02
Taky me to vadi, ale nejsem naivni. Vedel jsem, ze to potrva a singl vyleze az tenhle tyden. Proste kabatovina.
Ja jsem v klidu a jak tu nekdo psal, stejne me uz jde vyhradne o cele CD a ne jednu pecku.


Mašle - 13.04. 2015 v 07:57
Přesně tak. Nemá cenu to řešit. Zase si říkám, že je lepší, když vyjde cd po letech a je dost dobrý, než kdyby vycházelo každý rok nějaký a byly to blitky. Nejsem ani muzikant a už vůbec ne textař, ale myslím si, že asi není jednoduchý psát texty takový, aby byly o něčem, člověk neomílal něco pořád dokola nebo se nevědomky neopičil po jiných. Za to Milanovi obdiv a díky, že jeho texty jsou takový jaký jsou a nemaj prostě chybu . Múze asi neporučíš a na objednávku se dají dělat akorát tak boty, rohlíky, auta a další spotřební věci *


Míša - 12.04. 2015 v 23:04
oldagency: Když už jsme u těch dětí....po tom, co vyšlo BdP jsem syna vedla poprvé do školky, byli mu tři roky, mezitím jsem si zajela pro lístek na koncert, ptal se mě, jestli může jít se mnou, má je rád...tak mu říkám, teď ještě ne,jsi malej, ale příště určitě..... nějak jsem tušila proč mu to říkám a vzala ho aspoň na autogramiádu, aby sebou vzteky nefláknul o zem a tam se vyfotil s Pepou a měl pocit, že byl na Kabátech,takže máš pravdu, než vyjde další deska, dítě ti odroste, teď je v první třidě a může se mnou jít.Ale to asi nemá cenu řešit, takhle to je a to nezměníš....taky bych jako fanda byla raději, kdyby to vycházelo častěji....ale..


oldagency - 12.04. 2015 v 22:24
Tak jinak. Mají držet hubu o termínech, když nemůžou zaručit absolutně nic a především je to o tom říct nebo napsat to blbý sorry! Mě nezajímá singl a už jsem to tady psal. Mě zajímá CD.Hned? Na album čekáme 5let!To by dítě odrostlo a šlo pomalu do školy. Tak jaký hned?? A pokud by náhodou album nevyšlo, tak se jedná o klamání spotřebitele ( zákazníka). Zní to trapně, ale je to tak. Já s manželkou navštívil skoro všechny koncerty za poslední roky co bylo možné a všechny byly na stejný brdo. Neříkám že špatný ale stejný. Na další takový už bych neměl důvod jít. Co tam? Chodí někdo do kina 5 let na stejný film, akorát promítnutý na jiném plátně? A teď na férovku. Kolik z Vás tady poslouchá Kabát od první chvíle? Kolik z Vás tady je zná ještě jako barovou kapelu a zažil je tak? Já ano. O to větší zklamání pro mě je tento přístup kapely. Chci alespoň věřit, že album bude stát za to když tak dlouho čekáme čteme sliby jak od malého dítěte a nebude ani náhodou ve stylu podprůměru Brousíme nože.


Míša - 12.04. 2015 v 22:07
Přesně tak jak píše Mašle, malé info se hodit mohlo.A stejně tak mi tu připomnělo situaci kdy moje dítě, jak nemá něco hned...práskne sebou vzteky o zem ....prostě klasika

Neřekla bych, že Kabát má fandy za kretény....jen to prostě nestihli...jako vždy, tak se z toho hned nepokládejte...to chce klídek...oni to daj...dřív nebo později to bude, ale taky se těším.


Mašle - 12.04. 2015 v 21:55
Jj, klasika. Už stahujeme kalhoty a brod je ještě daleko. Turné začíná v půlce května a někdo už chce vracet peníze za lístky, protože co když to nebude k novýmu cd. Ach jo, takhle nějak se občas vztekalo moje dítě, ale to mu byly dejme tomu 3 roky max., pak pochopilo, že nemůže mít všechno hned a na 100 %. Taky jsem se těšila na další song Do pekla, do ráje. Ale klidně se na něj budu ještě dál těšit, bo mě to baví, to těšení na něco, co mě pak nikdy nezklame. Vzhledem k tomu, že jsem se v roce 2007 málem zabila při bouračce, tak jsem se naučila řešit podstatný věci. Jestli bude nové cd Kabátů, je pro mě určitě dost podstatný, ale ne už to, jestli bude každý týden nová píseň nebo pak všechny najednou. Je fakt, že někdo z manažerů mohl na kabat.cz hodit zprávu, že sorry, ale nestíháme, ale nemá cenu to dramatizovat.


knizepekel - 12.04. 2015 v 20:49
Já už se taky musím smát, za jaký kretény nás fanoušky kapela máNemá cenu to příliš komentovat. Buď to byla od Špalka kachna, nebo to Cimfe nestihl namíchat. Já jen doufám, že album 1.května bude. Přečetl jsem si jaký kapky dostal každý kdo kritizoval píseň Brousíme nože Vydal to Kabát, tak to přece musí být dobrý i kdyby nebylo a už vůbec nechápu ty, kdo napíšou tak slož lepší. To je to naše čecháčství...Oprávněná kritika je pro jakéhokoliv tvůrce čehokoliv přece strašně důležitá!!!Bez ní se nedá dlohodobě cokoliv kvalitně vytvářet!!!No a že z nás fanoušků má kapela prdel, tak za to si můžeme sami. Lidi jim posílaj hlasy do různých pro kapelu naprosto bezvýznamných anket, a tím dávají najevo svoji posranost z čehokoliv pod čím je napsáno Kabát. A kapela s tím počítá, dobře o tom ví. Pokud by náhodou album nevyšlo, tak chci vrátit prachy za lístky na koncert. Ne kvůli penězům o ty mi nejde, ale z principu, protože já si koupil lístky výhradně kvůli novému CD. Další Výpich vidět nemusím.


Karl - 12.04. 2015 v 20:42
Fakt super. že si aspoň neodpustí ty sliby. Prý do týdne vyjde singl. Nedočkavý fanoušek potom několikrát denně nedočkavě jde na stránky Kabatů aby byl potom sklamaný, že tam singl stále není. No a teď na konci týdne si připadnu fakt jak blbec, že jsem jim to zase sežral.


Poseiidon - 12.04. 2015 v 20:00
Nemám slov Doslova to slíbíli že tento týden bude další song, no a lhali i tentokrát?Ano.Že to není tomu manažerovi blbý....


PitrP - 12.04. 2015 v 19:58
No vypadá to že novej singl se bude jmenovat Sliby chyby!!! Klidně by se tak mohlo jmenovat i celý album .
Jako jestli to sem dneska nedaj tak fakt nevím.. . Potom všem ... Jo sice jeden singl nahodily, ale myslím si že to bylo hlavně kvůli hokejovým funkcionářům .. Fanoušci byli až druzí na řadě . .. Díky slibu, že do týdne vyjde další singl jsem na chvíly zapomněl na všechno špatné a začal jsem se těšit na nový cd ... Jak to ale vypadá ... tak to nevypadá


Peter - 12.04. 2015 v 17:54
No neviem ale podľa mňa sa nového singlu tento týždeň už nedočkáme


Ladas - 12.04. 2015 v 13:55
Tak hoši, minulý týden se řeklo, že příští týden se zveřejní nová skladba a dnes je neděle Takže poslední den, neříkejte mi, že opět nic nebude, dle avizovaných informací... šup sem s tim


Ondra - 11.04. 2015 v 23:03
Kovin:Jo na baladu jsem zapoměl.Ale Mmilan vlastně zpívá ve všech písničkách.