Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Rocker-Tialk - 01.10. 2009 v 15:46
to Black Jack: Prezentuješ tu široce rozšířený názor o Kabátech, to je nevyvratitelné, sám ho slíchám pokaždé, když na tuhle kapelu přijde řeč. Myslím ale, že ten je způsoben hlavně neinformovaností, leností číst rozhovory. A nejen rozhovory s Kabáty. Vojtkovo paktování se s KCČSSD je mi sice vyloženě proti srsti, ale proč kvůli názoru jednoho člena zatracovat celou kapelu? Co se týče playlistu z Vypichu, tak ten byl až asi na dvě nebo tři pecky stejný jako playlist na Corrida tour a následných festivalech. Důvod? Proč pracně cvičit staronový fláky, když tyhle umíme tak dobře? Aneb lenost forever.

Když už jsi tu nakousl téma "Je Vojtek rocker nebo ne?", vyjádřím taky svůj názor. Hraje si na rockera Pepé nebo ho z něj dělaní média? Toť otázka, protože já jsem Pepu nikde neslyšel říkat o sobě, že je "tvrdej rocker" a podobně, vždycky jej tak prezentovali pouze moderátoři velevizních estrád, novináři a moderátoři v rádiích díky jeho činnosti v Kabátu. On je prostě svérázná osobnost, frajírek. S tím nic nenaděláme.
A konce konců, kdo určije, jestli je ten či onen rocker a nebo není? A hlavně podle čeho se to určí? Jakékoliv škatulkování už je v dnešní době k ničemu, tolik můj názor.

A pokut jde o tvé navážení se do Milana Špalka, napsal bych, že "meleš hovna", ale nerad bych se tě dotkl, proto se raději zdržím komenráře.


alca - 01.10. 2009 v 15:09
Black Jack: sice te neznám a nemuzu te soudit a právo na názor máš ten ti neberu.Ale uražet tady Špaldu nebudes,vis jaká to musis být bedna když už vymyslela tolik užasných tohle je honde tezká a zásluzná práce díky nemu by nebyl kabát tam kde je.a presne jak říká Dan kdyz pockame bude to stat opet za to takze netlacme a nej prosim.sice by to byl krasnej vanocni darek ale vzdyt o nic nejde si to koupime po vanocich.
Když si psal o tom ze spousta lidi chodi na Kabáty jen kvůli Pepovi tak to je hodne smutný s tim s tebou musim souhlasit.Ale pro spoustu z nás neni kabát jen Pepa ale je to celá kapel která delá Kabát kabátem. HOŠI STE JEDNIČKY


Dan Fiala (webmaster) - 01.10. 2009 v 13:45
to Black Jack: Jo a co se týče té ankety, to samozřejmě má bejt jenom jako sranda. Kdyby CD vyšlo až za dva roky, je mi to jedno... počkám si, protože vím, že u Kabátu se vyplatí si počkat. Nebo bys snad chtěl, aby Milan napsal nějaký bláboly a zejtra to kapela vydala?


Dan Fiala (webmaster) - 01.10. 2009 v 13:36
to Black Jack: Svoje už jsem víceméně napsal, ale dovol otázku: Zkoušel jsi někdy psát text k písničce? Když řekneš, že na to Špalek sere, tak ti musím vysvětlit (pokud tě to náhodou nenapadlo, což se nestalo, protože jinak bys tuhle blbost nenapsal), že napsat text písničky není jako si vzít auto a někam dojet, nebo lopatou přeházet hromádku písku, chápeš? Když člověk chce, aby ty texty byly dobrý a o něčem, tak to nejde si říct: ,,Zbejvaj mi 4 texty, tak dnes napíšu dva a zejtra taky... ". Prostě až ty texty napíšeš, teprve potom je máš napsaný... tomu nejde poručit. To prostě musí přijít samo...a když máš za sebou 200 textů, pak to holt může trvat ještě o něco dýl..


Black Jack - 01.10. 2009 v 11:12
Vojtek, že hraje v muzikálech, Kabát ovlinuje nepřímo - tzn. spousta lidí jde na Kabát že tam je Vojtek a zbytek kapely nezná. A kvůli těmhle liem, kterých je pořád víc a víc a potom také diskofilové Kabát kašle na staré fanoušky a hraje samé stupidity. Stačí se podívat na playlist Vypichu - takhle vypadá jako playlist výročního koncertu? Jo a to spojení s ČSSD byla poslední kapka, ono holt platit alimenty na tři děti něco stojí, že pane Vojtek? Vojtek už dávno není rocker, ale jenom potetovaná figurka, která si na rockera hraje. Hlavně že v roce 2006 tvrdil že jediná pořádná strana je tady ODS a pak úůjde zpívat Paroubkovi na meeting. Opravdu stupidita prvního ražení.

Ta anketa je fakt vtipná, vy si opravdu myslíte, že deska letos bude? To by pan špalek na to nesměl srát, tomu je jedno kdy deska bude. Co na tom, že Vojtek prohlašoval že bez desky nemá velký koncert cenu dělat, co na tom, kdy vyšlo poslední CD, prostě Kabát k tomu přistupuje tak, že oni jsou světový hvězdy a prodají to vždy. to by pan špalek na to nesměl srát, no.

Už se těším až se do mě zase pustíte, ale říkám předem hlášky typu úspěch se neodpouští na mě netahejte. Už jsem v životě něco prošel (jsem starý zhruba jako Vojtek) a vím o čem život je. Kabát jsem poslouchal od Má ji motorovou ale bohužel tehdy, před deseti lety a dnes to je úplně jiná kapela. Jen by mě zajímalo, co kapela bude dělat, až pro spousta lidí nebude módní. No uvidíme, omlouvám se za chyby, ale mám jednání, tak už to po sobě nebudu číst.


Schinderhanes - 01.10. 2009 v 11:07
Rocker007: Navíc Pepa ty peníze potřebuje víc než ostatní, platit troje alimenty, to není žádná sranda.


kabatovec.cz - 01.10. 2009 v 09:21
Rocker007 . Krásně vystiženo . Měl jsem v plánu napsat něco podobného . Hold úspěch se u nás neodpouští...a jestli Pepa volí ČSSD nebo kohokoliv jiného mi je u ...zadele. ZA tohle odsuzovat...ubohé.


Rocker007 - 01.10. 2009 v 01:46
Jirka: Člověče, já tě vůbec neznám. Nevím kdo jsi. Ale přesto musím reagovat na tvé rejpání o tom, že ,,u Vojtka jde hlavně o prachy". Dovol mi připomínku. Pokud máš rodinu a chceš si držet svůj životní styl a chceš hlavně nějak přežít, potřebuješ k tomu peníze. Co uděláš? Jdeš do práce. Někteří hold jdou na směnu fárat, jiní jdou do kanceláře, jiní jdou zazpívat. V podstatě jde vždycky o to stejné = přežít! Každý k tomu má jiné prostředky - chytrou hlavu, silné paže, zlato v hrdle. Ale stejně to je pořád jenom práce. A pokud chceš ty peníze, tak uděláš všechno, co se dá. Když ti nabídnou peníze, tak je ti jedno, jestli je oranžovej nebo modrej. A fakt si myslíš, že ostatní kluci nepotřebují peníze?


Rocker007 - 01.10. 2009 v 01:38
míla: Jedině na koncertech.


Malá Dáma (Evča) - 30.09. 2009 v 23:26
Jirka : no vystoupení s ČSSD je velkým překvapením, ale s kapelou to nemá nic společného


míla - 30.09. 2009 v 21:50
čau, nevíte kde se daj koupit čepice které se prodávaly na koncertu?


Dan Fiala (webmaster) - 30.09. 2009 v 14:40
to Jirka: Když hraje a zpívá v muzikálech, mají tam smlouvy, ve kterých se upíší k tomu, že občas někde vystoupí a zazpívají mimo divadlo. O tom ČSSD jsem nevěděl, ale předpokládám, že to bylo taky něco s muzikálem.... písničky Kabátu tam rozhodně nezpíval.


Jirka - 30.09. 2009 v 12:40
to Dan FIALA: no dovolím si polemizovat. To co dělá pan "rocker" Vojtek ve svém volném čase je samozřejmě jeho věc. o tom není sporu. Na druhé straně si myslím že vymetat estrády a zpívat se Sámerem Issou a jinými "esy" , stejně tak zpívat na mítincích ČSSD kapele opravdu škodí. Sice jde v první řadě o peníze ( u pana Vojtka určitě) ale řekl bych že ostatní kluky v kapele to strašně štve. Ale s tím nic nenadělají ,tak o tom taktně mlčí.


evita - 30.09. 2009 v 12:15
no..stará lou...já myslím, že je to tak celkově vo životě, koloběh, že někam furt jdeš, a má to pořád stejný konce všechno, protože nic novýho moc nenacházíš a tak se stejně vždycky někde zmastíš a ráno zase jdeš dál...


patmull - 30.09. 2009 v 11:40
špalek,shved:myslim že stará lou je o nějaké nekonečné cestě se svojima nejlepšíma kamarádame ,kde se taky chlastá pak se s toho člověk léčí.Ale může to být taky o lidech kteří nemají barák a pořád se někde toulají.

Aspoń já si to teda tak myslím*


Shved - 30.09. 2009 v 10:17
to Špalek. No tak jsem si musel Starou Lou znova poslechnout a podle mě je o chlastání I když to teda není podaný jako v Žížni .....


kabatovec - 29.09. 2009 v 21:38
Black Jack: Je jednoduksie tu napisat neaku sprostost ako sa zamysliet nat tym co pisem. Napriklad Raci v praci vystihuju dnesnu dobu. Tktiez si musis uvedomit ze aj oni maju svoje roky a napriklad Hurvajs nemoze do toho mlatit ako ked mal 20 rokov


sláva - 29.09. 2009 v 20:06
Každá kapela si projde svým vývojem, ale v jednom s ním musim souhlasit, že Porcelánový prasata jsou teď prakticky o nich..
Milan ale hezky napsal ten svůj příspěvek.. Stará Lou je dobrá a kapela už vyrostla používat v každým textu několikrát třeba slovo kurva atd...


macik - 29.09. 2009 v 18:08
Monika : líp jsi to asi napsat nemohla !!! SKVĚLÁ PRÁCE ! plně s Tebou souhlasím


alca - 29.09. 2009 v 17:33
prostě a jednoduše AŤ ŽIJE KABÁT