Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


pavlušák - 01.10. 2009 v 18:40
jo a na koncertu jsem byl a šel jsem domu moc spokojený byl to zážitek


Schinderhanes - 01.10. 2009 v 18:29
macik: Asi proto aby nám zdělil svůj názor, který je bohužel jiný, než by jsi si přál. Buď trochu tolerantní. K těm textům, je jasný, že se to nedá napsat na povel, otázkou je, jak moc tomu jde Milan naproti. Logicky už do toho nemůže být tak zapálenej jako před dvaceti lety, kdy se to všechno pořádně rozjíždělo, ale dělá pro to opravdu všechno ? Nechci mu sahat do svědomí, ale několikrát sám prezentoval, že je strašně línej, takže jak často nad texty přemýšlí, jak často si poslouchá již téměř hotovou muziku, jak často hledá inspiraci ? Za posledních šest let vydali kabáti dvě cédéčka to je 24. písniček a to se mi zdá málo. Rád bych aby cédéčko vyšlo do března, pokud nevýjde budu čekat dál a dál a dál.


pavlušák - 01.10. 2009 v 18:21
nejsem kabátovec a myslím, že kritika může být, ale nic se nemá přehánět


macik - 01.10. 2009 v 18:13
Black Jack: Nezbývá mi nic jiného než říct Ti následující : UBOŽÁKU PROČ SEM TEDA VŮBEC LEZEŠ !


Monika - 01.10. 2009 v 17:09
Ještě poslední věc: než začnu kritizovat někoho jiného, měla bych mít nejdřív zameteno před vlastním prahem. Protože jen ti, kdo jsou bez viny (potažmo kazu), můžou hodit kamenem. Netýká se to stylu muziky, nemůže se všem líbit stejný styl. Týká se to především práva na soukromí a práva mít vlastní názor. Když děláme třeba rozhovor s někým z kapely, tak jsou pro nás tabu témata týkající se politiky, náboženství a sexu. Protože do toho nám není absolutně nic. Možná byste tohle právo na soukromí mohli taky respektovat. Nebo se můžeme začít ve stejném duchu bavit o někom z nás... A můžeme začít Blackem Jackem.... Jsi katolík nebo muslim? Koho volíš? ...


alca - 01.10. 2009 v 17:18
Tygy: hlasuju pro B


Tygy - 01.10. 2009 v 17:08
Hlasuji pro změnu ankety:
a) Špalek povahu klidnou, vyrovnanou má
b) Špalek se nasere a složí písničku a lidech co kritizují Kabát
c) Špalek se nasere a složí něco jako za mlada
__________________________________
Jinak Špalka se musím zastat. Osobmě ho sice neznám, nikdy jsem s ním neměl tu čest posedět u jednoho stolu, ale vždy když je s ním rozhovor, nebo napíše mezi nás sem do diskuze, vždy působí klidným dojmem a, že to v tej palici má srovnaný


dr.chocholoušekglobus - 01.10. 2009 v 17:02
pane Black jacku, jste duševně nemocen, zastavte se prosím v nejbližší psychiatrické léčebně! Je nutné akutně začít s vaší léčbou. Děkuji dr. CHocholoušek.


kabatovec.cz - 01.10. 2009 v 16:49
Abych byl úpřimný tak je mi z toho smutno. Ať už napíšu cokoliv , tek budu jen citovat Monču , Rockera ,Dana a ostatní. Použiju názor , který tu někdo nedávno prezentoval . Zamyslete se... Nemám něco rád ? Tak nevidím důvod lozit na stránky týkající se něčeho tak "trapného" jako kabát. Do hajzlu už ! Tak sem snad nevlezu ne??? A je vyřízeno . Já taky nelozím na stránky Chinaski nebo Evy a Vaška a nepíšu jim do diskuze jak jsou trapní a kde mají a nemají zpívat. To je nad moje chápání .Chodit někam dělat zlou krev. Těmto lidem odstřihnout klávesnici ...ať si posílají třeba holuba ale aspoň tady bude klid. Chápu je to tvůj názor...ale proč to sem proboha psát? Kor když je záporný a napsaný s takouvou nehoráznou drzostí. . Raději utíkejte na jednání a nechte nás omezené a hluché fanoušký dál snít o světové megastár Kabát .


Já být Pepou tak se jen směju. Protože abych dokázal srát tolik lidí :D To musí mít člověk talent.

Ale to že sem a na ostatní diskuze chodí lidi na kabáty nadávat ukazuje jen na to , že jim nejsou ani zdaleka ukradení a že jim ten ubohý kabát stojí aspoň za těch pár řádků.


Honza Tesák - 01.10. 2009 v 16:57
ježiš nechte ho bejt. to takhle chcete reagovat na každej kritickej názor takovýma proslovama? Akorád se to potáhne dál a dál... Chtěl napsat názor, tak ho napsal. Teď on bude reagovat na vaši X příspěpů a dalších XX lidí bude reagovat zase na ten jeho.. serte na to.


Rocker007 - 01.10. 2009 v 16:36
Black Jack: Už všechno, co jsem měl na srdci zde napsala Monika, Tialk a Dan, ale přeci jen bych tě chtěl trochu hecnout... nyní tě budu citovat: ,,Kabát jsem poslouchal od Má ji motorovou ale bohužel tehdy, před deseti lety a dnes to je úplně jiná kapela". Album Má jí motorovou vyšlo roku 1991. Letos je rok 2009... pokud se nepletu a matematické zákony se nezměnily, tak je to 18 let... takže, máš vůbec jasno, co kdy vyšlo komu? Jinak cos napsal je snůška nesmyslů, který může napsat člověk, který svět pozoruje skrz bulvární deníky typu Blesk, Aha a Pestrý svět. O tom, jaký je, např. zrovna Milan Špalek, víš totální hovno, takže prosím se již nevyjadřuj. Nevíš nic.


Jura - 01.10. 2009 v 16:37
Kvuli takovym negativnim kecum jako ma "Černý Jenda" se kapela za chvili prestane zajimat i o tento web a muzem pak jen cekat. Kazdy muze mit nazor ale ne tu v kazdem prispevku opakovat to same. Kdyz se nekomu nelibi pocinani kapely nebo jejich nove CD at sem nechodi a prestane je poslouchat a ne porad rypat kdyz sam nedokazal nic. Uz by se tu taky mohli zacit psat klady. Je jich urcite vic nez zaporu!!!


Monika - 01.10. 2009 v 16:09
Ahoj. Zdravím. Černý Jendo, proč sem taháš Pepeho alimenty? Ty je za něj platíš, nebo on je platí za tebe? Jinak nevidím jediný důvod, proč se o ně starat. Ve tvém okolí nikdo alimenty neplatí? Pokud ano, napiš nám taky něco o něm. Nevidím rozdíl mezi alimenty Pepeho a Lojzy od vedle z baráku. Začala bych se o to starat, až když by tím, že fotr neplatí, začaly trpět děti. A pokud Pepe bere kšefty "vedle", aby mohl platit třeba právě ty alimenty, pak je to v pořádku. Zřejmě budeš asi dost nakažený bulvárem. Jestli ti můžu poradit: nečti to. Fakt. Zblbneš.
A co týče pana Špalka (v české gramatice se vlastní jména píšou s velkým písmenem na začátku) - můžu jen závidět, že jsi s ním v denním styku. Taky bych to brala. Jinak bys asi nevěděl tak přesně, co dělá nebo nedělá (vulgarity neopakuji). Jak už napsal Dan, texty asi opravdu nemůžeš sekat jak Baťa cvičky. Taky si ráda počkám, protože konkrétně u Kabátů se čekání vyplatí.


Rocker-Tialk - 01.10. 2009 v 15:46
to Black Jack: Prezentuješ tu široce rozšířený názor o Kabátech, to je nevyvratitelné, sám ho slíchám pokaždé, když na tuhle kapelu přijde řeč. Myslím ale, že ten je způsoben hlavně neinformovaností, leností číst rozhovory. A nejen rozhovory s Kabáty. Vojtkovo paktování se s KCČSSD je mi sice vyloženě proti srsti, ale proč kvůli názoru jednoho člena zatracovat celou kapelu? Co se týče playlistu z Vypichu, tak ten byl až asi na dvě nebo tři pecky stejný jako playlist na Corrida tour a následných festivalech. Důvod? Proč pracně cvičit staronový fláky, když tyhle umíme tak dobře? Aneb lenost forever.

Když už jsi tu nakousl téma "Je Vojtek rocker nebo ne?", vyjádřím taky svůj názor. Hraje si na rockera Pepé nebo ho z něj dělaní média? Toť otázka, protože já jsem Pepu nikde neslyšel říkat o sobě, že je "tvrdej rocker" a podobně, vždycky jej tak prezentovali pouze moderátoři velevizních estrád, novináři a moderátoři v rádiích díky jeho činnosti v Kabátu. On je prostě svérázná osobnost, frajírek. S tím nic nenaděláme.
A konce konců, kdo určije, jestli je ten či onen rocker a nebo není? A hlavně podle čeho se to určí? Jakékoliv škatulkování už je v dnešní době k ničemu, tolik můj názor.

A pokut jde o tvé navážení se do Milana Špalka, napsal bych, že "meleš hovna", ale nerad bych se tě dotkl, proto se raději zdržím komenráře.


alca - 01.10. 2009 v 15:09
Black Jack: sice te neznám a nemuzu te soudit a právo na názor máš ten ti neberu.Ale uražet tady Špaldu nebudes,vis jaká to musis být bedna když už vymyslela tolik užasných tohle je honde tezká a zásluzná práce díky nemu by nebyl kabát tam kde je.a presne jak říká Dan kdyz pockame bude to stat opet za to takze netlacme a nej prosim.sice by to byl krasnej vanocni darek ale vzdyt o nic nejde si to koupime po vanocich.
Když si psal o tom ze spousta lidi chodi na Kabáty jen kvůli Pepovi tak to je hodne smutný s tim s tebou musim souhlasit.Ale pro spoustu z nás neni kabát jen Pepa ale je to celá kapel která delá Kabát kabátem. HOŠI STE JEDNIČKY


Dan Fiala (webmaster) - 01.10. 2009 v 13:45
to Black Jack: Jo a co se týče té ankety, to samozřejmě má bejt jenom jako sranda. Kdyby CD vyšlo až za dva roky, je mi to jedno... počkám si, protože vím, že u Kabátu se vyplatí si počkat. Nebo bys snad chtěl, aby Milan napsal nějaký bláboly a zejtra to kapela vydala?


Dan Fiala (webmaster) - 01.10. 2009 v 13:36
to Black Jack: Svoje už jsem víceméně napsal, ale dovol otázku: Zkoušel jsi někdy psát text k písničce? Když řekneš, že na to Špalek sere, tak ti musím vysvětlit (pokud tě to náhodou nenapadlo, což se nestalo, protože jinak bys tuhle blbost nenapsal), že napsat text písničky není jako si vzít auto a někam dojet, nebo lopatou přeházet hromádku písku, chápeš? Když člověk chce, aby ty texty byly dobrý a o něčem, tak to nejde si říct: ,,Zbejvaj mi 4 texty, tak dnes napíšu dva a zejtra taky... ". Prostě až ty texty napíšeš, teprve potom je máš napsaný... tomu nejde poručit. To prostě musí přijít samo...a když máš za sebou 200 textů, pak to holt může trvat ještě o něco dýl..


Black Jack - 01.10. 2009 v 11:12
Vojtek, že hraje v muzikálech, Kabát ovlinuje nepřímo - tzn. spousta lidí jde na Kabát že tam je Vojtek a zbytek kapely nezná. A kvůli těmhle liem, kterých je pořád víc a víc a potom také diskofilové Kabát kašle na staré fanoušky a hraje samé stupidity. Stačí se podívat na playlist Vypichu - takhle vypadá jako playlist výročního koncertu? Jo a to spojení s ČSSD byla poslední kapka, ono holt platit alimenty na tři děti něco stojí, že pane Vojtek? Vojtek už dávno není rocker, ale jenom potetovaná figurka, která si na rockera hraje. Hlavně že v roce 2006 tvrdil že jediná pořádná strana je tady ODS a pak úůjde zpívat Paroubkovi na meeting. Opravdu stupidita prvního ražení.

Ta anketa je fakt vtipná, vy si opravdu myslíte, že deska letos bude? To by pan špalek na to nesměl srát, tomu je jedno kdy deska bude. Co na tom, že Vojtek prohlašoval že bez desky nemá velký koncert cenu dělat, co na tom, kdy vyšlo poslední CD, prostě Kabát k tomu přistupuje tak, že oni jsou světový hvězdy a prodají to vždy. to by pan špalek na to nesměl srát, no.

Už se těším až se do mě zase pustíte, ale říkám předem hlášky typu úspěch se neodpouští na mě netahejte. Už jsem v životě něco prošel (jsem starý zhruba jako Vojtek) a vím o čem život je. Kabát jsem poslouchal od Má ji motorovou ale bohužel tehdy, před deseti lety a dnes to je úplně jiná kapela. Jen by mě zajímalo, co kapela bude dělat, až pro spousta lidí nebude módní. No uvidíme, omlouvám se za chyby, ale mám jednání, tak už to po sobě nebudu číst.


Schinderhanes - 01.10. 2009 v 11:07
Rocker007: Navíc Pepa ty peníze potřebuje víc než ostatní, platit troje alimenty, to není žádná sranda.


kabatovec.cz - 01.10. 2009 v 09:21
Rocker007 . Krásně vystiženo . Měl jsem v plánu napsat něco podobného . Hold úspěch se u nás neodpouští...a jestli Pepa volí ČSSD nebo kohokoliv jiného mi je u ...zadele. ZA tohle odsuzovat...ubohé.