Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


patmull - 30.09. 2009 v 11:40
špalek,shved:myslim že stará lou je o nějaké nekonečné cestě se svojima nejlepšíma kamarádame ,kde se taky chlastá pak se s toho člověk léčí.Ale může to být taky o lidech kteří nemají barák a pořád se někde toulají.

Aspoń já si to teda tak myslím*


Shved - 30.09. 2009 v 10:17
to Špalek. No tak jsem si musel Starou Lou znova poslechnout a podle mě je o chlastání I když to teda není podaný jako v Žížni .....


kabatovec - 29.09. 2009 v 21:38
Black Jack: Je jednoduksie tu napisat neaku sprostost ako sa zamysliet nat tym co pisem. Napriklad Raci v praci vystihuju dnesnu dobu. Tktiez si musis uvedomit ze aj oni maju svoje roky a napriklad Hurvajs nemoze do toho mlatit ako ked mal 20 rokov


sláva - 29.09. 2009 v 20:06
Každá kapela si projde svým vývojem, ale v jednom s ním musim souhlasit, že Porcelánový prasata jsou teď prakticky o nich..
Milan ale hezky napsal ten svůj příspěvek.. Stará Lou je dobrá a kapela už vyrostla používat v každým textu několikrát třeba slovo kurva atd...


macik - 29.09. 2009 v 18:08
Monika : líp jsi to asi napsat nemohla !!! SKVĚLÁ PRÁCE ! plně s Tebou souhlasím


alca - 29.09. 2009 v 17:33
prostě a jednoduše AŤ ŽIJE KABÁT


Monika - 29.09. 2009 v 16:48
Ahoj. Zdravím. Přiznám se, že je poměrně osvěžující ta pořádná diskuze tady. Dotazů "kde se dá koupit trYko Kabátů" a "Kdy budete hrát v Českých Budějoviích" už bylo skoro dost. Black Jacku, v písničkách mi jde především o texty. Proto taky poslouchám především české kapely. A jestli fakt nevidíš ty dvě roviny, které v kabátích textech jsou, tak je mi tě líto. Zkus si ty texty přečíst a určitě tam objevíš i tu rovinu, která na první pohled není vidět. Raci v práci je nádherný příklad. Nehledě na to, že Milan k většině písniček dá i slovní komentář, aby to došlo každému. Ale jak je vidět, někdy je snaha marná.
A taky se mi líbí, že nikomu, kdo se někdy přispěl, není Kabát lhostejný. I když napíše třeba, že Kabáty nesnáší atd., je vidět, že mu stojej aspoň za to to sem napsat. Čili bod pro kapelu. Mě by třeba v životě nenapadlo napsat na web kapely nebo zpěváka, kterého fakt nemusím, že ho nesnáším a jak to někdo může poslouchat. Už jenom ta námaha najít jeho web a pak tam ještě psát - ztráta času. Takže všem, kteří sem napíší, že nesnáší Kabáty, díky za váš příspěvek. Je vidět, že vám tak úplně ukradení nejsou.


kabatovec.cz - 29.09. 2009 v 16:33
Rocker-Tialk : Zrání to asi líp vystihuje... máš recht. JInak Vypich byl masakr . A ten večer mě dostal Ďábel a syn . . . - http://www.youtube.com/watch?v=JcwCS5QD6ts . Klobou dolů :)


Rocker-Tialk - 29.09. 2009 v 16:23
to kabatovec.cz: neřekl bych stárnutí, ale zrání


Špalek - 29.09. 2009 v 16:09
A o čem pak je stará Lou ?Hodně lidí myslí že o pěknym výletu, i když........


kabatovec.cz - 29.09. 2009 v 16:00
Budu se snažit vyložit jen svůj sobjektivní názor. Víš black jacku...když neumíš císt mezi řádky tak je to hold těžké. Musíš pochopi tu kabátí mentalitu...musíš pochopit především Milana. Milana neznám osobně ale příjde mi jako děsný pohodář . . . a tak se ta jeho pohoda a stárnutí projevuje na jeho textech. Řekl bych že málokterá skupina má (téměř) co text , to perlu. Jak měl kabát dříve texty přímočaré a s ničím se nesral ( texty pro tebe :D ) tak teď se nad nima musíš zamyslet. A v každém textu si kousek té české pravdy najdeš. Třeba když už jsi zmínil bajku Raci v práci . . . Krásně popsané vrsty lidí.

K DVD : Jak už bylo řečeno . Dvd corrida je z turné 2007 k aktuálnimu albu. Tak proč by tam třeba místo Malé dámy měly být staré vypalovačky , které jsou na dvou předchozích dvd? A jaktože jsi nesjel i DOle v dole? Když jsou tam všechny písničky ! (snad až na irské hody ) . A jestli te kabát tak sere...tak to přestaň poslouchat...tak by jednal rozumný člověk .


Rocker-Tialk - 29.09. 2009 v 14:42
to sem byl skotečně já, jen jsem pozapomněl vyplnit heslo.


Rocker-Tialk - 29.09. 2009 v 14:36
to Black Jack: laskavě si nech od cesty ten ostrý, až urážlivý tón. Většinu už tu za mě řekl Dan. Jen k těm kapelám, který se, jak ty říkáš "zkurvily": současná situace Kabátu by se dala přirovnat k situavci skupiny Lucie. Zesládli, byli slavní, přestali vystupovat.. no a pak se rozpadli. No a jestli ti všechny současné písničky přijdou o ničem, potom lituji tvé omezenosti. A k tomu novému DVD - proč asi? Možná proto, že se DVD jmenovalo CORRIDA !! Starý songy jsou na starejch DVD, tak proč místo nich vystříhat nový?


Dan Fiala (webmaster) - 29.09. 2009 v 13:49
to BlackJack: Připojím s dovolením svůj názor a rád bych se také dočkal tvé odpovědi na pár mých neřečnických otázek... Co má společnýho Pepovo účinkování v muzikálech s Kabátem??? Předpokládám, že za to může tvoje nevědomost, ale pokud kritizuješ, měl bys o tom také něco vědět... - Pepa nedělá ani hudbu ani texty, takže upřímně nechápu, jak se může jeho "soukromej" život promítnout do hudby a textů kapely? Vysvětlíš mi to, prosím? pouč mě!
Jestli ti například text písničky Raci v práci přijde o ničem, tak asi nevíš o čem skutečně je, viď?

Dále bych ti rád vysvětlil, že když je člověku třeba 20, z vlastní zkušenosti ti můžu říct, že ten zájem okolo se dost týká sexu, alkoholu, atd.. :-), ale když ti pak bude 40 let a budeš 20 let šťastně ženatej, budeš mít 20ti letýho syna, asi už nebudeš psát texty typu: Máš to už za sebou... chápeš?

Jinak kapela, která se "zkurvila" je podle mě Chinaski - Dlouhej kouř, 1. signální, Jaxe - pohodový písničky, ale dnešní Tabáček, Autopohodáky atd... to mi přijde dost mimo..


Black Jack - 29.09. 2009 v 13:07
Jo a ještě jedna věc: jak je tato kapela komerční jasně dokazuje poslední DVD - starý kvalitní songy vystříhaný ale ani jednu stupiditu z Corridy nevyhodily, proč asi...


Black Jack - 29.09. 2009 v 13:03
to Rocker-Tialk : ukaž mi nějakou jinou kapelu která se tak zkurvila jako Kabát. Stačí si vzít píseň Porcelánový prasata - dnes dokonale sedí na dnešní Kabát a tak by jsi mohl pokračovat dál při pohledu na jejich starý písničky. Dneska už se hrajou raději sračky o ničem, viz. třeba Stará Lou, Malá dáma, Raci v práci a podobně. Poslední pořádná deska deska, která byla super od začátku do konce byl Čert na koze jel, pak už to šlo s Kabátem z kopce. Otázka je, do jaké míry je dnešní stav zapříčiněný Vojtkovo účinkování v muzikálech. Když si vzpomenu na tehdejší koncert na Barče a porovnám s letošním Vypichem, Kabát je těžce komerční a popové seskupení.


Rocker-Tialk - 28.09. 2009 v 20:28
to 007: jojo, mánčky, jen kytáristí sou nějaký plešatý.. a hrajou agro-metál! ale nevim jak moc agro sou, když chtěj vodhazovat sníh vidlema


Rocker007 - 28.09. 2009 v 20:14
Tialk: Počkej... Kabáti... hmm, 5 chlapů, máničky (až na výjimky) a hrajou ten... no.. agro rock, ne?


Tygy - 28.09. 2009 v 19:15
Rocker: Tak to je paráda


Rocker-Tialk - 28.09. 2009 v 18:55
to R007: to "Zatim" bych nepsal... znáš Kabáty