Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Ondra - 02.04. 2015 v 13:25
patmull:Cimfe je nejlepší zvukař a pokud s ním jsou Kabátí nejvíc spokojení.Přece jen je to profík.


patmull - 02.04. 2015 v 11:49
Jinak... mix bude opět (překvpivě) na Cimfem. Zajímalo by mě jak zněly ty ostatní 2 verze... Raději nebudu říkat co si o téhle volbě myslím, protože už takhle vypadám po včerejšku v očích mnoha jako idiot .


Ondra - 02.04. 2015 v 11:40
Andy:Necháme se překvapit.Začíná se tov celku rýsovat.Dokonce jsu zvedavý i na ne tak podstatný obal cd


Míša - 02.04. 2015 v 11:27
patmull: Asi tak...moje reakce nebyla hlavně na tebe, ale na celkovou atmosféru, co tu poslední dobou panuje, což aspoň pochopil Lukáš.
Opravdu nemám problém s kritikou, někomu se to líbí, někomu ne. Každý má svůj názor.
A díky ta cenou radu do života.


Andy - 02.04. 2015 v 11:15
A vypada to, ze to bude hodne svizna skladba.


Ondra - 02.04. 2015 v 10:00
Příští týden se můžem těšitna další song zvaný Do pekla do nebe


Andy - 02.04. 2015 v 09:00
Tak predevsim je to chybne prezentovany jako hymna no...


Lukáš - 02.04. 2015 v 08:50
Míša: To jo, tady je vyjádření vlastního názoru poslední dobou nebezpečné. Taky už jsem se bál, kdy mě upálí

Ale když jsem tak nad tím včera uvažoval. Je vidět, že muziku na objednávku nikdy nedělali. Podle mě by hymnu zvládli líp třeba Brichta, Fanánek nebo i ten Landa kdyby to do toho šel (burcovat umí).


Andy - 02.04. 2015 v 06:02
Právě jsem asi zjistil ze sem jinej a nejsem jako většina normálních lidi. Protoze me se song hodně libi. Jo uznávám ze bych čekal větší grady ale naopak text naprosto vystihuje naše České fandění. A víte co ještě ? Místní kecarnu ;)
Jsem tedy ten šťastnější a dam si to dneska několikrát v autobusu.


Poseiidon - 02.04. 2015 v 02:20
Tvrdilo se, že album bude hodně kytarový. Pod tím si představuju spoustu hudebních zvratů a perliček a virtuozních sól. V singlu se to dalo zahustit klidně namícháním nějakýho pikantního sólíčka do pasáže v čase od 2.04.....Uměl bych si to tam představit. Doufám že zbytek desky nebude na tomto šetřit.
Honza:Pokud se ti to tak líbí, tak jsi šťastný posluchač, tak paradoxně nebuď agresivní. Špalek kdysi řekl, že se musí smát, jak mnoho kapel tvrdí, že celý rok úmorně dřou na nové desce a nakonec vydají úplnou kravinu. Asi mají tady teď podobnej pocit někteří fanoušci vůči novýmu singlu Kabátu, tak jim nech vlastní názor. Ta píseň určitě není vrchol alba.


FruscianteLove - 02.04. 2015 v 01:55
nejhorší song od Kábatů , už ani nedoufám že nový CD bude lepší než Banditi , tohle vubec neni Kabát jak ho znám ale ruku na srdce , nic netrvá věčně


patmull - 02.04. 2015 v 00:20
HONZA, Martin: Nevím co je to za debilní český zvyk (alespoň mě to tak připadá), hned vidět kritizujícího jako veřejného nepřítele. Začít nadávat do ku*ev pokaždé, pokud se člověk ozve s nějakou kritikou. Víte, když se považujete za takové fanošky Kabátů, že na jejich obhajobu neváháte napsat 10 řádkový komentář, vnímejte alespoň trochu ty texty. Ony nejsou tak buranské jak mnozí tvrdí (kromě toho z Brousíme nože ). "Kdo si nehce hubu spálit musí mlčet a nebo chválit". Že hoši. Nepřipomíná vám to něco?

Btw.: To je původně citát K.H. Borovského (ten na to kritizování taky doplatil ). Třeba by sis Martine mohl přečíst něco od něho, nebo nějakou jinou knížku, pokud máš problém porozumět psaným informacím. Vůbec jsi mě totiž nepochopil. Tím "normální lidé" jsem myslel širokou veřejnost (soused + lidi z baráku + celé město + celá republika) a.... ano mezi ty světe div se PATŘÍ i fanoušci Kabátů! . Chtěl jsem ti říct, jak jsem tím nemyslel nějaké idioty z diskuzí na Musicserveru nebo recenzenty co si hrají na hudební odborníky, o kterých jsem psal před tím. Pardon, že to píši tak jízlivě, ale je pozdě a nepřipadá mi, že bych psal tak nesrozumitelně, abych to pak musel každému vysvětlovat jak malému dítěti.

Míša: Promiň, ale za tu poslední větu si dej facku (raději dvě). Ten kdo kritizuje se nemůže počítat jako fanoušek a nezáleží mu na kapele? Proč to asi teda píšu. Myslíš, že nemám lepší práci, než hádat se s někým na internetu? Nechci tady mudrovat, nejsem zrovna starý kmet a nemám na to zrovna věk, abych mohl poučovat, ale to ani nevíš ze života, že pomocí kritiky se člověk může zlepšovat a někam se posunout?

Zed: Odkud máš tu informaci s těmi piráty? Mi se zdá, že na píseň s původním textem o pirátech psal text Homola z Wohnout (prý to napsal taky o pirátech aniž by věděl, o čem byl Špalkův původní ).


Zed - 01.04. 2015 v 22:52
knizepekel: souhlas

Mě mrzí, že nezůstal původní text o pirátech. Na hokej je to roztahané a pomalé. Nejlepší části textu (úvod) pravděpodobně zůstaly z původního tématu. No uvidíme s čím přijdou dál...


Míša - 01.04. 2015 v 22:01
Martin: Souhlas

Když sem teď napíšu, že se mi hymna líbí, budu tu za blbce, kterej jim sežere všechno ale mě se líbí, jak textem, tak hudbou...vzala mě na první poslech.Jsem fanda od jejich začátků a jejich tvorbu beru tak jak postupně přícházela a nemám s tím problém a kdybych měla, tak už mezi fandy nejsem a nepišu tu ty věčně kritický hlody...jako proč taky, kdyby mi na kapele nezáleželo, neměla bych tu co dělat.


Martin - 01.04. 2015 v 21:33
patmull: názor ti nikdo nebere...jak se říká haters gonna hate..názor můžeš mít jakýkoliv, ale ten tvůj názor že se to nelíbí většině normálních lidí nemyslíš vážně že ne...jinak tohle může napsat jen totální bezmozek...chceš říct že fandové kabátu jsou nějací postíženci nebo co?? Nebo ti, kteří náhodou neposlouchají třeba to co posloucháš ty tak nejsou normální?? Jako v pohodě, můžeš kritizovat že se ti něco nelíbí, ale napsat tohle...Jedna věc je říct svůj kritický názor, ale druhá je že urážet někoho jen kvůli toho že má jiný hudební vkus než ty...ubohost. Sorry ale zamysli se...to bys ty, který si jak říkáš oproti nám "normální" mohl pochopit... Chápu že hodně lidem leží neustále v žaludku že Kabát už je teď prostě někde jinde než na počátku. Upřímně se tomu vůbec nedivím, a chápu ty kteří to těžce nesou...Ale tak to prostě je...Buď to přijmi nebo ne..ale nemusíš kvůli toho házet špínu na ostatní... Každopádně není třeba kvůli jednomu singlu dělat závěry ohledně celé desky, navíc díky tomuhle singlu...AMEN


HONZA - 01.04. 2015 v 21:05
Kabátům se ten singl opravdu povedl klobouk dolů

Vy opravdu neumíte nic jiného než jen kritizovat a kritizovat pořád jste s něčím nespokojený zkuste se vžít do kůže kluků z kapely co byjste dělali? Přiznávám že slibovali že deska vyjde před vypichem a s tím singlem se taky spozdili o necelý měsíc také mě to trošku štvalo, ale vyšel a je povedenej a vyplatilo se na něj počkat... a různě co čtu tady nebo na youtube tak to jsou kritiky typu (jééžiš to je nuda, to je sračka, je to pomalý, a ten text? to si Milan dělá prdel?

Víte co kurva? vy páni kritici vemte si do ruky nějakej nástroj nahrajte něco napište na to text a pak to sem hoďte a ohodnotíme to ne? co vy nato?

Jste chytrý až to bolí

Nazdar.


knizepekel - 01.04. 2015 v 21:02
Mrknul jsem ze srandy na ofiko facebook Kabátu a když jsem viděl to nadšený hodnocení nového songu od fanoušků, tak jsem si uvědomil že já skoro čtyřicetiletý fotr odkojený rockem účastník mnoha rockových a metalových fesťáků a nesčitatelně koncertů vlastně vůbec nerozumím této hudbě. Že vlastně nevím co je bomba pecka. Co je skvělý a chytlavý a jak vypadá návrat ke kořenům trashmetalu...Je nás tu více takových?


knizepekel - 01.04. 2015 v 20:23
Chci nejdříve poděkovat Kabátům za zveřejnění nové písně.Sice jsem očekával, že na tiskovce řeknou více k nové desce, ale budiž. Zase ale víme jak mají rádi hokej...Když budu mluvit za sebe, tak pro mě je nový song velké zklamání. Text je hrozná slabota. Když pak občas čtu jak Milan Špalek hazí texty do koše, protože se mu nelíbí, tak žasnu že tohle pustil do světa. Melodie není špatná, ale je taková utahaná pomalá a hodil by se k ní úplně jiný text. Neumím si představit, že by tento song měl vyburcovat fanoušky a hráče hokeje. Spíš je uspí...Pevně doufám že píseň Brousíme nože je jediná, takto slabá skladba z očekávaného CD. Každý máme svůj názor a každému se líbí něco jiného. V tom je půvab, ale když jsem četl některé fanoušky, jak jsou unešení z této písně tak žasnu jak jsou někteří z nás nadšení z něčeho co má jen nějakou značku a má to řekněme mdlou kvalitu...


Max - 01.04. 2015 v 19:40
Patmull- napsal jsi to přesně. Pro mě obrovské zklamání, na tohle se tak dlouho čekalo? Já chápu že se najdou lidi kteří budou nadšení i z Hoří. ....No nezbývá jen doufat že nové CD bude lepší než tahle hymna. Ale o Mega Hu, GSG, Dole v dole, si budeme muset nechat zajít chuť. A kdosi tu psal i to tom vztahu k fanouškům......vše souvisí se vším.


patmull - 01.04. 2015 v 19:25
Neberte to špatně, ale jakmile jsem slyšel:" my rozeberem hřiště, do tequily dáme a počkejte příště / přijde masér a to je naše máma / ten umí ještě více; levá, pravá a natrhne ti plíce". Zježily se mi vlasy, protože jsem věděl jak zase budu muset poslouchat ty různé rádoby hudební odborníky, hipstery a jiné podivné existence, co denně masturbují nad The Velvet Underground & Nico, Dark Side Of The Moon a Kabát nazývají (v lepším případě) agrometalem. Problém je ten, že ono se to podle ohlasů nelíbí ani většině "normálních" lidí.