Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Schinderhanes - 29.03. 2015 v 18:00
Vojta: Já si nemyslím, že by zahráli jen tři písničky z novýho céda, protože to bude turné k tomu cédéčku. Spíš bych řekl, že to bude tak sedm, osm. Vždycky to tak bylo.


Vojta - 29.03. 2015 v 17:47
Dan: souhlas, já si myslím že na turné zahrajou jen tři skladby z nového cd. Většina lidí si přijde zazpívat staré věci....Myslím si že většina by vše skousla , kdyby kapela nebo management 1xza +0 dnů dal krátkou zprávu co a jak. Ale jak píšeš není to poprvé a ani naposledy.
Snad Ti na tvůj názor nevynadá ten "skalní" který je" zná "a nevynadá ti že do nich kopeš.


Dan Fiala (webmaster) - 29.03. 2015 v 14:59
To, že není venku singl vůbec neznamená, že nemá Kabát jedinou písničku! Z nějakého důvodu si vybrali pro singl konkrétní pecku a tu zřejmě pořád ladí. Že se k tomu nevyjadřují mě však taky mrzí. Zda CD stihnou do turné se uvidí, ale věřím, že jo :-) Hrát na turné celou novou desku by si všichni skalní fandové přáli, ale obávám se, že ti běžní, kterých zanedbatelné množství nebude, nikoliv. Vidím to u sebe, když se objevím na koncertě kapely, kterou až tak nesleduju, tak jsem taky raději, když hrají staré věci, které znám a nejsem zvědavej na přehrání celého alba, o kterém ani nevím, že vyšlo. Dále - uvědomte si, že tvorba CD není to samé jako třeba řezání dříví, chce to svůj čas a poručit se tomu nedá. Doga možná složí desku za odpoledne, ale pak to tak taky vypadá...pročítal jsem si texty z myslím předposlední desky a přišel mi to děs a to se mi dřív kdysi dávno texty Dogy líbily. Už z podstaty musí takovej Kabát muzika bavit mnohem víc, protože nemusí hrát 100x za rok a to hraní si takhle určitě mnohem víc užije. I je potřeba si uvědomit, že většina běžných fanoušků se párkrát za rok mrkne na net a podívá se, jestli Kabát nejede turné a tím to hasne. Na druhou stranu přístup, že bude nejpozději kolem 9. března singl venku a máme skoro duben a je ticho po pěšině, mi přijde hrozný. Navíc to není poprvé ani naposledy...


Schinderhanes - 29.03. 2015 v 13:04
Jen taková perlička, Izzi z dogy popisuje jak vzniklo nový cédo. "V případě alba Detox jsme měli první setkání nad novými písničkami ve vypůjčené zkušebně loni v listopadu, a to jsme na něm byli pouze dva - bubeník Mrňus a já. Měl jsem nějaké nápady natočené na diktafon a za jeden den jsme složili pět písniček. Na další zkoušce vznikly další tři a brzy jsme měli všechny."


Vojta - 29.03. 2015 v 10:14
PítrP: to neřeš, bohužel to tak je a s tím nikdo nic neudělá. Stejně si myslím že na turné budou hrát z "nového"cd tak tři písničky. Zajímavé bude vidět , jestli bude všude plno. Tolik stadionů naplnit není sranda a s takovým přístupem k fanouškům......no nechme se překvapit. I když lístky jsou levný , díky Kellnerovi a Babišovi, tak si myslím že letos ještě bude dost lidí.


peter123 - 29.03. 2015 v 08:43
PitrP: Klidek, moc to prozivas kamo... Cd vyjde pred turne. Ono to kluci kus "seru" narod,ale to nic. Zvykli sme si. Hlavne nech to cd xa to stoji.


PítrP - 28.03. 2015 v 22:17
Vypadá to, že Kabáti překonají sami sebe a prodají další lístky na koncerty k novému cd , které zase nevyjde. Nakonec se zase dozvíme, že protože se chystalo turné k novému cd, tak se toto cd nedalo holt stihnout natočit ... Soudím tak podle toho, že už se jak už mockrát předtím nenápadně přestalo mluvit o novém cd a řeší se jen turné ... Vzhledem k tomu, jak to vypadá, že do dnešního dne není hotový ani první singl, tak to zrovna moc řůžově s cd nevypadá . Aby to vypadalo, že se něco dělá, tak se publikuje jakési dlouhatánské video o aparatuře, na které by se singl nahrával, kdyby nějakej byl a příště nás možná čeká obsáhlé video o tom jaké motory mají kluci z kapely v autech, ve kterých jezdí do zkušebny ...
Nechápu to, že poměrně krátkou dobu před Vypichem se tvrdilo že cd bude a dnes po dlouhé době neexistuje ani jedna kompletní písnička, co by mohla vyjít jako singl .. Mě je fakt jedno ve kterým studiu, ve které zemi se cd nahrává, je mi jedno na čem se to míchá , jde mi o výsledek, což u většiny kapel jsou písničky :-) . Jsou kapely jsou jezdí 50 koncertů za rok , nemaj kolem sebe vůbec žadný jiný lidi a jsou schopni si tyto koncerty zorganizovat a přitom stíhají i točit cd, je to koneckonců jejich jediná práce.
Pak jsou ovšem takový kabrňáci, kteří když to jenom trochu jde udělají jeden koncert za rok, když už teda musí tak jich odehrají něco kolem dvanácti, mají kolem sebe tým desítek lidí a přitom nemají čas to cd udělat . Byl jsem vždy fanda Kabátu, ale co je moc , to je moc . Ten singl měl vyjít minimálně už před Vypichem, jako omluva za to že to cd , na které si koncekonců většinu lidí zakoupila už lístek aby ho slyšela na živo nevyjde. Připadne mi, členové kapely mají jiné zájmy než je kapela , koncertování apod.


Martin S - 28.03. 2015 v 09:10
Je to tak, kabát je na Letňanech jako Landa. Schválně komu příjde víc fanoušků


Andy - 27.03. 2015 v 17:30
Straně nerad bych aby to vyznělo tak, ze tvrdim ze na fans kašlou. Jen tvrdim ze Naky věci jsou reseny nestastne :)


Vojta - 27.03. 2015 v 15:59
Andy , Ladas , Possiidon: přesně tak. Oni na fanoušky kašlou. A potom ti tady nějakej pacient za názor řekne že do nich kopeš....Nemá to cenu , oni prostě s fanoušky nekomunikují a basta .


Poseiidon - 27.03. 2015 v 15:23
Ladas:
Zpozdilo? Tohle řeknou po čase jako omluvu :-) Je mi jasný že na desce se pilně dělá, ale jsem přesvědčenej že ta zprává že jde singl druhýho na mix je lež a byl to jen oblbovák na nedočkavý fanoušky. Podle toho co napsali, tak by mix jedné skladby trval maximálně týden a měl jít ven. A už je to skoro měsíc od stanoveného slibu a neděje se vůbec nic. Nejpozději devátýho.... A je 27.3. A jestli si datum vyjití singlu neladí se zájmy managamentu, tak si to spolu pamjí první vyjasnit a pak oznamovat termíny :-) Na FB nečumím, já to vyhlížím v první řadě na oficiálních stránkách.


sarah - 27.03. 2015 v 14:24
lukas: ano bude, v ramci open air turne k novemu albumu, 23.6. Praha - Letnany


lukáš - 27.03. 2015 v 14:14
někde jsem četl? že Kabát bude 23.6 na Letišti v Letnanech co je natom pravda. jako Landa?


Ladas - 27.03. 2015 v 10:34
Souhlas s Andy!!! Me nejde o to a asi mluvim za vsechny, ze singl jeste neni venku...Jezis,spozdilo se to z nejakeho duvodu.Jasne stane se,ale tak proste informuju a nenechavam official fb skoro mesic ladem,zvlast kdyz bylo nejake prohlaseni. Pak se divme(kapela),ze se pocet fanousku na fb zarazil na nejakych 69 tisicich. No ono kdyz neni co sdilet tak bohuzel.
Nechapu a zvlast v dobe kdy se maka intezivne na CD, ze nehodi na web ani 10 sec. video - ZDRAVIME ZE STUDIA, JESTE CHVILKU TRPELIVOSTI DODELAVAME POSLEDNI DETAILY. AHOOOJ a staci!!! Me teda osobne ano a clovek si muze mezi tim kratit chvili poslechem starych desek navic paradne naladen vzkazem od kapely.


Andy - 26.03. 2015 v 21:19
Lukas
Chapu i tvuj uhel pohledu. Nechci rict lez, ale rekneme prislib nebyl dodrzen - v pohode to se stane, kor v tyhle branzi, ale vzdyt fakt staci napsat nevyslo to... Nic vic.

Martin S -
Odpoved na svuj post sis napsal sam....
... Já teda nejsem největší fanoušek ...
Proto to nezeres tak jako my. Nazveme to "narocnejsi" fandove.


Jack - 25.03. 2015 v 19:59
Asi se opakuji

Jack - 11.03. 2015 v 18:00

"23. července 2014 14:03, i dnes.cz :

... "Playlist koncertu je hotový, světla, scéna a příprava projekce jsou ve finální fázi. Určitě na Vypichu zahrajeme nové písničky a rádi bychom tam pokřtili novou desku, byl by to takový bonus pro fanoušky. Ale v našem případě se většinou zkříží obchodní a manažerské zájmy s uměleckou tvorbou," uvedl pro Český rozhlas Regina kytarista Ota Váňa ..."

....music serevr 28.7.2014 : Kabát finišuje s přípravami nové desky i show na Vypichu....


Lukáš - 25.03. 2015 v 16:26
Poseiidon: Jde o úhel pohledu, já čekám na desku. Co se děje předtím je zcela v režii kapely a lidí kolem ní. No a Max... na toho je škoda opotřebovávat klávesnici


Max - 25.03. 2015 v 14:40
Poseiidon: k tomu L. se nemá cenu vyjadřovat. On ti napíše ,že si chceš kopnout , a že se s někým z kapely bavil a jsou to všechno fajn chlapci , na rozdíl od....a teď ti vyjmenuje nějakou kapelu třeba Kryštof nebo Krucipusk . Prostě jednička , který nesnese jiný názor než ten svůj, jedinný správný


Poseiidon - 25.03. 2015 v 14:15
Lukáš:
Nepřeháněj, o žádný škodolibý kopání nejde :-) Jde o nasranost za vědomou lež, co je napsaná na oficiálních stránkách k tomu singlu, čili že druhýho se míchá atd. Myslím že druhýho k mixu nic nešlo A Kryštof? Brrrr


Lukáš - 25.03. 2015 v 14:01
Když ono jde spíš o to, že si všichni chtějí kopnout Prostě typicky česká povaha. A že si mají vzít příklad z kryštofů? Jdu blejt velebnosti (navíc shodou okolností vím, jaký mají kluci na tuhle "kapelu" názor)....