Kecárna

VLOŽIT VZKAZ


Mašle - 29.11. 2017 v 20:28
rusalka: přesně tak ...


rusalka - 29.11. 2017 v 17:19
Zlatí slavíci Kabáty nedělají. Kabáty dělají vyprodané haly a koncerty, které si vždycky užiju na plné pecky. Takže i kdyby toho slavíka neměli ani jednoho, stejně jsou nejlepší!!!!


evita - 29.11. 2017 v 14:01
jiri Horak: díky


jiří Horák - 29.11. 2017 v 10:59
Zdravím jsem fanoušek ortelu a musím kabatum zatleskat


Jirka N. - 29.11. 2017 v 09:55
Ano. Ve věci Slavíka zcela jistě správné rozhodnutí. Děkujem.
p.s. Nejsme žádné Rychlé šípy.


Míša - 28.11. 2017 v 22:36
Evito souhlas, něco by jsme napsat měli, klobouk dolů před kluky, jak se k tomu postavili a za mě zbytečná trapárna ze strany pořadatele, jak dostat tu nej kapelu u nás do debilní situace, měla to být fér hra....bohužel není i když nepochybuji o tom, že kdyby hlasy byly sečteny spravedlivě Kabát by byl stejně vítěz!!!! Teď šli proti proudu a to dá dneska málo kdo.


evita - 28.11. 2017 v 21:09
Dnes 19:12 - Praha
(Aktualizováno: 20:18 )


„Kabát nemá jiné řešení než Slavíka vrátit pořádající agentuře Musica Bohemica. Ta má teď prostor a čas na to, aby vysvětlila všem, kolik hlasů kdo dostal, kolik jich bylo odečteno a proč,” sdělil novinářům před úterním koncertem Kabátů v pražské O2 aréně Radek Havlíček, manažer skupiny.

„Nenapadáme tím agenturu Musica Bohemica, ani anketu, nicméně je třeba říct, jak se věci mají, tedy vše vyjasnit. Vysvětlení, které jsme od agentury dostali v úterý odpoledne, pro nás není dostačující. Až se věci vyjasní a bude jasně řečeno, kolik bodů Ortel dostal a kolik mu jich bylo odečteno, rádi uslyšíme jméno skutečného vítěze,” dodal Havlíček.

Řekl také, že Kabát cenu agentuře Musica Bohemica předá během středy. Osobně ji do její kanceláře doručí. „Nejsme žádné Rychlé šípy, chceme jen, aby ve výsledcích bylo jasno,” uzavřel Havlíček.


Petr - 28.11. 2017 v 20:32
KABÁTI!!! Velkej respekt a hrdost!


evita - 28.11. 2017 v 20:25
Ahoj všem, tak jako obvykle z komentářů pod článkem v blesku je zjevné, že jsme jen agresivní nevychovanci bez špetky smyslu pro spravedlnost a fair play. Podle mě je totiž úplně jedno jaké kapele nebo interpretovi sáhnul pořadatel slavíků na hlasy.Důležitý je, že se to tímhle způsobem nedělá a dokazuje to, že to co se o anketě říká, je nejspíš pravda.
Je přinejmenším neprofesionální, že si neumí pořadatel (nebo nechce) zajistit, aby se s hlasy nemanipulovalo. A navíc ještě rozhoduje za nás, komu hlasy ano a komu ne. Netušila jsem, že bolševik přežívá ve slavíkách a my se tomu neumíme ani bránit. Ať máme na jednotlivé zpěváky a kapely názor jaký chceme, příště to může být Kabát, který přijde o hlasy třeba proto, že si někdo usmyslí (nebo snad zaplati?), že už dost bolo rockový muziky na prvním místě (jako to bylo a je na andělech) a posadí si na bednu, koho uzná za vhodné.
Hlasy jsme poslali v dobré víře a my jako fanoušci dvanáctinásobných vítězů, bychom měli svoje prohlášení napsat taky, kapelu podpořit a dát najevo, že dáváme přednost spravedlnosti, padni komu padni a ne se nechat manipulovat jak ovce.
Dík za pozornost a prostor.


opik - 28.11. 2017 v 19:42
A Lukáši máš pravdu. Snad se někdy uvidíme.


opik - 28.11. 2017 v 19:41
Kluci děkuji a to moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Lukáš - 28.11. 2017 v 19:36
Teď to čtu. Chlapi, veliký respekt. Tímhle jste se stali morálními vítězi a to je něco, co nevyváží ani šedesát Slavíků. Smekám, to by udělal málokdo.


Jirka N. - 27.11. 2017 v 18:14
Slavíka Kabátům ze srdce přeju. Pořád je to nejopravdovější česká kapela. A pro mě nejlepší!

Ale jestli letos víc hlasů získal Ortel (ať už díky popularitě, nějakým blíže neupřesněným webovým stránkám nebo tomu, že spousta lidí volí proti pražské kavárně a od Ortelu zná nanejvýš Mešitu) MUSÍ Ortel taky vyhrát. Jinak ta soutěž nemá cenu ... ale přesně tohle říkali kluci z Kabátů už loni.

A zítra PRAHA !!!!


Lukáš - 27.11. 2017 v 13:53
opiku, podle těch vykřičníků máš nervy v p.deli akorát ty sám Právě protože Slavíků mají už dost, tak by je ten jeden stříbrný nezabil.


opik - 27.11. 2017 v 13:34
Všichni se už uklidněte!!!!!
Je to hnus co tady někdo píše a ten kdo si půjde užít koncert do Prahy, tak si ho určitě všichen krásně užije, nebo je tady jinak fancklub ortel ??? . Jestli má Kabát 5 a nebo 55 ZL je mi to uplně jedno. Tak si to co tady píšete uvědomte.


Lukáš - 27.11. 2017 v 13:03
Pevně doufám, že z dnešního vyjádření Kabátů něco bude. Ona je to pro ně situace blbá. Dost možná tohohle Slavíka totiž podvodem mají, ale bohužel to není podvod z jejich strany. Naštěstí právě Kabáti jsou v takové pozici, kdy už na tyhle věci poukázat můžou a organizátoři by z nich mít strach mohli (není třeba dodávat, že těch podvodů tam letos bylo víc). Takže pevně doufám, že se skutečnost ukáže. Vždyť co se může stát? Tak budou mít jeden rok stříbro, no bože. Místo druhé, ale férově získané. A navíc budou morálními vítězi.


Kolemjdoucí - 27.11. 2017 v 11:33
Poseiidon: Myslím, ře jsem rocker. V mém okolí znám spoustu rockerů a nikdo nekouká na slavíka. Je to trapná show a myslím, že není ani pro kabáty. Do této "smetánky" nepatří. Navíc, tato soutěž nevypovídá O NIČEM! Jen parta důchodců rozhoduje o tom, že vyhraje Gott a Bílá. Myslím, že v anketě hlasuje 1% obyvatel


Poseiidon - 27.11. 2017 v 00:26
Pokud vím, tak Ortel po trapárně s Bangou, který loni při vyhlášování umístění Ortelu za protestního pískotu odešel ze sálu, řekl, že s osobním vyzvedáváním cen končí. A cigán za tuto trapárnu ještě dostal oceněni "Krieglovu cenu za statečnost". No má se tomu člověk smát, nebo brečet? A to ještě blekotal, že od kluků z Kabátů čekal, že se k němu taky přidají, tedy že taky budou protestovat proti dle Bangy "náckovskému" Ortelovi apod...Tak se mu podařilo slušně zviditelnit a Hnídek prostě řekl, že si případnou cenu příště už převzít nepřijde...Klus ten tehdy dělal machra jak se protestně zříká učasti v soutěži a teď už jen pěkně pomalu vyšumí do ztracena :-D Nevím, proč Kabát by měl podle vás vrátit cenu, jakej podvod?? Heterosexuální rocker může být rád, že sešla z očí Slza a Kryštof Ale vyloupla se nová alternativa, ten obtloustlej brýlatej ke konci, to byl zpěv jak na gay dýchánku. Samá teplá fronta s teplým hláskem, to si tam producenti vydržují takové chlapecké popové kapely.


Míša - 26.11. 2017 v 22:09
Uraženej Ortel a sakra....


Andy - 26.11. 2017 v 21:59
Už to vidím zase Ortel naky problemy.
Obehrana písnička už.