recenze

Kabát prosolil Corridu rockem i humorem

Taková porce humoru se hned neslyší, zvláště ve spojení se zemitou českou kapelou. Novinka kapely Kabát Corrida má ovšem i řadu vážných momentů.

I když přináší zásadní písně Burlaci a Kdoví jestli, deskou se lze s potěšením prochechtat. Nejde o drsnější fórky, nad kterými se mohou útlocitnější povahy otřást. Třeba při hlášce „ke koksu se nečuchá, pane“ s odkazem na pohádky Pojďte, pane, budeme si hrát.

Nejpůvabnější jsou slovní hříčky typu „doktore, kdo tu byl u vás včera pro berle, Tomáš Dvořák a Roman Šeberle“ v antisportovním songu Kůže líná od Kolína. Píseň Raci v práci (s. r. o.) je vlastně bajka o rybách, které „se nechtěj plácat v bahně, živořit a na dně snít“, navíc Kabát se v ní promění ve svižnou country-rockovou partu se swingujícími dechy.

Odlehčená bonusová skladba Joy, natočená při jamování v hospodě, zase popisuje krutého krtka Joy, jehož nelze na zahradě vytopit. Píseň může být dalším kandidátem na zlidovění. Stejně jako Cesta do Kadaně, která je rockovou oslavou pánské hospodské jízdy.

Za výtečnými texty, které v sobě nesou příběhy, napětí, názor, poučení a samozřejmě vtip, stojí baskytarista a zpěvák Milan Špalek. Muziku mu dodali kytaristé Ota Váňa a Tomáš Krulich.

Sotva čtyřicetiminutová deska odsypává většinou v ostrých tempech, pod kterými se skrývají vrstvy dobrých aranžérských nápadů, zvláště v úvodních skladbách Corrida a Burlaci, které jedou jako tanky v plné palbě. I s řevem Josefa Vojtka, jemuž se kapela klaní v ironické skladbě Virtuóz. Vojtek se chvástá, zatímco kapela mu pobaveně odpovídá „je virtuóz a techniku má“.

Možná je humoru, který by mohl kapelu nasměrovat k rockové estrádě, na této desce příliš. Vždyť smích či aspoň pobavení provází i písně Kostlivci, Úsměv pana Lloyda nebo Buldozerem. Ale proč nevyužít daru, který Kabát spojuje s tradicí klasických písní Ivana Mládka či Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka?

Humor je poznávací značkou Kabátu, dává mu možnost, aby s muzikou dělal, co uzná za vhodné, a otevřel se všem věkovým skupinám posluchačů. S deskou Corrida se mu to podařilo, můžeme hovořit o kapele lidové.

Navíc díky vtipným písním lépe vyzněly zásadní skladby Burlaci a Kdoví jestli, které ukazují na dramatický i šamanský talent skupiny.

Z Burlaků sálá životní tíha, jež na člověka někdy padne, zatímco Kdoví jestli je skladba o pochybách, jestli se pravda někdy vyjeví, neboť „s pravdou se šetří možná proto, aby zbyla“. I takhle vážnou píseň Kabát zvládne. Ano, umí být i jemný, byť těmito emocemi šetří. Stačí si poslechnout píseň Malá dáma.

Suma sumárum, velké potěšení, vložené do papírového obalu Martina Zhoufa, se objevilo na konci letošního roku. Je to album Corrida.

Vladimír Vlasák, MF DnesKomentáře:

Kabát prosolil Corridu rockem i humorem

Jméno:  
E-mail:  


ZmzrfXLjddoP - 17.12.2015, 17:16:10
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? -


Miro - 24.12.2014, 22:48:59
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď -


ivča - 06.03.2013, 14:41:24
Fakt super kluci


ivča - 06.03.2013, 14:40:21
Fakt super kluci!


xLhJkMRsoF - 15.09.2012, 05:07:23
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď - Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Yo - ur post heelpd me in my college assignment, If you can provide me - more details please email me. -


lucka - 14.04.2012, 12:38:00
ahoj pepo jak maš hese oči nos postavu


filip - 12.03.2011, 14:28:25
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď - Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Yo - ur post heelpd me in my college assignment, If you can provide me - more details please email me. - corida je nejlepsi corida jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo - oooooo. -


petule - 14.12.2007, 14:16:39
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď - Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Yo - ur post heelpd me in my college assignment, If you can provide me - more details please email me. - corida je nejlepsi corida jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo - oooooo. - Jo a ještě ke koncertu, tak ten jsem bohužel chytla v Brně, kd - e s prominutím chcalo jak s...., pěkně nás to štvalo,ale jen - do doby než jste nastoupili, pak už to bylo jedno, byl to prost - opět MAZEC:-) -


Petule - 14.12.2007, 13:27:50
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď - Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Yo - ur post heelpd me in my college assignment, If you can provide me - more details please email me. - corida je nejlepsi corida jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo - oooooo. - Jo a ještě ke koncertu, tak ten jsem bohužel chytla v Brně, kd - e s prominutím chcalo jak s...., pěkně nás to štvalo,ale jen - do doby než jste nastoupili, pak už to bylo jedno, byl to prost - opět MAZEC:-) - Corrida je super a nemůžu říct, který album je nej...mě nej - je asi Země plná trpaslíku, ale fakt to nejde říct nej..Jinak - jsem s váma zvládla pubertu, přivedla na vás svého choťe, s - tarší dcer vás brnká na kytaru a dvou letej syn valí všechny - hity prostě jste naše rodinná kapela a jste nej za tímto NEJ - si stojím:-) -


hoky - 19.11.2007, 15:53:07
kabat corida je nejlepsi


Stano - 18.11.2007, 15:50:31
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď - Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Yo - ur post heelpd me in my college assignment, If you can provide me - more details please email me. - corida je nejlepsi corida jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo - oooooo. - Jo a ještě ke koncertu, tak ten jsem bohužel chytla v Brně, kd - e s prominutím chcalo jak s...., pěkně nás to štvalo,ale jen - do doby než jste nastoupili, pak už to bylo jedno, byl to prost - opět MAZEC:-) - Corrida je super a nemůžu říct, který album je nej...mě nej - je asi Země plná trpaslíku, ale fakt to nejde říct nej..Jinak - jsem s váma zvládla pubertu, přivedla na vás svého choťe, s - tarší dcer vás brnká na kytaru a dvou letej syn valí všechny - hity prostě jste naše rodinná kapela a jste nej za tímto NEJ - si stojím:-) - kabát je proste najlepšia skupina nenachádzam slov ............ - ...................................A RYCHLO NOVE CD NASI CESKY BRA - TIA -


Denča - 30.08.2007, 12:40:58
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď - Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Yo - ur post heelpd me in my college assignment, If you can provide me - more details please email me. - corida je nejlepsi corida jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo - oooooo. - Jo a ještě ke koncertu, tak ten jsem bohužel chytla v Brně, kd - e s prominutím chcalo jak s...., pěkně nás to štvalo,ale jen - do doby než jste nastoupili, pak už to bylo jedno, byl to prost - opět MAZEC:-) - Corrida je super a nemůžu říct, který album je nej...mě nej - je asi Země plná trpaslíku, ale fakt to nejde říct nej..Jinak - jsem s váma zvládla pubertu, přivedla na vás svého choťe, s - tarší dcer vás brnká na kytaru a dvou letej syn valí všechny - hity prostě jste naše rodinná kapela a jste nej za tímto NEJ - si stojím:-) - kabát je proste najlepšia skupina nenachádzam slov ............ - ...................................A RYCHLO NOVE CD NASI CESKY BRA - TIA - KABATI JSOU NEJSKVĚLEJŠÍ KAPELA NA CELÍM SVĚTĚ. JEJICH PÍSN - IČKY MILUJU. -


ancus - 29.08.2007, 22:14:41
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď - Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Yo - ur post heelpd me in my college assignment, If you can provide me - more details please email me. - corida je nejlepsi corida jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo - oooooo. - Jo a ještě ke koncertu, tak ten jsem bohužel chytla v Brně, kd - e s prominutím chcalo jak s...., pěkně nás to štvalo,ale jen - do doby než jste nastoupili, pak už to bylo jedno, byl to prost - opět MAZEC:-) - Corrida je super a nemůžu říct, který album je nej...mě nej - je asi Země plná trpaslíku, ale fakt to nejde říct nej..Jinak - jsem s váma zvládla pubertu, přivedla na vás svého choťe, s - tarší dcer vás brnká na kytaru a dvou letej syn valí všechny - hity prostě jste naše rodinná kapela a jste nej za tímto NEJ - si stojím:-) - kabát je proste najlepšia skupina nenachádzam slov ............ - ...................................A RYCHLO NOVE CD NASI CESKY BRA - TIA - KABATI JSOU NEJSKVĚLEJŠÍ KAPELA NA CELÍM SVĚTĚ. JEJICH PÍSN - IČKY MILUJU. - na koncerte v usti to bylo skveli.skvelej vyber pisnicek!!!!!!!!!! - !kabati jsou nejnejnejnej kapela na svete!!!!!!! -


saďo - 29.08.2007, 12:04:14
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď - Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Yo - ur post heelpd me in my college assignment, If you can provide me - more details please email me. - corida je nejlepsi corida jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo - oooooo. - Jo a ještě ke koncertu, tak ten jsem bohužel chytla v Brně, kd - e s prominutím chcalo jak s...., pěkně nás to štvalo,ale jen - do doby než jste nastoupili, pak už to bylo jedno, byl to prost - opět MAZEC:-) - Corrida je super a nemůžu říct, který album je nej...mě nej - je asi Země plná trpaslíku, ale fakt to nejde říct nej..Jinak - jsem s váma zvládla pubertu, přivedla na vás svého choťe, s - tarší dcer vás brnká na kytaru a dvou letej syn valí všechny - hity prostě jste naše rodinná kapela a jste nej za tímto NEJ - si stojím:-) - kabát je proste najlepšia skupina nenachádzam slov ............ - ...................................A RYCHLO NOVE CD NASI CESKY BRA - TIA - KABATI JSOU NEJSKVĚLEJŠÍ KAPELA NA CELÍM SVĚTĚ. JEJICH PÍSN - IČKY MILUJU. - na koncerte v usti to bylo skveli.skvelej vyber pisnicek!!!!!!!!!! - !kabati jsou nejnejnejnej kapela na svete!!!!!!! - Terchova bola ok...chybalo mi tam zopar songov,ale inac parada.... - drzaim palce a ....v pekle sudy valej..... -


Lukas9910 - 29.08.2007, 10:47:20
kto mi posle pesnicku corida


janka - 26.08.2007, 19:40:17
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď - Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Yo - ur post heelpd me in my college assignment, If you can provide me - more details please email me. - corida je nejlepsi corida jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo - oooooo. - Jo a ještě ke koncertu, tak ten jsem bohužel chytla v Brně, kd - e s prominutím chcalo jak s...., pěkně nás to štvalo,ale jen - do doby než jste nastoupili, pak už to bylo jedno, byl to prost - opět MAZEC:-) - Corrida je super a nemůžu říct, který album je nej...mě nej - je asi Země plná trpaslíku, ale fakt to nejde říct nej..Jinak - jsem s váma zvládla pubertu, přivedla na vás svého choťe, s - tarší dcer vás brnká na kytaru a dvou letej syn valí všechny - hity prostě jste naše rodinná kapela a jste nej za tímto NEJ - si stojím:-) - kabát je proste najlepšia skupina nenachádzam slov ............ - ...................................A RYCHLO NOVE CD NASI CESKY BRA - TIA - KABATI JSOU NEJSKVĚLEJŠÍ KAPELA NA CELÍM SVĚTĚ. JEJICH PÍSN - IČKY MILUJU. - na koncerte v usti to bylo skveli.skvelej vyber pisnicek!!!!!!!!!! - !kabati jsou nejnejnejnej kapela na svete!!!!!!! - Terchova bola ok...chybalo mi tam zopar songov,ale inac parada.... - drzaim palce a ....v pekle sudy valej..... - na Terchovej ste boli užasni a perfektny vyber pesničiek ...klob - uk dolu.boli ste perfektní.....Milujem Vás -


Verunka 1992 - 26.08.2007, 16:27:27
Kabáti jsou nnnnneeeejjjjjjj-lepší skupina!!!!!!!!!!!!!!


davidv - 25.08.2007, 20:17:28
byl jsem v ostrave na kabatech


- 05.07.2007, 10:13:20
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď - Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Yo - ur post heelpd me in my college assignment, If you can provide me - more details please email me. - corida je nejlepsi corida jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo - oooooo. - Jo a ještě ke koncertu, tak ten jsem bohužel chytla v Brně, kd - e s prominutím chcalo jak s...., pěkně nás to štvalo,ale jen - do doby než jste nastoupili, pak už to bylo jedno, byl to prost - opět MAZEC:-) - Corrida je super a nemůžu říct, který album je nej...mě nej - je asi Země plná trpaslíku, ale fakt to nejde říct nej..Jinak - jsem s váma zvládla pubertu, přivedla na vás svého choťe, s - tarší dcer vás brnká na kytaru a dvou letej syn valí všechny - hity prostě jste naše rodinná kapela a jste nej za tímto NEJ - si stojím:-) - kabát je proste najlepšia skupina nenachádzam slov ............ - ...................................A RYCHLO NOVE CD NASI CESKY BRA - TIA - KABATI JSOU NEJSKVĚLEJŠÍ KAPELA NA CELÍM SVĚTĚ. JEJICH PÍSN - IČKY MILUJU. - na koncerte v usti to bylo skveli.skvelej vyber pisnicek!!!!!!!!!! - !kabati jsou nejnejnejnej kapela na svete!!!!!!! - Terchova bola ok...chybalo mi tam zopar songov,ale inac parada.... - drzaim palce a ....v pekle sudy valej..... - na Terchovej ste boli užasni a perfektny vyber pesničiek ...klob - uk dolu.boli ste perfektní.....Milujem Vás - too Mysicek: když to je popíková záležitost, proč to minule - teda vyhráli Lordi???? -


Mysicek - 26.06.2007, 13:04:30
Se1m sobě se divedm, že na tento předspěvek ještě odpovedde1 - m, ale nemůžu si pomoct. Je samozřejmě pvrdaou, že každfd, k - do se veřejně pokoušed o jakfdkoliv druh uměned mused bfdt př - ipraven na různe9 druhy kritiky. S tedm bych neměl vetšed probl - e9m a re1d si konstruktivned kritiku vyslechnu, i když to někdy - nened zcela předjemne9 holt patřed to k tomu všemu. V Ponorce - se mi zpedvalo špatně a vedm, že to muselo bfdt slyšet. Důvo - dem je čistě a pouze me1 nedostatečne1 předkoncertned předpra - va. Ale protože me1m re1d vfdzvy a běhy na dlouhou trať (jako j - e třeba zpěv+kytara) a vzhledem k tomu, že se nevzde1ve1m při - prvnedm (druhe9m, třetedm, ) nefaspěchu, neme1m naprosto v famy - slu jen tak pověsit na hřebedk něco, na čem už nějakfd ten p - e1tek docela tvrdě make1m. Co mi ale hlava tak trochu nebere je, - že pokud se tve1 kritika tfdke1 jen a pouze kapely Ruplex, jak pe - dšeš vfdše, potom se předmo vnucuje ote1zka, proč ji pedšeš - sem, na stre1nky kapely Shaker C.? - Chcel by som vedieť čo bolo motývom vzniku skladby Malá dáma - .Dík za odpoveď - Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Yo - ur post heelpd me in my college assignment, If you can provide me - more details please email me. - corida je nejlepsi corida jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo - oooooo. - Jo a ještě ke koncertu, tak ten jsem bohužel chytla v Brně, kd - e s prominutím chcalo jak s...., pěkně nás to štvalo,ale jen - do doby než jste nastoupili, pak už to bylo jedno, byl to prost - opět MAZEC:-) - Corrida je super a nemůžu říct, který album je nej...mě nej - je asi Země plná trpaslíku, ale fakt to nejde říct nej..Jinak - jsem s váma zvládla pubertu, přivedla na vás svého choťe, s - tarší dcer vás brnká na kytaru a dvou letej syn valí všechny - hity prostě jste naše rodinná kapela a jste nej za tímto NEJ - si stojím:-) - kabát je proste najlepšia skupina nenachádzam slov ............ - ...................................A RYCHLO NOVE CD NASI CESKY BRA - TIA - KABATI JSOU NEJSKVĚLEJŠÍ KAPELA NA CELÍM SVĚTĚ. JEJICH PÍSN - IČKY MILUJU. - na koncerte v usti to bylo skveli.skvelej vyber pisnicek!!!!!!!!!! - !kabati jsou nejnejnejnej kapela na svete!!!!!!! - Terchova bola ok...chybalo mi tam zopar songov,ale inac parada.... - drzaim palce a ....v pekle sudy valej..... - na Terchovej ste boli užasni a perfektny vyber pesničiek ...klob - uk dolu.boli ste perfektní.....Milujem Vás - too Mysicek: když to je popíková záležitost, proč to minule - teda vyhráli Lordi???? - Na tom Eurovision neměli šanci vyhrát bo to je taková popíká - řská soutěž ale jinak KABÁT 4ever!!!!! -Stránka: 123Další ►