rozhovor

Kabát chce žít naplno

Když jsem vám volala, překvapilo mě, že jste byl v devět ráno v posilovně. Tam chodíte pravidelně?
,,Třikrát týdně po ránu. Začal jsem všeobecným tréninkem, aby se tělo trochu sesadilo dohromady, a teď už s trenérem Pepíkem Rácem bereme přímo určitý partie, aby tělo dostávalo určitý tvar. Přece tam nebudu chodit dva roky jenom tak. Jasně, že chci, aby to bylo vidět -proto to dělám a proto dělámi tu muziku."

A baví vás to, nebo si říkáte, že musíte, když jste známý?
,,Říkám si, že musím, ale nevadí mi to. Mám tam partu lidí, je to sranda. Člověk se vykecá, s trenérem probíráme, co kdo zažil, mezitím cvičím, on na mě řve. Kdyby mi posilovna vadila, nešel bych do ní. Nedělám nic, co by mi zbytečně komplikovalo cestu životem. Myslím si, že člověk by to tady měl hlavně užít, ne si ze života dělat peklo, který ho čekámožná potom. Nebo jestli je tohle peklo? Fakt nevím."

Když už chodíte do posilovny, žijete taky zdravě?
,,Pepík Rác mi pořád nadává, že nežiju zdravě. Když jsem mu onehdá řekl, že jsem měl k snídani větrník, tak ho málem odvezli. Když jsem totiž zjistil, co bych měl jíst, abych zdravě žil, odmítl jsem to. Nějaký ovesný vločky ve čtyřiceti letech, nezlobte se na mě, to ani náhodou, ale přece jen si životosprávu hlídám."

A co kluci z kapely? Dobírají si vás za to, nebo do té posilovny chodí taky?
,,Během devadesátiminutového koncertu ztratím dvě až tři kila váhy. Kdybych nebyl trénovanej, po třech koncertech mě trefí. A to by nikdo z nich snad nechtěl."

Zdroj: PrávoKomentáře:

Kabát chce žít naplno.

Jméno:  
E-mail:  


JCKk6qTqEWx - 17.12.2015, 17:25:12
Ha, dedky :) Je1 siředkala, jestli zase nespe1chal něco Eric Par - tridge, kterfdžto spe1chal Shakespeare s Bawdy, což je knedžeč - ka, ktere1 rozebedre1 zase sexue1lned nare1žky v dedlech Shakespe - ara... *loupe očkem, kde by si tu pckuibali mohla sehnat* :) -


FDAQZhqK - 15.09.2012, 05:15:52
Ha, dedky :) Je1 siředkala, jestli zase nespe1chal něco Eric Par - tridge, kterfdžto spe1chal Shakespeare s Bawdy, což je knedžeč - ka, ktere1 rozebedre1 zase sexue1lned nare1žky v dedlech Shakespe - ara... *loupe očkem, kde by si tu pckuibali mohla sehnat* :) - Ano to byly časy, nicme9ně je1 jsem ste1le hubenfd a kre1snfd. A - jakže se jmenoval ten heudbnedk co vyhre1l to kompo? Ten nejlep - ed muzikant? Flow? Nebo tak nějak, ne?Odpovědět -