rozhovor

O fanoušcích a podzimních koncertech

- (01.09.2010)

Rozhovor s manažerem Kabátu, Radkem Havlíčkem.

Ahoj Radku, na obou neoficiálních kabátích webech a na oficiálním fanklubovém se objevily nepotvrzené informace o chystaných koncertech kapely Kabát. Protože máš tuto činnost pod kontrolou ty, můžeš nám situaci osvětlit a odpovědět na pár otázek, které fanoušky nejvíc zajímají?
Ahoj, jistě. Ptej se.

Nejdřív snad ty sobotní Holešovice, vypadá to na těžce privátní akci…
Jasně. Podívej se, já nechci slyšet termín privátní akce. To pak vypadá, že jde o nějakou žranici a to není pravda. Je to tak, že Kabát zahraje na akci, která je naprosto specifická, říkejme tomu specifický koncert, protože je pro specifickou skupinu lidí.

Ano, o tom se cosi ví, ale přesto se fanoušci ptají, jak jsou vstupenky na tuto akci distribuované a jak se k nim mohou dostat.
Vstupenky v běžné prodejní síti nedostaneš, protože jsou zdarma. A jak si je distribuují ti, kteří je obdrželi, tj. členové Integrovaného záchranného systému, zkrátka hasiči, policisté, městští policajti a zdravotníci. Šlo to na fakultní nemocnice, dopravní podniky, to je jen a jen jejich věc. Záměr kapely je jasnej. Ten nápad už nějakou dobu plánujeme, takže to není žádná hurá akce. Šlo o to, zahrát lidem, co se nějakým způsobem starají a pomáhají druhým. Ať už to bylo teď aktuálně v období povodní nebo jindy, třeba i na našich akcích, protože nám pomáhají zajišťovat jejich průběh a kolikrát to opravdu není žádná prdel.

Teď bych nechtěl, aby to vyznělo, že je to pro oběti povodní. O ty se má postarat stát a ne kapela Kabát. Proto jsme nic nekomentovali předem, protože tak jako se to profláklo na fanouškovských webech, tak by se objevily titulky v novinách, kde by to vyznělo zase jen tak, že si Kabát honí body na neštěstí jinejch. A o to rozhodně nestojíme.

...tak tomu ve spojení s Kabátem rozumím. Tím víc mě pak mrzí, že chybí info i mezi kabátími fanoušky a zbytečně pak dochází ke spekulacím.
Tak k tomu ti řeknu jediné. Občas jsem se na těch webech pohyboval a diskuzi pročítal. A můžu ti říct, že se mi chtělo kolikrát zvracet, jak se někteří fanoušci vyjadřují o své kapele. Mezi s sebou tam diskutuje maximálně dvacet lidí, co evidentně nemají nic na práci, jen se navzájem urážet a kydat špínu na kapelu, který údajně fanděj. S takovýma lidma nemám chuť se bavit a vůbec jim cokoli říkat, protože je to evidentně zbytečný. Jsou to fanatici a je mi jich líto. Ale jsou to taky fanoušci, já vím… jenže jsem přesvedčenej, že jich je tak jedno promile z těch, který jsou normální, ale tihle jim to kazí. Jenže je demokracie a každej si může říkat, co chce. Takže si v tom každej musí vybrat to své.

Já to vidím stejně, ale pořád si myslím, že těch informací o kapele by mělo být víc. Zvlášť když jde o takové zásadní počiny.
Podívej, kapela všem, kterým chtěla zahrát, rozeslala dopisy, kde velmi dobře vysvětluje své důvody pro svoje rozhodnutí. Na oficiálním webu se po skončení objeví článek, kterej obě ty akce zhodnotí, a myslím, že každej normální člověk tomu bude rozumět. A kdo ne, má prostě smůlu. Kapela takového formátu s dvacetiletou historií má právo na svá rozhodnutí a nepotřebuje se nikoho ptát, jestli může udělat tohle nebo něco jiného. A v tomhle konkrétním případě Kabát nestojí o popularitu, kterou snadno někdo překroutí v něco, co není pravda.

Zmínil jsi ještě jednu akci. Je to vystoupení Kabátu na Oslavách Prahy 10, 10.10.2010?
Ano, oslavy Prahy 10 patří k mega akcím, kde ale nevystupuje jen Kabát. Znovu opakuji, i tenhle koncert je poděkování Kabátu lidem, kteří nám vždycky vycházeli vstříc už při pořádání akcí v Edenu v minulosti a má to stejný podtext, jako teď ty Holešovice. Jsou to prostě koncerty mimo rámec našich letošních akcí a budeme rádi, když je tak fanoušci budou brát. Letos se nám navíc zalíbilo to magický datum 10.10.2010, Praha 10. Systém je stejnej, lístky se nedistribuují do prodeje, jsou zdarma a nárok na dva ks má každý, kdo přinese občanku, kde bude mít zapsaný trvalý pobyt v Praze 10. Takže se tam na ten druhej lístek může samozřejmě dostat v podstatě kdokoli, jen bych byl naštvanej, když bych se dozvěděl, že to někdo někde prodává. Totéž platí i pro to výstaviště teď v sobotu, jen s tím rozdílem, že by to fakt mělo být pro lidi, co s těmito složkami mají aspoň něco společného. Samozřejmě, že se tam vždycky dostane procento lidí, který ty lístky nějak získá jinak, ale to je jedno, ať je tam kdo chce, jen v případě prodeje těchto vstupenek bych byl fakt naštvanej a když bych se o tom konkrétně dozvěděl, jsem schopnej si toho člověka osobně chytit. Tohle mi opravdu vadí a považuji to za prasárnu.

Ještě k Praze 10 - to už bude v hale, že?
V  hokejové hale Slavie, takže počet lístků bude omezen kapacitou. Narozdíl od Holešovic, ty budou tak pro dvanáct tisíc lidí.

Kdo se nedostane teď, ať vydrží a počká si na jaro. Na podzim (2010 - pozn. aut.), když to dobře dopadne, vyjde nová deska a na jaře se uvidíme v halách, to už nebude dlouho trvat. Kdo si počká, bude se mít na co těšit.

No však taky nic jinýho neděláme, než čekáme a těšíme se! Tak ať to všechno dobře dopadne a ať se daří.
Díky, díky. Jsem rád, že jsem tě slyšel.

Evita, Fanklub Kabát, o.s.Komentáře:

O fanoušcích a podzimních koncertech

Jméno:  
E-mail:  


VskyNi0A3 - 17.12.2015, 16:53:10
Rehabilitačne9 pomf4cky, ktorfdch falohou je napraviť, upvariť - orge1novfd defekt alebo čiastočne alebo faplne obnoviť funkciu - chorobou postihnute9ho orge1nu. Druhy a postupy rehabilite1cie ze1 - visia vždy od toho, čo je potrebne9 urobiť v prospech postihnut - e9ho. Ak ide o telesne postihnute9 dieťa, je potrebne9 ho lieči - , vychove1vať, pripravovať na zaradenie do spoločnosti, ide te - da o komplexnfa rehabilite1ciu. Patria sem rf4zne kliny, matrace, - molitanove9 kocky, kolieska, valčeky, suche9 baze9ny, plastove9 p - reliezky, ske1kacie lopty, rf4zne mase1žne ležadle1 a pod. -


NGfAAMLAcpEkWAlX - 13.09.2012, 19:14:31
Rehabilitačne9 pomf4cky, ktorfdch falohou je napraviť, upvariť - orge1novfd defekt alebo čiastočne alebo faplne obnoviť funkciu - chorobou postihnute9ho orge1nu. Druhy a postupy rehabilite1cie ze1 - visia vždy od toho, čo je potrebne9 urobiť v prospech postihnut - e9ho. Ak ide o telesne postihnute9 dieťa, je potrebne9 ho lieči - , vychove1vať, pripravovať na zaradenie do spoločnosti, ide te - da o komplexnfa rehabilite1ciu. Patria sem rf4zne kliny, matrace, - molitanove9 kocky, kolieska, valčeky, suche9 baze9ny, plastove9 p - reliezky, ske1kacie lopty, rf4zne mase1žne ležadle1 a pod. - A medsto aby vytvořili uživatelsky sfnndad způsob ne1kupu a man - ipulace s knhmaii, tak se zaměřujed na likvidaci nezlikvidovatel - ne9ho.Ale situace se pomalu měned. Nede1vno za mnou přišel jede - n zne1mfd, že slyšel, že se de1 koupit nějake9 zaředzened, do - ktere9ho se dajed nahre1t knihy a že by to chtěl pro ženu. Zro - vna Amazon uvedl nove9 Kindly, tak si objednal Kindle 4. Několik - knih, ktere9 nemohli nikde sehnat jsem našel na internetu, pak js - em jim uke1zal palm knihy zadarmo a založil fačet na palmknihy.c - z, kde si hned několik knedžek objednali. Jedna vlaštovka jaro - neděle1, ale řekl bych, že je medč skoro na straně vydavate - lů. -


Jirka - 26.01.2011, 15:13:24
Rehabilitačne9 pomf4cky, ktorfdch falohou je napraviť, upvariť - orge1novfd defekt alebo čiastočne alebo faplne obnoviť funkciu - chorobou postihnute9ho orge1nu. Druhy a postupy rehabilite1cie ze1 - visia vždy od toho, čo je potrebne9 urobiť v prospech postihnut - e9ho. Ak ide o telesne postihnute9 dieťa, je potrebne9 ho lieči - , vychove1vať, pripravovať na zaradenie do spoločnosti, ide te - da o komplexnfa rehabilite1ciu. Patria sem rf4zne kliny, matrace, - molitanove9 kocky, kolieska, valčeky, suche9 baze9ny, plastove9 p - reliezky, ske1kacie lopty, rf4zne mase1žne ležadle1 a pod. - A medsto aby vytvořili uživatelsky sfnndad způsob ne1kupu a man - ipulace s knhmaii, tak se zaměřujed na likvidaci nezlikvidovatel - ne9ho.Ale situace se pomalu měned. Nede1vno za mnou přišel jede - n zne1mfd, že slyšel, že se de1 koupit nějake9 zaředzened, do - ktere9ho se dajed nahre1t knihy a že by to chtěl pro ženu. Zro - vna Amazon uvedl nove9 Kindly, tak si objednal Kindle 4. Několik - knih, ktere9 nemohli nikde sehnat jsem našel na internetu, pak js - em jim uke1zal palm knihy zadarmo a založil fačet na palmknihy.c - z, kde si hned několik knedžek objednali. Jedna vlaštovka jaro - neděle1, ale řekl bych, že je medč skoro na straně vydavate - lů. - Opravdu už nechci kalit vodu. Už se k tomu skutečně nechci vra - cet. Ale pro úplnost sem kopíruji můj komentář k tomuto člá - nku z kabat-fans, který rozpoutal diskuzi, na kterou reagoval i p - an Milan Špalek (dík moc).
Ještě ke koncertu pro Prahu - 10 - nakonec byl z předvolebního týdne přeložen na prosinec. - Politikům se nepodařilo Kabát zneužít.

Jirka - Novotný, 1.9.2010
Především VELKÝ dík Evitě za rozho - vor s panem Havlíčkem. Otevřel mi oči.
Nevím, kde Kab - ti pana Havlíčka sehnali. Ale jeho služba mé oblíbené kapel - e je vskutku medvědí.
Za prvé: jak si může dovolit ř - ci, že na webech diskutuje maximálně dvacet fanoušků, jsou t - o fanatici a kydají špínu na kapelu? A to – i kdyby si to mys - lel. Za druhé: jak může nejpopulárnější česká kapela vyst - oupit doma jen jednou za rok na festivalu a pak účinkovat na akc - ích pro vybrané skupiny lidí (integrovaný systém, Praha 10)? - A tam by navíc pan manažer opravdové fanoušky jen nerad viděl - . Za třetí: jak to, že stále ještě nefunguje internetový ob - chod? Už měl bez problémů prodávat nejmíň od Suma sumárum. - Za čtvrté: jak to, že nefunguje oficiální web? To je hlavní - důvod, proč je kolem činnosti Kabátů tolik dohadů, poloprav - d i pomluv.
Pan Havlíček příliš spoléhá na to, že n - ás Kabáti na svém připravovaném CD zase rozeberou svou skvěl - ou muzikou a geniálními Milanovými texty. Ale image muzikantsk - pokory, jak ji vidím třeba u Divokého Bila, Čechomoru či t - eba skupiny Brutus, zde chybí.
Jen doufám, že se pan Ha - vlíček po přečtení mého příspěvku skutečně pozvracel.
Špalek, 2.9.2010
Rušim embargo!
Nap - šu to zjednodušeně.Kabát něco slíbil aby mohl udělat konce - rt k 20 letum fungování a teď to plní.Druhej koncert není pro - úředníky ale pro normální lidi(i když úředník je taky no - rmální člověk... počítám) v rámci oslav dnů Prahy 10 taky - slib.Mimochodem nevim proč by jsme měli utajovat nebo naopak re - klamovat koncert pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10 kd - yž je to pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10.
K - tomu hraní:Když Kabát hraje tak se řiká hrajou furt to samý - ,když nehraje ,kurva proč nehrajou.Tak co s tim?
Mimochod - em máme desítky nabídek hrát na všech možných rautech(velk - firmy,banky,soukromý večírky atd)a neděláme to,ani dělat n - ebudem což většina pokorných kapel říct nemúže.Je fakt že - máme za koncert jiný prachy než oni tak že si můžem tenhle - komfort dovolit.To že moc nekomunikujeme s fanouškama po netu je - bohužel pravda ale víte jak je to ze starejma psama,tak sory. (Někteří z nás dokonce tuhle ďáblovu skřínku nepouž - ívaj!!)
K nový desce:Píšu,píšu a trhám.Ono to neni j - en o textech, je to jako porod .Tlak velkej, očekávání taky a - na zakázku nedělám.
Kdo to zkusil ví že to nejde napl - novat.
Koho jsem nasral tomu se omlouvám, bez vás bych - ral brouky!!
čuzz
-


Jana - 10.11.2010, 21:58:05
Rehabilitačne9 pomf4cky, ktorfdch falohou je napraviť, upvariť - orge1novfd defekt alebo čiastočne alebo faplne obnoviť funkciu - chorobou postihnute9ho orge1nu. Druhy a postupy rehabilite1cie ze1 - visia vždy od toho, čo je potrebne9 urobiť v prospech postihnut - e9ho. Ak ide o telesne postihnute9 dieťa, je potrebne9 ho lieči - , vychove1vať, pripravovať na zaradenie do spoločnosti, ide te - da o komplexnfa rehabilite1ciu. Patria sem rf4zne kliny, matrace, - molitanove9 kocky, kolieska, valčeky, suche9 baze9ny, plastove9 p - reliezky, ske1kacie lopty, rf4zne mase1žne ležadle1 a pod. - A medsto aby vytvořili uživatelsky sfnndad způsob ne1kupu a man - ipulace s knhmaii, tak se zaměřujed na likvidaci nezlikvidovatel - ne9ho.Ale situace se pomalu měned. Nede1vno za mnou přišel jede - n zne1mfd, že slyšel, že se de1 koupit nějake9 zaředzened, do - ktere9ho se dajed nahre1t knihy a že by to chtěl pro ženu. Zro - vna Amazon uvedl nove9 Kindly, tak si objednal Kindle 4. Několik - knih, ktere9 nemohli nikde sehnat jsem našel na internetu, pak js - em jim uke1zal palm knihy zadarmo a založil fačet na palmknihy.c - z, kde si hned několik knedžek objednali. Jedna vlaštovka jaro - neděle1, ale řekl bych, že je medč skoro na straně vydavate - lů. - Opravdu už nechci kalit vodu. Už se k tomu skutečně nechci vra - cet. Ale pro úplnost sem kopíruji můj komentář k tomuto člá - nku z kabat-fans, který rozpoutal diskuzi, na kterou reagoval i p - an Milan Špalek (dík moc).
Ještě ke koncertu pro Prahu - 10 - nakonec byl z předvolebního týdne přeložen na prosinec. - Politikům se nepodařilo Kabát zneužít.

Jirka - Novotný, 1.9.2010
Především VELKÝ dík Evitě za rozho - vor s panem Havlíčkem. Otevřel mi oči.
Nevím, kde Kab - ti pana Havlíčka sehnali. Ale jeho služba mé oblíbené kapel - e je vskutku medvědí.
Za prvé: jak si může dovolit ř - ci, že na webech diskutuje maximálně dvacet fanoušků, jsou t - o fanatici a kydají špínu na kapelu? A to – i kdyby si to mys - lel. Za druhé: jak může nejpopulárnější česká kapela vyst - oupit doma jen jednou za rok na festivalu a pak účinkovat na akc - ích pro vybrané skupiny lidí (integrovaný systém, Praha 10)? - A tam by navíc pan manažer opravdové fanoušky jen nerad viděl - . Za třetí: jak to, že stále ještě nefunguje internetový ob - chod? Už měl bez problémů prodávat nejmíň od Suma sumárum. - Za čtvrté: jak to, že nefunguje oficiální web? To je hlavní - důvod, proč je kolem činnosti Kabátů tolik dohadů, poloprav - d i pomluv.
Pan Havlíček příliš spoléhá na to, že n - ás Kabáti na svém připravovaném CD zase rozeberou svou skvěl - ou muzikou a geniálními Milanovými texty. Ale image muzikantsk - pokory, jak ji vidím třeba u Divokého Bila, Čechomoru či t - eba skupiny Brutus, zde chybí.
Jen doufám, že se pan Ha - vlíček po přečtení mého příspěvku skutečně pozvracel.
Špalek, 2.9.2010
Rušim embargo!
Nap - šu to zjednodušeně.Kabát něco slíbil aby mohl udělat konce - rt k 20 letum fungování a teď to plní.Druhej koncert není pro - úředníky ale pro normální lidi(i když úředník je taky no - rmální člověk... počítám) v rámci oslav dnů Prahy 10 taky - slib.Mimochodem nevim proč by jsme měli utajovat nebo naopak re - klamovat koncert pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10 kd - yž je to pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10.
K - tomu hraní:Když Kabát hraje tak se řiká hrajou furt to samý - ,když nehraje ,kurva proč nehrajou.Tak co s tim?
Mimochod - em máme desítky nabídek hrát na všech možných rautech(velk - firmy,banky,soukromý večírky atd)a neděláme to,ani dělat n - ebudem což většina pokorných kapel říct nemúže.Je fakt že - máme za koncert jiný prachy než oni tak že si můžem tenhle - komfort dovolit.To že moc nekomunikujeme s fanouškama po netu je - bohužel pravda ale víte jak je to ze starejma psama,tak sory. (Někteří z nás dokonce tuhle ďáblovu skřínku nepouž - ívaj!!)
K nový desce:Píšu,píšu a trhám.Ono to neni j - en o textech, je to jako porod .Tlak velkej, očekávání taky a - na zakázku nedělám.
Kdo to zkusil ví že to nejde napl - novat.
Koho jsem nasral tomu se omlouvám, bez vás bych - ral brouky!!
čuzz
- Chtěla jsem se zeptat, kdy a kde plánujete koncerty a zda-li bud - e možné do Vánoc objednat nějaké lístky, protože bych to ch - těla darovat k Vánocům. Děkuji za odpověď :-) -


Honza - 08.09.2010, 12:24:12
Rehabilitačne9 pomf4cky, ktorfdch falohou je napraviť, upvariť - orge1novfd defekt alebo čiastočne alebo faplne obnoviť funkciu - chorobou postihnute9ho orge1nu. Druhy a postupy rehabilite1cie ze1 - visia vždy od toho, čo je potrebne9 urobiť v prospech postihnut - e9ho. Ak ide o telesne postihnute9 dieťa, je potrebne9 ho lieči - , vychove1vať, pripravovať na zaradenie do spoločnosti, ide te - da o komplexnfa rehabilite1ciu. Patria sem rf4zne kliny, matrace, - molitanove9 kocky, kolieska, valčeky, suche9 baze9ny, plastove9 p - reliezky, ske1kacie lopty, rf4zne mase1žne ležadle1 a pod. - A medsto aby vytvořili uživatelsky sfnndad způsob ne1kupu a man - ipulace s knhmaii, tak se zaměřujed na likvidaci nezlikvidovatel - ne9ho.Ale situace se pomalu měned. Nede1vno za mnou přišel jede - n zne1mfd, že slyšel, že se de1 koupit nějake9 zaředzened, do - ktere9ho se dajed nahre1t knihy a že by to chtěl pro ženu. Zro - vna Amazon uvedl nove9 Kindly, tak si objednal Kindle 4. Několik - knih, ktere9 nemohli nikde sehnat jsem našel na internetu, pak js - em jim uke1zal palm knihy zadarmo a založil fačet na palmknihy.c - z, kde si hned několik knedžek objednali. Jedna vlaštovka jaro - neděle1, ale řekl bych, že je medč skoro na straně vydavate - lů. - Opravdu už nechci kalit vodu. Už se k tomu skutečně nechci vra - cet. Ale pro úplnost sem kopíruji můj komentář k tomuto člá - nku z kabat-fans, který rozpoutal diskuzi, na kterou reagoval i p - an Milan Špalek (dík moc).
Ještě ke koncertu pro Prahu - 10 - nakonec byl z předvolebního týdne přeložen na prosinec. - Politikům se nepodařilo Kabát zneužít.

Jirka - Novotný, 1.9.2010
Především VELKÝ dík Evitě za rozho - vor s panem Havlíčkem. Otevřel mi oči.
Nevím, kde Kab - ti pana Havlíčka sehnali. Ale jeho služba mé oblíbené kapel - e je vskutku medvědí.
Za prvé: jak si může dovolit ř - ci, že na webech diskutuje maximálně dvacet fanoušků, jsou t - o fanatici a kydají špínu na kapelu? A to – i kdyby si to mys - lel. Za druhé: jak může nejpopulárnější česká kapela vyst - oupit doma jen jednou za rok na festivalu a pak účinkovat na akc - ích pro vybrané skupiny lidí (integrovaný systém, Praha 10)? - A tam by navíc pan manažer opravdové fanoušky jen nerad viděl - . Za třetí: jak to, že stále ještě nefunguje internetový ob - chod? Už měl bez problémů prodávat nejmíň od Suma sumárum. - Za čtvrté: jak to, že nefunguje oficiální web? To je hlavní - důvod, proč je kolem činnosti Kabátů tolik dohadů, poloprav - d i pomluv.
Pan Havlíček příliš spoléhá na to, že n - ás Kabáti na svém připravovaném CD zase rozeberou svou skvěl - ou muzikou a geniálními Milanovými texty. Ale image muzikantsk - pokory, jak ji vidím třeba u Divokého Bila, Čechomoru či t - eba skupiny Brutus, zde chybí.
Jen doufám, že se pan Ha - vlíček po přečtení mého příspěvku skutečně pozvracel.
Špalek, 2.9.2010
Rušim embargo!
Nap - šu to zjednodušeně.Kabát něco slíbil aby mohl udělat konce - rt k 20 letum fungování a teď to plní.Druhej koncert není pro - úředníky ale pro normální lidi(i když úředník je taky no - rmální člověk... počítám) v rámci oslav dnů Prahy 10 taky - slib.Mimochodem nevim proč by jsme měli utajovat nebo naopak re - klamovat koncert pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10 kd - yž je to pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10.
K - tomu hraní:Když Kabát hraje tak se řiká hrajou furt to samý - ,když nehraje ,kurva proč nehrajou.Tak co s tim?
Mimochod - em máme desítky nabídek hrát na všech možných rautech(velk - firmy,banky,soukromý večírky atd)a neděláme to,ani dělat n - ebudem což většina pokorných kapel říct nemúže.Je fakt že - máme za koncert jiný prachy než oni tak že si můžem tenhle - komfort dovolit.To že moc nekomunikujeme s fanouškama po netu je - bohužel pravda ale víte jak je to ze starejma psama,tak sory. (Někteří z nás dokonce tuhle ďáblovu skřínku nepouž - ívaj!!)
K nový desce:Píšu,píšu a trhám.Ono to neni j - en o textech, je to jako porod .Tlak velkej, očekávání taky a - na zakázku nedělám.
Kdo to zkusil ví že to nejde napl - novat.
Koho jsem nasral tomu se omlouvám, bez vás bych - ral brouky!!
čuzz
- Chtěla jsem se zeptat, kdy a kde plánujete koncerty a zda-li bud - e možné do Vánoc objednat nějaké lístky, protože bych to ch - těla darovat k Vánocům. Děkuji za odpověď :-) - stejně se divím Kabátům že se upsali ke konzertu rpo mr. Lipo - vského :D :D -


Lucka - 08.09.2010, 12:20:04
Rehabilitačne9 pomf4cky, ktorfdch falohou je napraviť, upvariť - orge1novfd defekt alebo čiastočne alebo faplne obnoviť funkciu - chorobou postihnute9ho orge1nu. Druhy a postupy rehabilite1cie ze1 - visia vždy od toho, čo je potrebne9 urobiť v prospech postihnut - e9ho. Ak ide o telesne postihnute9 dieťa, je potrebne9 ho lieči - , vychove1vať, pripravovať na zaradenie do spoločnosti, ide te - da o komplexnfa rehabilite1ciu. Patria sem rf4zne kliny, matrace, - molitanove9 kocky, kolieska, valčeky, suche9 baze9ny, plastove9 p - reliezky, ske1kacie lopty, rf4zne mase1žne ležadle1 a pod. - A medsto aby vytvořili uživatelsky sfnndad způsob ne1kupu a man - ipulace s knhmaii, tak se zaměřujed na likvidaci nezlikvidovatel - ne9ho.Ale situace se pomalu měned. Nede1vno za mnou přišel jede - n zne1mfd, že slyšel, že se de1 koupit nějake9 zaředzened, do - ktere9ho se dajed nahre1t knihy a že by to chtěl pro ženu. Zro - vna Amazon uvedl nove9 Kindly, tak si objednal Kindle 4. Několik - knih, ktere9 nemohli nikde sehnat jsem našel na internetu, pak js - em jim uke1zal palm knihy zadarmo a založil fačet na palmknihy.c - z, kde si hned několik knedžek objednali. Jedna vlaštovka jaro - neděle1, ale řekl bych, že je medč skoro na straně vydavate - lů. - Opravdu už nechci kalit vodu. Už se k tomu skutečně nechci vra - cet. Ale pro úplnost sem kopíruji můj komentář k tomuto člá - nku z kabat-fans, který rozpoutal diskuzi, na kterou reagoval i p - an Milan Špalek (dík moc).
Ještě ke koncertu pro Prahu - 10 - nakonec byl z předvolebního týdne přeložen na prosinec. - Politikům se nepodařilo Kabát zneužít.

Jirka - Novotný, 1.9.2010
Především VELKÝ dík Evitě za rozho - vor s panem Havlíčkem. Otevřel mi oči.
Nevím, kde Kab - ti pana Havlíčka sehnali. Ale jeho služba mé oblíbené kapel - e je vskutku medvědí.
Za prvé: jak si může dovolit ř - ci, že na webech diskutuje maximálně dvacet fanoušků, jsou t - o fanatici a kydají špínu na kapelu? A to – i kdyby si to mys - lel. Za druhé: jak může nejpopulárnější česká kapela vyst - oupit doma jen jednou za rok na festivalu a pak účinkovat na akc - ích pro vybrané skupiny lidí (integrovaný systém, Praha 10)? - A tam by navíc pan manažer opravdové fanoušky jen nerad viděl - . Za třetí: jak to, že stále ještě nefunguje internetový ob - chod? Už měl bez problémů prodávat nejmíň od Suma sumárum. - Za čtvrté: jak to, že nefunguje oficiální web? To je hlavní - důvod, proč je kolem činnosti Kabátů tolik dohadů, poloprav - d i pomluv.
Pan Havlíček příliš spoléhá na to, že n - ás Kabáti na svém připravovaném CD zase rozeberou svou skvěl - ou muzikou a geniálními Milanovými texty. Ale image muzikantsk - pokory, jak ji vidím třeba u Divokého Bila, Čechomoru či t - eba skupiny Brutus, zde chybí.
Jen doufám, že se pan Ha - vlíček po přečtení mého příspěvku skutečně pozvracel.
Špalek, 2.9.2010
Rušim embargo!
Nap - šu to zjednodušeně.Kabát něco slíbil aby mohl udělat konce - rt k 20 letum fungování a teď to plní.Druhej koncert není pro - úředníky ale pro normální lidi(i když úředník je taky no - rmální člověk... počítám) v rámci oslav dnů Prahy 10 taky - slib.Mimochodem nevim proč by jsme měli utajovat nebo naopak re - klamovat koncert pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10 kd - yž je to pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10.
K - tomu hraní:Když Kabát hraje tak se řiká hrajou furt to samý - ,když nehraje ,kurva proč nehrajou.Tak co s tim?
Mimochod - em máme desítky nabídek hrát na všech možných rautech(velk - firmy,banky,soukromý večírky atd)a neděláme to,ani dělat n - ebudem což většina pokorných kapel říct nemúže.Je fakt že - máme za koncert jiný prachy než oni tak že si můžem tenhle - komfort dovolit.To že moc nekomunikujeme s fanouškama po netu je - bohužel pravda ale víte jak je to ze starejma psama,tak sory. (Někteří z nás dokonce tuhle ďáblovu skřínku nepouž - ívaj!!)
K nový desce:Píšu,píšu a trhám.Ono to neni j - en o textech, je to jako porod .Tlak velkej, očekávání taky a - na zakázku nedělám.
Kdo to zkusil ví že to nejde napl - novat.
Koho jsem nasral tomu se omlouvám, bez vás bych - ral brouky!!
čuzz
- Chtěla jsem se zeptat, kdy a kde plánujete koncerty a zda-li bud - e možné do Vánoc objednat nějaké lístky, protože bych to ch - těla darovat k Vánocům. Děkuji za odpověď :-) - stejně se divím Kabátům že se upsali ke konzertu rpo mr. Lipo - vského :D :D - lísky na konzert kabátu pro Prahu 10 mám, ale stejně ty kkt vo - lit nebudu... zelen za barákem mi kopat nikdo nebude aby tam mohl - někdo zaparkovat kdo bude chtít piknikovat :D :D to pardoooon j - ako -


Vršovičák - 06.09.2010, 23:17:34
Rehabilitačne9 pomf4cky, ktorfdch falohou je napraviť, upvariť - orge1novfd defekt alebo čiastočne alebo faplne obnoviť funkciu - chorobou postihnute9ho orge1nu. Druhy a postupy rehabilite1cie ze1 - visia vždy od toho, čo je potrebne9 urobiť v prospech postihnut - e9ho. Ak ide o telesne postihnute9 dieťa, je potrebne9 ho lieči - , vychove1vať, pripravovať na zaradenie do spoločnosti, ide te - da o komplexnfa rehabilite1ciu. Patria sem rf4zne kliny, matrace, - molitanove9 kocky, kolieska, valčeky, suche9 baze9ny, plastove9 p - reliezky, ske1kacie lopty, rf4zne mase1žne ležadle1 a pod. - A medsto aby vytvořili uživatelsky sfnndad způsob ne1kupu a man - ipulace s knhmaii, tak se zaměřujed na likvidaci nezlikvidovatel - ne9ho.Ale situace se pomalu měned. Nede1vno za mnou přišel jede - n zne1mfd, že slyšel, že se de1 koupit nějake9 zaředzened, do - ktere9ho se dajed nahre1t knihy a že by to chtěl pro ženu. Zro - vna Amazon uvedl nove9 Kindly, tak si objednal Kindle 4. Několik - knih, ktere9 nemohli nikde sehnat jsem našel na internetu, pak js - em jim uke1zal palm knihy zadarmo a založil fačet na palmknihy.c - z, kde si hned několik knedžek objednali. Jedna vlaštovka jaro - neděle1, ale řekl bych, že je medč skoro na straně vydavate - lů. - Opravdu už nechci kalit vodu. Už se k tomu skutečně nechci vra - cet. Ale pro úplnost sem kopíruji můj komentář k tomuto člá - nku z kabat-fans, který rozpoutal diskuzi, na kterou reagoval i p - an Milan Špalek (dík moc).
Ještě ke koncertu pro Prahu - 10 - nakonec byl z předvolebního týdne přeložen na prosinec. - Politikům se nepodařilo Kabát zneužít.

Jirka - Novotný, 1.9.2010
Především VELKÝ dík Evitě za rozho - vor s panem Havlíčkem. Otevřel mi oči.
Nevím, kde Kab - ti pana Havlíčka sehnali. Ale jeho služba mé oblíbené kapel - e je vskutku medvědí.
Za prvé: jak si může dovolit ř - ci, že na webech diskutuje maximálně dvacet fanoušků, jsou t - o fanatici a kydají špínu na kapelu? A to – i kdyby si to mys - lel. Za druhé: jak může nejpopulárnější česká kapela vyst - oupit doma jen jednou za rok na festivalu a pak účinkovat na akc - ích pro vybrané skupiny lidí (integrovaný systém, Praha 10)? - A tam by navíc pan manažer opravdové fanoušky jen nerad viděl - . Za třetí: jak to, že stále ještě nefunguje internetový ob - chod? Už měl bez problémů prodávat nejmíň od Suma sumárum. - Za čtvrté: jak to, že nefunguje oficiální web? To je hlavní - důvod, proč je kolem činnosti Kabátů tolik dohadů, poloprav - d i pomluv.
Pan Havlíček příliš spoléhá na to, že n - ás Kabáti na svém připravovaném CD zase rozeberou svou skvěl - ou muzikou a geniálními Milanovými texty. Ale image muzikantsk - pokory, jak ji vidím třeba u Divokého Bila, Čechomoru či t - eba skupiny Brutus, zde chybí.
Jen doufám, že se pan Ha - vlíček po přečtení mého příspěvku skutečně pozvracel.
Špalek, 2.9.2010
Rušim embargo!
Nap - šu to zjednodušeně.Kabát něco slíbil aby mohl udělat konce - rt k 20 letum fungování a teď to plní.Druhej koncert není pro - úředníky ale pro normální lidi(i když úředník je taky no - rmální člověk... počítám) v rámci oslav dnů Prahy 10 taky - slib.Mimochodem nevim proč by jsme měli utajovat nebo naopak re - klamovat koncert pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10 kd - yž je to pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10.
K - tomu hraní:Když Kabát hraje tak se řiká hrajou furt to samý - ,když nehraje ,kurva proč nehrajou.Tak co s tim?
Mimochod - em máme desítky nabídek hrát na všech možných rautech(velk - firmy,banky,soukromý večírky atd)a neděláme to,ani dělat n - ebudem což většina pokorných kapel říct nemúže.Je fakt že - máme za koncert jiný prachy než oni tak že si můžem tenhle - komfort dovolit.To že moc nekomunikujeme s fanouškama po netu je - bohužel pravda ale víte jak je to ze starejma psama,tak sory. (Někteří z nás dokonce tuhle ďáblovu skřínku nepouž - ívaj!!)
K nový desce:Píšu,píšu a trhám.Ono to neni j - en o textech, je to jako porod .Tlak velkej, očekávání taky a - na zakázku nedělám.
Kdo to zkusil ví že to nejde napl - novat.
Koho jsem nasral tomu se omlouvám, bez vás bych - ral brouky!!
čuzz
- Chtěla jsem se zeptat, kdy a kde plánujete koncerty a zda-li bud - e možné do Vánoc objednat nějaké lístky, protože bych to ch - těla darovat k Vánocům. Děkuji za odpověď :-) - stejně se divím Kabátům že se upsali ke konzertu rpo mr. Lipo - vského :D :D - lísky na konzert kabátu pro Prahu 10 mám, ale stejně ty kkt vo - lit nebudu... zelen za barákem mi kopat nikdo nebude aby tam mohl - někdo zaparkovat kdo bude chtít piknikovat :D :D to pardoooon j - ako - Listky rozdává radnice Prahy 10 "zadarmo" na koncert, - který se koná týden před volbami. Z toho bych blil... -


Egy - 04.09.2010, 12:57:19
Rehabilitačne9 pomf4cky, ktorfdch falohou je napraviť, upvariť - orge1novfd defekt alebo čiastočne alebo faplne obnoviť funkciu - chorobou postihnute9ho orge1nu. Druhy a postupy rehabilite1cie ze1 - visia vždy od toho, čo je potrebne9 urobiť v prospech postihnut - e9ho. Ak ide o telesne postihnute9 dieťa, je potrebne9 ho lieči - , vychove1vať, pripravovať na zaradenie do spoločnosti, ide te - da o komplexnfa rehabilite1ciu. Patria sem rf4zne kliny, matrace, - molitanove9 kocky, kolieska, valčeky, suche9 baze9ny, plastove9 p - reliezky, ske1kacie lopty, rf4zne mase1žne ležadle1 a pod. - A medsto aby vytvořili uživatelsky sfnndad způsob ne1kupu a man - ipulace s knhmaii, tak se zaměřujed na likvidaci nezlikvidovatel - ne9ho.Ale situace se pomalu měned. Nede1vno za mnou přišel jede - n zne1mfd, že slyšel, že se de1 koupit nějake9 zaředzened, do - ktere9ho se dajed nahre1t knihy a že by to chtěl pro ženu. Zro - vna Amazon uvedl nove9 Kindly, tak si objednal Kindle 4. Několik - knih, ktere9 nemohli nikde sehnat jsem našel na internetu, pak js - em jim uke1zal palm knihy zadarmo a založil fačet na palmknihy.c - z, kde si hned několik knedžek objednali. Jedna vlaštovka jaro - neděle1, ale řekl bych, že je medč skoro na straně vydavate - lů. - Opravdu už nechci kalit vodu. Už se k tomu skutečně nechci vra - cet. Ale pro úplnost sem kopíruji můj komentář k tomuto člá - nku z kabat-fans, který rozpoutal diskuzi, na kterou reagoval i p - an Milan Špalek (dík moc).
Ještě ke koncertu pro Prahu - 10 - nakonec byl z předvolebního týdne přeložen na prosinec. - Politikům se nepodařilo Kabát zneužít.

Jirka - Novotný, 1.9.2010
Především VELKÝ dík Evitě za rozho - vor s panem Havlíčkem. Otevřel mi oči.
Nevím, kde Kab - ti pana Havlíčka sehnali. Ale jeho služba mé oblíbené kapel - e je vskutku medvědí.
Za prvé: jak si může dovolit ř - ci, že na webech diskutuje maximálně dvacet fanoušků, jsou t - o fanatici a kydají špínu na kapelu? A to – i kdyby si to mys - lel. Za druhé: jak může nejpopulárnější česká kapela vyst - oupit doma jen jednou za rok na festivalu a pak účinkovat na akc - ích pro vybrané skupiny lidí (integrovaný systém, Praha 10)? - A tam by navíc pan manažer opravdové fanoušky jen nerad viděl - . Za třetí: jak to, že stále ještě nefunguje internetový ob - chod? Už měl bez problémů prodávat nejmíň od Suma sumárum. - Za čtvrté: jak to, že nefunguje oficiální web? To je hlavní - důvod, proč je kolem činnosti Kabátů tolik dohadů, poloprav - d i pomluv.
Pan Havlíček příliš spoléhá na to, že n - ás Kabáti na svém připravovaném CD zase rozeberou svou skvěl - ou muzikou a geniálními Milanovými texty. Ale image muzikantsk - pokory, jak ji vidím třeba u Divokého Bila, Čechomoru či t - eba skupiny Brutus, zde chybí.
Jen doufám, že se pan Ha - vlíček po přečtení mého příspěvku skutečně pozvracel.
Špalek, 2.9.2010
Rušim embargo!
Nap - šu to zjednodušeně.Kabát něco slíbil aby mohl udělat konce - rt k 20 letum fungování a teď to plní.Druhej koncert není pro - úředníky ale pro normální lidi(i když úředník je taky no - rmální člověk... počítám) v rámci oslav dnů Prahy 10 taky - slib.Mimochodem nevim proč by jsme měli utajovat nebo naopak re - klamovat koncert pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10 kd - yž je to pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10.
K - tomu hraní:Když Kabát hraje tak se řiká hrajou furt to samý - ,když nehraje ,kurva proč nehrajou.Tak co s tim?
Mimochod - em máme desítky nabídek hrát na všech možných rautech(velk - firmy,banky,soukromý večírky atd)a neděláme to,ani dělat n - ebudem což většina pokorných kapel říct nemúže.Je fakt že - máme za koncert jiný prachy než oni tak že si můžem tenhle - komfort dovolit.To že moc nekomunikujeme s fanouškama po netu je - bohužel pravda ale víte jak je to ze starejma psama,tak sory. (Někteří z nás dokonce tuhle ďáblovu skřínku nepouž - ívaj!!)
K nový desce:Píšu,píšu a trhám.Ono to neni j - en o textech, je to jako porod .Tlak velkej, očekávání taky a - na zakázku nedělám.
Kdo to zkusil ví že to nejde napl - novat.
Koho jsem nasral tomu se omlouvám, bez vás bych - ral brouky!!
čuzz
- Chtěla jsem se zeptat, kdy a kde plánujete koncerty a zda-li bud - e možné do Vánoc objednat nějaké lístky, protože bych to ch - těla darovat k Vánocům. Děkuji za odpověď :-) - stejně se divím Kabátům že se upsali ke konzertu rpo mr. Lipo - vského :D :D - lísky na konzert kabátu pro Prahu 10 mám, ale stejně ty kkt vo - lit nebudu... zelen za barákem mi kopat nikdo nebude aby tam mohl - někdo zaparkovat kdo bude chtít piknikovat :D :D to pardoooon j - ako - Listky rozdává radnice Prahy 10 "zadarmo" na koncert, - který se koná týden před volbami. Z toho bych blil... - Prosím o bližší info ke koncertu v Holešovicích. Jdeme s kol - egy, ale ke mě se toho moc nedostalo, např. zda-li bude koncert - venku, trvání koncertu asi :) a také další program. Děkuji m - nohokrát. Pokud je to problém uvádět veřejně, tak mě prosí - m vyrozumte e-mailem. tuningxboss@seznam.cz DĚKUJI. -


- 02.09.2010, 13:19:38
Rehabilitačne9 pomf4cky, ktorfdch falohou je napraviť, upvariť - orge1novfd defekt alebo čiastočne alebo faplne obnoviť funkciu - chorobou postihnute9ho orge1nu. Druhy a postupy rehabilite1cie ze1 - visia vždy od toho, čo je potrebne9 urobiť v prospech postihnut - e9ho. Ak ide o telesne postihnute9 dieťa, je potrebne9 ho lieči - , vychove1vať, pripravovať na zaradenie do spoločnosti, ide te - da o komplexnfa rehabilite1ciu. Patria sem rf4zne kliny, matrace, - molitanove9 kocky, kolieska, valčeky, suche9 baze9ny, plastove9 p - reliezky, ske1kacie lopty, rf4zne mase1žne ležadle1 a pod. - A medsto aby vytvořili uživatelsky sfnndad způsob ne1kupu a man - ipulace s knhmaii, tak se zaměřujed na likvidaci nezlikvidovatel - ne9ho.Ale situace se pomalu měned. Nede1vno za mnou přišel jede - n zne1mfd, že slyšel, že se de1 koupit nějake9 zaředzened, do - ktere9ho se dajed nahre1t knihy a že by to chtěl pro ženu. Zro - vna Amazon uvedl nove9 Kindly, tak si objednal Kindle 4. Několik - knih, ktere9 nemohli nikde sehnat jsem našel na internetu, pak js - em jim uke1zal palm knihy zadarmo a založil fačet na palmknihy.c - z, kde si hned několik knedžek objednali. Jedna vlaštovka jaro - neděle1, ale řekl bych, že je medč skoro na straně vydavate - lů. - Opravdu už nechci kalit vodu. Už se k tomu skutečně nechci vra - cet. Ale pro úplnost sem kopíruji můj komentář k tomuto člá - nku z kabat-fans, který rozpoutal diskuzi, na kterou reagoval i p - an Milan Špalek (dík moc).
Ještě ke koncertu pro Prahu - 10 - nakonec byl z předvolebního týdne přeložen na prosinec. - Politikům se nepodařilo Kabát zneužít.

Jirka - Novotný, 1.9.2010
Především VELKÝ dík Evitě za rozho - vor s panem Havlíčkem. Otevřel mi oči.
Nevím, kde Kab - ti pana Havlíčka sehnali. Ale jeho služba mé oblíbené kapel - e je vskutku medvědí.
Za prvé: jak si může dovolit ř - ci, že na webech diskutuje maximálně dvacet fanoušků, jsou t - o fanatici a kydají špínu na kapelu? A to – i kdyby si to mys - lel. Za druhé: jak může nejpopulárnější česká kapela vyst - oupit doma jen jednou za rok na festivalu a pak účinkovat na akc - ích pro vybrané skupiny lidí (integrovaný systém, Praha 10)? - A tam by navíc pan manažer opravdové fanoušky jen nerad viděl - . Za třetí: jak to, že stále ještě nefunguje internetový ob - chod? Už měl bez problémů prodávat nejmíň od Suma sumárum. - Za čtvrté: jak to, že nefunguje oficiální web? To je hlavní - důvod, proč je kolem činnosti Kabátů tolik dohadů, poloprav - d i pomluv.
Pan Havlíček příliš spoléhá na to, že n - ás Kabáti na svém připravovaném CD zase rozeberou svou skvěl - ou muzikou a geniálními Milanovými texty. Ale image muzikantsk - pokory, jak ji vidím třeba u Divokého Bila, Čechomoru či t - eba skupiny Brutus, zde chybí.
Jen doufám, že se pan Ha - vlíček po přečtení mého příspěvku skutečně pozvracel.
Špalek, 2.9.2010
Rušim embargo!
Nap - šu to zjednodušeně.Kabát něco slíbil aby mohl udělat konce - rt k 20 letum fungování a teď to plní.Druhej koncert není pro - úředníky ale pro normální lidi(i když úředník je taky no - rmální člověk... počítám) v rámci oslav dnů Prahy 10 taky - slib.Mimochodem nevim proč by jsme měli utajovat nebo naopak re - klamovat koncert pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10 kd - yž je to pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10.
K - tomu hraní:Když Kabát hraje tak se řiká hrajou furt to samý - ,když nehraje ,kurva proč nehrajou.Tak co s tim?
Mimochod - em máme desítky nabídek hrát na všech možných rautech(velk - firmy,banky,soukromý večírky atd)a neděláme to,ani dělat n - ebudem což většina pokorných kapel říct nemúže.Je fakt že - máme za koncert jiný prachy než oni tak že si můžem tenhle - komfort dovolit.To že moc nekomunikujeme s fanouškama po netu je - bohužel pravda ale víte jak je to ze starejma psama,tak sory. (Někteří z nás dokonce tuhle ďáblovu skřínku nepouž - ívaj!!)
K nový desce:Píšu,píšu a trhám.Ono to neni j - en o textech, je to jako porod .Tlak velkej, očekávání taky a - na zakázku nedělám.
Kdo to zkusil ví že to nejde napl - novat.
Koho jsem nasral tomu se omlouvám, bez vás bych - ral brouky!!
čuzz
- Chtěla jsem se zeptat, kdy a kde plánujete koncerty a zda-li bud - e možné do Vánoc objednat nějaké lístky, protože bych to ch - těla darovat k Vánocům. Děkuji za odpověď :-) - stejně se divím Kabátům že se upsali ke konzertu rpo mr. Lipo - vského :D :D - lísky na konzert kabátu pro Prahu 10 mám, ale stejně ty kkt vo - lit nebudu... zelen za barákem mi kopat nikdo nebude aby tam mohl - někdo zaparkovat kdo bude chtít piknikovat :D :D to pardoooon j - ako - Listky rozdává radnice Prahy 10 "zadarmo" na koncert, - který se koná týden před volbami. Z toho bych blil... - Prosím o bližší info ke koncertu v Holešovicích. Jdeme s kol - egy, ale ke mě se toho moc nedostalo, např. zda-li bude koncert - venku, trvání koncertu asi :) a také další program. Děkuji m - nohokrát. Pokud je to problém uvádět veřejně, tak mě prosí - m vyrozumte e-mailem. tuningxboss@seznam.cz DĚKUJI. - Katko, vydržte, začátkem týdne budeme vědět víc a info zve - ejníme tady na stránkách:-) -


Katka - 02.09.2010, 11:50:04
Rehabilitačne9 pomf4cky, ktorfdch falohou je napraviť, upvariť - orge1novfd defekt alebo čiastočne alebo faplne obnoviť funkciu - chorobou postihnute9ho orge1nu. Druhy a postupy rehabilite1cie ze1 - visia vždy od toho, čo je potrebne9 urobiť v prospech postihnut - e9ho. Ak ide o telesne postihnute9 dieťa, je potrebne9 ho lieči - , vychove1vať, pripravovať na zaradenie do spoločnosti, ide te - da o komplexnfa rehabilite1ciu. Patria sem rf4zne kliny, matrace, - molitanove9 kocky, kolieska, valčeky, suche9 baze9ny, plastove9 p - reliezky, ske1kacie lopty, rf4zne mase1žne ležadle1 a pod. - A medsto aby vytvořili uživatelsky sfnndad způsob ne1kupu a man - ipulace s knhmaii, tak se zaměřujed na likvidaci nezlikvidovatel - ne9ho.Ale situace se pomalu měned. Nede1vno za mnou přišel jede - n zne1mfd, že slyšel, že se de1 koupit nějake9 zaředzened, do - ktere9ho se dajed nahre1t knihy a že by to chtěl pro ženu. Zro - vna Amazon uvedl nove9 Kindly, tak si objednal Kindle 4. Několik - knih, ktere9 nemohli nikde sehnat jsem našel na internetu, pak js - em jim uke1zal palm knihy zadarmo a založil fačet na palmknihy.c - z, kde si hned několik knedžek objednali. Jedna vlaštovka jaro - neděle1, ale řekl bych, že je medč skoro na straně vydavate - lů. - Opravdu už nechci kalit vodu. Už se k tomu skutečně nechci vra - cet. Ale pro úplnost sem kopíruji můj komentář k tomuto člá - nku z kabat-fans, který rozpoutal diskuzi, na kterou reagoval i p - an Milan Špalek (dík moc).
Ještě ke koncertu pro Prahu - 10 - nakonec byl z předvolebního týdne přeložen na prosinec. - Politikům se nepodařilo Kabát zneužít.

Jirka - Novotný, 1.9.2010
Především VELKÝ dík Evitě za rozho - vor s panem Havlíčkem. Otevřel mi oči.
Nevím, kde Kab - ti pana Havlíčka sehnali. Ale jeho služba mé oblíbené kapel - e je vskutku medvědí.
Za prvé: jak si může dovolit ř - ci, že na webech diskutuje maximálně dvacet fanoušků, jsou t - o fanatici a kydají špínu na kapelu? A to – i kdyby si to mys - lel. Za druhé: jak může nejpopulárnější česká kapela vyst - oupit doma jen jednou za rok na festivalu a pak účinkovat na akc - ích pro vybrané skupiny lidí (integrovaný systém, Praha 10)? - A tam by navíc pan manažer opravdové fanoušky jen nerad viděl - . Za třetí: jak to, že stále ještě nefunguje internetový ob - chod? Už měl bez problémů prodávat nejmíň od Suma sumárum. - Za čtvrté: jak to, že nefunguje oficiální web? To je hlavní - důvod, proč je kolem činnosti Kabátů tolik dohadů, poloprav - d i pomluv.
Pan Havlíček příliš spoléhá na to, že n - ás Kabáti na svém připravovaném CD zase rozeberou svou skvěl - ou muzikou a geniálními Milanovými texty. Ale image muzikantsk - pokory, jak ji vidím třeba u Divokého Bila, Čechomoru či t - eba skupiny Brutus, zde chybí.
Jen doufám, že se pan Ha - vlíček po přečtení mého příspěvku skutečně pozvracel.
Špalek, 2.9.2010
Rušim embargo!
Nap - šu to zjednodušeně.Kabát něco slíbil aby mohl udělat konce - rt k 20 letum fungování a teď to plní.Druhej koncert není pro - úředníky ale pro normální lidi(i když úředník je taky no - rmální člověk... počítám) v rámci oslav dnů Prahy 10 taky - slib.Mimochodem nevim proč by jsme měli utajovat nebo naopak re - klamovat koncert pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10 kd - yž je to pro integrovanej záchranej systém a Prahu 10.
K - tomu hraní:Když Kabát hraje tak se řiká hrajou furt to samý - ,když nehraje ,kurva proč nehrajou.Tak co s tim?
Mimochod - em máme desítky nabídek hrát na všech možných rautech(velk - firmy,banky,soukromý večírky atd)a neděláme to,ani dělat n - ebudem což většina pokorných kapel říct nemúže.Je fakt že - máme za koncert jiný prachy než oni tak že si můžem tenhle - komfort dovolit.To že moc nekomunikujeme s fanouškama po netu je - bohužel pravda ale víte jak je to ze starejma psama,tak sory. (Někteří z nás dokonce tuhle ďáblovu skřínku nepouž - ívaj!!)
K nový desce:Píšu,píšu a trhám.Ono to neni j - en o textech, je to jako porod .Tlak velkej, očekávání taky a - na zakázku nedělám.
Kdo to zkusil ví že to nejde napl - novat.
Koho jsem nasral tomu se omlouvám, bez vás bych - ral brouky!!
čuzz
- Chtěla jsem se zeptat, kdy a kde plánujete koncerty a zda-li bud - e možné do Vánoc objednat nějaké lístky, protože bych to ch - těla darovat k Vánocům. Děkuji za odpověď :-) - stejně se divím Kabátům že se upsali ke konzertu rpo mr. Lipo - vského :D :D - lísky na konzert kabátu pro Prahu 10 mám, ale stejně ty kkt vo - lit nebudu... zelen za barákem mi kopat nikdo nebude aby tam mohl - někdo zaparkovat kdo bude chtít piknikovat :D :D to pardoooon j - ako - Listky rozdává radnice Prahy 10 "zadarmo" na koncert, - který se koná týden před volbami. Z toho bych blil... - Prosím o bližší info ke koncertu v Holešovicích. Jdeme s kol - egy, ale ke mě se toho moc nedostalo, např. zda-li bude koncert - venku, trvání koncertu asi :) a také další program. Děkuji m - nohokrát. Pokud je to problém uvádět veřejně, tak mě prosí - m vyrozumte e-mailem. tuningxboss@seznam.cz DĚKUJI. - Katko, vydržte, začátkem týdne budeme vědět víc a info zve - ejníme tady na stránkách:-) - Dobrý den, jsem občanka Prahy 10, chtěla bych se zaptat, jak se - k lístkům dostanu. Budou k dostání až na místě? A v kolik - hodin akce začíná? Díky -