rozhovor

T. Krulich - odpovědi

(11.07.2005)

Co je se zpěvákem Shíggou, který nazpíval Uruguay?
Jo, zpívá. Oni maj Mewu, v podstatě Uruguay, no. Bubnuje tam Dan Hafstein, zpívá tam Shígga. Na kytaru ten, co hrál na basu, čili Lubor Illeš. Na basu tam hraje jeho brácha.

Kolik tě stála celá aparatura od kytar po zesilovače ?
Myslíš všechny kytary, zesilovače? To je těžký, ty jo. Když vemu moje jedničky, na co hraju, tak kytara čtyřicet, Marshall stál - hlava čtyřicet. A bedna, teď nevim asi dvacet nebo patnáct. Já nic jinýho nepoužívám, ale mám všechno náhradní 3x. Rozumíš, jo. Takže já už jsem do toho navrážel, plácnu - půl milionu třeba jo, ale já mám, aby to nevypadalo, že mám nějakej aparát za tři sta tisíc. Ne! Mám osmistovku Marshalla - tu novou. Ale tam stojí hlava kolem čtyřicítky a plus bedna, kterou si k tomu musíš koupit.

Máte už nějakou představu o turné 2006?
Představa by byla. (smích) Představa, no my musíme hlavně nejdřív udělat novou desku viď? Totiž, protože my jsme s tím Dole v dole v podstatě, co jsme vydali, tak jsme jeli, - přežili jsme dvě turné, vždyť si to vem jo. Dvě turné, plus ještě letos! Už když jsme jeli ty festivaly, tak už nám bylo jasný, že prostě ty lidi jsou znuděný viď? Akorát tam plácneš nějakou starší pecku jinou, jo...
Čili nevyrazíme dokavaď nevydáme novou desku. No a to se může táhnout buďto já nevim, půl roku, rok, dva..

Pořídil sis novej Motorband? Jestli jo, tak jak se ti líbí?
Motorband? No tam je prostě problém, že se mi líbí (smích), hele Motorband, dostanu vždycky takovou nostalgii, já jsem s nima taky jeden čas hrál chvilku, tam já jsem o tom diskutoval s Liborem, když točil tu desku a říkal jsem mu: ,,Podívej se, tam zkrátka musíš sehnat dobrý texty, jinak jste v prdeli, dneska, s blbejma textama ti bigbít poslouchat nikdo nebude", no a on zkrátka v tomhle tom na nás prostě moc nedá. Říkal mu to i brácha. A tak radši to vydal dřív, než aby si počkal třeba, já nevim ještě půl roku jo, než fakt ty dobrý texty splaší, tak radši vydal něco.. A nevim no, mě se to prostě, když si poslechnu Milana Špalka texty a tohle to, tak je to něco úplně jinýho, rozumíš. Já se chci u bigbítu bavit, jo. Nejenom tím, že tam prostě řežou do tý kytary, viď? Dobrý riffy a já nevim, co všechno, že to má dobrej náboj. Musí tam i z toho zpěváka vylízt něco vtipnýho, ty vole, alespoň aby se člověk třeba nad tím trošku zasmál, já nevim no.

Co děláš když nejsi na turné, nebo ve studiu?
(smích) Teď zrovna jezdim na kole, i hele, koupil jsem si motorku bezvadnou, tak jezdim na mašině - teď jsme byli.
Na některý festivaly, jestli nebude hnusně teďkom, tak do Karlovejch Varů, že bysme jeli na motorkách tady s mojí partou, víš, takhle, co jezdíme.

To sem slyšel, to mi říkal Pepa mladší, že tě viděl s motorkou.
No, no, nó.

Jak často se vidíš s Pepou a ostatníma z kapely, kromě turné?
V podstatě na každý oslavě svátku, narozenin a já nevim no, vídáme se. Pepa, - já bydlim kousek od jeho bejvalýho domu. On se sem jezdí za klukem dívat, takže my se občas vidíme. A s klukama to samý. Hurvajs věčně dělá na zahradě nějakej gril, koupí se sud - tak se sejdem. Milan to samý, no.

Jak jsi dokázal to, že mezi roky 91-2000 jsi měl úplně ty vlasy takový načechraný a poté jsi to měl už zplihlé. Tím směřuji k tomu,jestli měl trvalou. A jak jsi udělal,že ti dorostly vlasy do takové délky,když je máš tak kudrnatý?
Ne ne ne, trvalou jsem si nikdy nedával, ale je fakt, že pak už jsem si to musel trošku gelovat. Jak jsem si na to dával gel, tak jsem si to teda nechal vyholit - tu hlavu (smích)

Proč ses nechal ostříhat?
Na to jsem ti teď vlastně odpověděl. Už mě to sralo - půl hodiny v koupelně kvůli nějakejm vlasům. Pak už jsem si připadal jako buzík (smích).

Ty brýle co nosíš, jsou dioptrický, nebo je nosíš jen tak pro parádu.
Dioptrický, já mám dvě dioptrie.

Pepa si prej těď někdy nechal udělat další tetování. Co si ty myslíš o tetování? Dal by sis nějaký?
Jo jo, to je pravda. Na záda si nechal hada. On už má tetování několik, tak si po čase dal další. Já, kdybych měl nějaký tetování už, já nevim, od dvaceti, tak bych si možná teď další dal, ale teď mi bude čtyřicet a já bych se začal nechávat kérovat? Stejně jsem žádný, který by se mi fakt líbilo, neviděl. A dávat si nějaký lebky? Proč. Hady mám rád, doma mám hada, ale že bych si ho měl kvůli tomu nechat vytetovat? To ne.

Autor: Daniel Fiala, www.kabati.cz


Komentáře:

Rozhovor s Tomem pro kabati.cz

Jméno:  
E-mail:  


ofa2FrrFF - 17.12.2015, 16:49:52
Merhaba. Ben f6ğrenciyim. Seyir terası+similasyondan yararlanmam - icin f6deyeceğim fccret sacdee 20 tl mı yoksa ekstra bı fccret - f6deyecek miyim? bu arada liseye gidiyorum ve belge olarak paso g - f6stersek olur mu?GD Star Ratingloading... -


ivča - 25.02.2013, 15:37:06
Tomáši, ty jsi prostě nejlepšííííííííííííí


Xvurahfj - 13.09.2012, 23:34:34
Merhaba. Ben f6ğrenciyim. Seyir terası+similasyondan yararlanmam - icin f6deyeceğim fccret sacdee 20 tl mı yoksa ekstra bı fccret - f6deyecek miyim? bu arada liseye gidiyorum ve belge olarak paso g - f6stersek olur mu?GD Star Ratingloading... - Nikola / A co me1m dělat když je mu 28let a me1 jinou a je1 - ho prostě chci!!!!!!!!!!!!Eva Aichmajerove1: To s věkem nijak ne - souvised, je to o tom, zda tě chce i on. To, že chceš ty, nic n - mnazeene1, na le1sku musedte bfdt dva. -


TOMAŠ - 11.06.2012, 12:45:30
KABÁT