Soutěž o 150 plechovek piva Gambrinus

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:


1. Kolik písní oficiálně skupina Kabát vydala ? (stejná píseň na více albech se počítá pouze 1x a berte vpotaz řadové desky Kabátu + live CD a nepočítejte intra, Jacky Danielse a upravenou "Motorovku", ostatní ano!)

2. Na kterém albu měla být písnička o chlapíkovi, co pracuje na pile, která mu uřezala prsty a on tak nemůže objednávat pivo pro svoje kamarády? (písnička nakonec nevyšla, ale odpověď na otázku můžete nalézt na tomto webu)

3. Vymyslete pátou sloku k písničce Joy


Soutěžní odpovědi posílejte do 31. ledna 2008 na email dan@kabati.cz a do předmětu uveďte: Soutěž.

Kromě zaslaných odpovědí uveďte také své jméno a příjmení, bydliště a platnou emailovou adresu, na které bude pak vítěz informován o výhře.


Pro vítěze:

1. místo - poukázka na 72 plechovek piva Gambrinus
2. místo - poukázka na 48 plechovek piva Gambrinus
3. místo - poukázka na 24 plechovek piva Gambrinus

Pravidla soutěže:

1. Zvítezit může pouze ten, kdo odpoví minimálně 2 otázky správně!
Soutěž bude vyhodnocovat organizátor (Daniel Fiala) za případné spolupráce Milana Špalka.

2. Účastník soutěže dává organizátorovi souhlas se zpracováním svých poskytnutých údajů pro účely pořádání a vyhodnocení soutěže, a to ve lhůtě do 3 měsíců po skončení soutěže. Informace získané při soutěži jsou považovány za důvěrné a nebudou poskytnuty třetí straně. Jejich použití se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění.

3. Organizátor si vyhrazuje právo ze soutěže kohokoliv vyřadit (především se jedná o soutěžící, jenž porušili pravidla).

4. Výhru nelze právně vymáhat.

5. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve výjimečných případech změnit pravidla této soutěže, případně soutěž zastavit, přerušit či odložit. V takovém případě organizátor oznámí tyto změny předem na www.kabati.cz v novinkách.