Velká soutěž o kytaru

Chceš vyhrát oblíbenou kytaru Tomáše Krulicha?
Podepsanou všemi členy Kabátu?PRAVIDLA SOUTĚŽE
Vítězem se stane ten, kdo vyfotí nejhezčí fotku Tomáše Krulicha s jeho novou kytarou (vlevo), kterou mu připravoval Martin Švehla z fokuskytary.cz (a airbrush Petr Pokorný).
Soutěž platí pouze pro Českou republiku, tzn. že fotka musí být pořízena na některém koncertě v ČR. Své soutěžní fotografie posílejte na e-mail: svehla (zavinac) fokuskytary.cz a do předmětu uveďte soutěž o kytaru.

TERMÍN SOUTĚŽE
Soutěž začíná 8. března koncertem v Uherském Hradišti a končí 30. dubna po poslední zastávce v Olomouci.

VÍTĚZ A VÝHRA
Výherce určí Tomáš Krulich. Následně mu bude předána bílá kytara Explorer model 1 WH (viz foto výše) s podpisem všech členů Kabátu.

POŘADATELÉ SOUTĚŽE
Soutěž pořádá web Kabati.cz a Fanklub Kabátu, ve spolupráci s www.fokuskytary.cz.


VÍTĚZ JE ZNÁM!

Vítězem naší foto-soutěže o Kabátem podepsanou kytaru se stává Honza Urbánek (jeho vítězné foto níže). Gratulujeme! Jedná se o kytaru Explorer Fokus EX - WH v bílé barvě, na které se nádherně vyjímají podpisy všech členů skupiny Kabát. Ostatní fotky, které byly zařazeny do soutěže si můžete prohlédnout zde. Celkem soutěžilo 111 vesměs povedených fotografií a konečné rozhodování nebylo vůbec jednoduché. Ostatním soutěžícím tedy velmi děkujeme za účast, pěkné fotky a maily, které jste nám posílali.